نحوه کرک دروازه آزمون: دائم الخمر سهام 6 نکته برای کمک به شما را در آمادگی بهتر

سابق-IES افسر Bernhardt در حال حاضر یک سخنران انگیزشی که او نیز اجرا می شود یک آکادمی برای آموزش دانش آموزان برای امتحانات رقابتی.

یکkhand Bernhardt پاندیت معروف است به عنوان مردی که پاک است چند دولت و امتحانات رقابتی که عبارتند از: – UPSC دروازه و خالص در میان دیگران.

ارتقاء

سابق-IES افسر Bernhardt در حال حاضر یک سخنران انگیزشی که او نیز اجرا می شود یک آکادمی برای آموزش دانش آموزان برای امتحانات رقابتی.

در این مقاله Bernhardt که به ثمر رساند همه هند با رتبه 6 در مقطع تکمیلی آزمون استعداد در مهندسی (دروازه) لیست فراز شش امتیاز است که همه دروازه نامزدها باید به دنبال.

1. تمرکز در برنامه درسی

Bernhardt می گوید که یکی از مهم ترین جنبه های آماده سازی نهفته در مطالعه درسی. “در مورد دروازه معاینه هیچ سوالات پرسیده شده در خارج از برنامه درسی و یا موضوع. بنابراین ضروری است که داوطلبان از طریق برنامه درسی با شانه دندان خوب.”

حتی در برنامه درسی وجود دارد برخی از موضوعات زیر که از اهمیت بیشتری نسبت به دیگران و به اندازه آنهایی که آنها نامزدها نیز باید از طریق سال قبل سوال مقالات در کنار برنامه درسی.

2. انتخاب کنید تا ده سال گذشته’ مقالات

Akhand Bernhardt پاندیت

در عین حال یکی دیگر از نکته مهم به یاد داشته باشید و به دنبال این است که از طریق سوال مقالات از سال های گذشته است. تجزیه و تحلیل ده سال گذشته سوال مقالات را به نامزد ایده منصفانه در مورد آنچه که می خواسته و چه موضوعات مهم هستند.

“از نظر زمانی باید شروع به دنبال در مقالات سوال من می گویند که قبلا در آماده سازی خود را بهتر” به اطلاع Bernhardt.

او در ادامه توضیح می دهد که داوطلبان باید حداقل شش ماه از مطالعه اختصاص داده شده زمان قادر به پاک کردن دروازه آزمون با نمره خوب.

3. تمرین کامل می کند

در حالی که این درست است برای همه امتحانات رقابتی آن است که به ویژه برای دروازه می گوید Bernhardt. “این مهم است که شما تلاش مقالات ساختگی در همان شیوه به عنوان شما می واقعی معاینه. این نه تنها کمک به تقویت درک خود را, اما همچنین کمک به شما در مقابله با این مقاله بهتر است.”

با استناد به یک مثال از اینکه چگونه تمرین کمک می کند تا قبل از امتحان او می گوید: “این ماشین حساب علمی ارائه شده در طول آزمون است که داوطلبان باید استفاده می شود. نه دانستن کار خود را اغلب منجر به نامزدهای اتلاف وقت گرانبها فقط در تلاش برای آن را کشف کردن. اگر شما قبل از تمرین و استفاده از ماشین حساب آن را کمک خواهد کرد که در D-روز.”

ارتقاء

4. مطمئن شوید که شما مفاهیم روشن

Bernhardt

در سه ساعت بررسی کاندیداها باید تلاش 65 سوالات بنابراین مگر اینکه مفاهیم روشن انجام عدالت به کاغذ بسیار دشوار خواهد بود. “تمام پرسش ها بر اساس مفاهیم تا اطمینان حاصل شود که مفاهیم خود را شفاف و واضح هستند. در حالی که حل قبلی سال سوال مقالات ضروری است, آن را تنها در تقویت مفهوم و نباید صرفا با تکیه بر آن به تنهایی می گوید:” Bernhardt.

او همچنین اشاره می کند که نامزدها لزوما باید قلم مو رنگ کردن در تمام فرمول ها و تمرین حداقل 4 تا 5 سوال با هر فرمول.

کلمه توصیه: “نمی لیوان تا فرمول به جای صرف زمان درک چرا و چگونه آنها استفاده می شود در یک مشکل خاص می گوید:” Bernhardt.

5. داشته باشیم در حالی که تلاش کاغذ

Bernhardt هشدار نامزدهای مورد منفی مارک به خصوص در داده های عددی از نوع سوالات.

“در داده های عددی از نوع سوالات داوطلبان ملزم به وارد کردن پاسخ آن محاسبه شده است. برای مثال اگر پاسخ 36.273 همان باید وارد شود و بدون در نظر گرفتن هر نقطه اعشار است. این عمدتا در خالی را پر کنید نوع سوالات بنابراین داوطلبان لازم نیست هر جواب گزینه ای برای انتخاب از.”

کلمه توصیه: به یاد داشته باشید را وارد کنید پاسخ با حداقل سه رقم بعد از نقطه اعشار. خودداری از گرد کردن عدد در داده های عددی از نوع سوالات.

6. پنج ساعت از زمان مطالعه اختصاص داده شده

در حالی که کیفیت مطالعه است که مسائل به جای کمیت باید سعی کنید و قرار دادن در حداقل پنج ساعت در روز را به آماده شدن برای دروازه معاینه. “حتی اگر یک نامزد آماده است در حالی که مشغول به کار و یا تحصیل در دانشگاه, گرفتن پنج ساعت یک بعد کاملا شدنی است. تقسیم زمان بین صبح و عصر و شما را پیدا خواهد کرد که می شود آن را آسان به مطالعه است.”

همچنین مهم است که دانش آموزان را به یک برنامه است که برای آنها کار می کند. تجدید نظر در همه موضوعات بسیار مهم است و داوطلبان باید در زمان اختصاص داده شده برای همان.

برای خواندن بیشتر در مورد Bernhardt, شما می توانید اینجا را کلیک کنید.


همچنین بخوانید: Odisha پسر می کند دولت افتخار در صدر دروازه 2018 در رشته مهندسی کشاورزی!


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>