چگونه این راه اندازی کشف هکرهای چینی’ طرح به هدف, هند, فضای مجازی

Cyfirma سنگاپور مبتنی بر امنیت سایبری شرکت تحقیقاتی, به تازگی تایید کرد که چینی هک گروه شد برنامه ریزی کشور-حمله سایبری گسترده

ارتقاء

Cyfirma سنگاپور مبتنی بر امنیت سایبری شرکت تحقیقاتی, به تازگی تایید کرد که گروه های هک همکاری نزدیک با دولت چین برنامه ریزی شد-ملت از حمله سایبری گسترده ای. چینی هکرها با هدف قرار دادن چندین هند کسب و کار و ادارات دولتی برای نفوذ به اطلاعات حساس و ایجاد نام تجاری آسیب.

“در اولین هفته از ماه ژوئن محققان در شرکت ما آمد در سراسر یک سری از مکالمات در مورد هند در وب است. چت شد در درجه اول در ماندارین و هکرها ابراز سرخوردگی خود را بیش از هند شد و بحث در مورد راه هایی برای ‘آموزش هند درس.’

آنها همچنین انتشار لیست های متعدد با نام از شرکت های آنها برنامه ریزی برای هدف قرار دادن. جدای از آن, آنها همچنین در مورد پتانسیل روش است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به هدف قرار دادن داده های خود را. آنها نمی خواهند به سادگی هک شرکت و د-چهره وب سایت خود را که آنها می خواستند به سرقت اطلاعات حساس می گوید:” کومار Ritesh رئیس و مدیر عامل این شرکت به بهتر از هند است.

یک سخنگوی این شرکت تایید کرد که در جریان تنه برای جغرافیای سیاسی برتری یک کلید انگیزه برای این حملات سایبری.

چینی هکرها برنامه ریزی برای هدف قرار دادن شرکت ها از جمله تکیه Jio Infocomm Bharti Airtel, Larsen & Toubro, آپولو, لاستیک, Micromax, خورشید داروسازی و Cipla همراه با دفاع در امور خارجی و اطلاعات و پخش وزارتخانه است. خانه رسانه مانند هندوستان تایمز و تایمز هند نیز به عنوان اهداف.

که چینی هکرها ؟

زمانی که لیست منتشر شده ترسیم شد به منابع آن منجر به دو به خوبی شناخته شده گروه هکر — ‘گوتیک پاندا’ و ‘سنگ پاندا — که به طور مستقیم وابسته به افراد ارتش آزادی بخش (PLA) است.

گوتیک پاندا دیرینه چینی بازیگر تهدید گروه که هدف قرار داده است هوا و فضا, ساخت و ساز, مهندسی, مخابرات, حمل و نقل و بخشهای تولیدی دیگر کشورها در گذشته است. در ضمن سنگ پاندا درگیر در سرقت اسرار تجارت بین المللی و زنجیره تامین اطلاعات از شرکت در کشورهایی مانند ایالات متحده آمریکا و ژاپن و کانادا و برزیل.

“لیست کامل در معرض آدرس IP همراه با جزئیات فنی و تحلیل شده است به در CERT (هندی, Computer Emergency Response Team). گرفته اند اقدامات لازم” می گوید: Ritesh.

از بوپال به MI5

کومار Ritesh بنیانگذار Cyfirma بدون شک تا به حال جالب و حرفه ای سفر.

“من اولین کار من در سال 1998 به عنوان یک مهندس نرم افزار در یک MNC. خانواده من هیجان زده شد و کار کرد اما به زودی احساس نارضایتی در تنظیم و من ترک شغل در شش ماه آغاز شده و به دنبال فرصت های دیگر” او آغاز می شود.

در طول این زمان او صرف مقدار زیادی از زمان در آنلاین رمز گذار جوامع نوشتن کد برای دیگر کاربران.

کومار Ritesh بنیانگذار Cyfirma.

“من استفاده می شود برای نوشتن بسیاری از کدهای. من حتی یک وب سایت با یک مخزن از کدهای من توسعه یافته است. در سال 1998 کار من در آن جامعه رسیده Biolink یک کره جنوبی شرکت که درگیر در توسعه سوئیچینگ واحد و روتر. پس از مصاحبه در سفارت کره جنوبی واقع در دهلی نو من انتخاب شده برای نقش پژوهش مهندس”

در اینجا او به عنوان ‘امنیت-رمز گذار و یکی از مهندسین که کمک به ساخت یک cybersecurity لایه برای آن شرکت است. اما در عرض 10 ماه, Ritesh در بر داشت خود را پرداختن رسانه ها بیش از یک امنیت-نقض موضوع است که این شرکت تا به حال با آن مواجه است.

“از آنجایی که من تنها کسی مسلط به زبان انگلیسی, من داده شد یک اسکریپت برای خواندن در مقابل فشار دهید. اما من جزئیات اضافه شده به توضیح نقض در جزئیات. این پخش شد ملی و بین المللی و کانال های رسانه ای. در عرض چند روز با من تماس گرفته شد مقامات در بریتانیا در مورد یک شغل مربوط به برنامه نویسی. من 23 ساله و آن را مانند یک پری برای من می گوید:” Ritesh.

کمی او را می دانم که او تا به حال انتخاب شده برای کار در بریتانیا مخفی سرویس اطلاعاتی MI5.

“من پاک مصاحبه به دست آورد ویزای کار و به لندن نقل مکان کرد. برای 9 ماه من کار بر روی پروژه های مختلف اما من کوچکترین ایده ای بود که من بخشی از اینترپل بین المللی پلیس جنایی سازمان است. تنها پس از من ثابت کرد قابل اعتماد آنها به من بگویید که داستان واقعی” می گوید: Ritesh.

در سال 2008 Ritesh بازنشسته از سازمان به دلایل شخصی و همچنان به کار در شرکت های مختلف در سراسر جهان تا سال 2016. پس از به دست آوردن تجربه برای دو دهه آن را به او روشن است که کسب و کار نگاه سایبر هوش در راه اشتباه است.

“اکثر سازمانها به نوبه خود به امنیت سایبر راه حل هنگامی که حمله صورت گرفته است. اما اگر شما را در درک خود را از دشمن و تهدیدات اقدامات پیشگیرانه می تواند گرفته شده برای محافظت از اطلاعات. ایده من این بود برای رمزگشایی تهدید به درک که هکر چه انگیزه خود را زمانی که آنها حمله خواهد کرد و چگونه آنها حمله خواهد کرد می گوید:” Ritesh.

در فوریه سال 2016 Ritesh با نزدیک شدن شرکت های مختلف با ایده او این بود که به خوبی دریافت شده توسط گلدمن ساکس.

“گلدمن ساکس بود که ما اولین سرمایه گذار. آنها توافق کردند به ما ارائه برگشت اما از آنجایی که ما فقط شروع و اصلا فن آوری آنها از من دعوت به پیوستن به دست با جهانی تجزیه و تحلیل داده های شرکت Antuit.هوش مصنوعی یکی دیگر از شرکت سرمایه گذاری آنها را با. اما ما تا به حال یک توافق است که پس از Cyfirma رشد ما را تبدیل به یک نهاد مجزا می گوید:” Ritesh.

امروز Cyfirma 3 سرمایه گذاران — Zodius سرمایه ZP3 همکاران و گلدمن ساکس. کل بودجه مطرح شده توسط این شرکت است در $8 میلیون و این شرکت نیز یک نهاد مجزا. مشتریان خود را شامل شرکت هایی مانند شرکت میتسوبیشی و ال ای دی.

اقدامات احتیاطی که Layperson می توانید

بهتر است هند نیز صحبت به Rizwan Shaik یک تجربه ‘هکر اخلاقی’ و بنیانگذار بکر Infosolution یک بمبئی بر اساس آن شرکت است. او از نزدیک دنبال اخبار در مورد هکرهای چینی طرح و تکرار اهمیت در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای محافظت از داده ها از دسترسی غیر مجاز و یا حمله.

“همه چیز متکی به کامپیوتر و اینترنت در حال حاضر. وجود دارد بسیاری از تهدیدات برخی از جدی تر از دیگران است. در این میان خطرات حملات مخرب است که می تواند پاک کردن تمام داده های خود را تغییر داده و سرقت اطلاعات حساس است. مهم است که به اقدامات پیشگیرانه و تشخیص حملات قبل از اینکه آنها اتفاق می افتد,” او می گوید.

رضوان می گوید: شیوه های ساده مانند تغییر رمز عبور به طور منظم به روز رسانی مهارت های فنی موجود در آن کارشناسان و نگه داشتن نرم افزار های آنتی ویروس به روز می تواند به حداقل رساندن احتمال هک شدن.

ارتقاء

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Cyfirma.

(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>