چگونه این خصوص-Abled کرالا مرد شد هند 1st گواهی ایزو Auto Driver

Sreekanth را ‘سلام دوستان’ خودکار فراهم می کند کاربران آن را با شارژ تلفن امکانات رایگان Wif-Fi معکوس دوربین ها و حتی روزنامه ها در زبان انگلیسی, Malayalam و تامیل!

منf او را سوار خودرو شما به احتمال زیاد پیدا کردن Sreekanth و ‘سلام دوستان’ خودکار در نزدیکی الووا Karothukuzhi بیمارستان. از راه دور به فرودگاه سواری این خودرو معروف است و یکی از مورد علاقه های شما برای مردم الووا حومه از کوچی کرالا.

میخواستم بدونم چرا ؟

Sreekanth است سلام دوستان خودکار فراهم می کند کاربران آن را با شارژ تلفن امکانات رایگان Wif-Fi معکوس دوربین ها و حتی روزنامه ها در زبان انگلیسی, Malayalam و تامیل. اتفاقا این نیز هند برای اولین بار گواهی ISO خودکار.

سلام دوستان خودرو در غرفه

“من می خواستم من خودرو را به ایستادگی کردن از بقیه و من می خواستم به رفت و آمد مسافران راحت تر” Sreekanth توضیح می دهد. Sreekanth نیز نصب صندلی ماشین در خودرو به ارائه لوکس تجربه خود را برای مسافران است.

برای Sreekanth اولیه انگیزه دادن به خود, خودکار ارتقا به ارائه حداکثر راحتی به مجروح و بیمار که دردسر سوار با او را از بیمارستان به خانه های خود. “من به طور عمده از نصب این به دلیل خودکار من همیشه پارک شده در خارج از الووا بیمارستان. زمانی که افراد با آسیب یا مشکل در راه رفتن و بیرون آمدن من احساس بد است که آنها تا به حال به سفر در یک لرزان خودکار” توضیح می دهد که 41 ساله که اتفاقا اهدا تومان. 5000 از درآمد ماهانه خود را به الووا بیمارستان عمومی برای کسانی که نمی توانیم درمان است.

“من نیز به رایگان سواری در خودرو به سرطان و دیالیز بیماران” می افزاید: این نیکوکار.

آن را تنها یک سال پس از او خرید خودرو اما برای Sreekanth که 60 درصد فلج در ستون فقرات و پاها ‘سلام دوستان’ غیر منتظره نقطه عطفی در زندگی او بود.

این حادثه ای است که همه چیز را تغییر داد

پس از فارغ التحصیلی از ITI, Sreekanth بود در lookout برای یک کار. اما یک روز در راه خانه خود را به او از دست داده و تعادل خود را از روروک مخصوص بچه ها و سقوط بر روی جاده ها است. “من می خواهم که از آن بازیافت حادثه اما برخی از داروهای من در زمان برای تسکین درد به رهبری “اسپوندیلیت مهرهها’ که منجر به طولانی مدت التهاب ستون فقرات و پاها. من سمت چپ بود 60 درصد فلج” سهام Sreekanth.

اما به زودی پس از حادثه Sreekanth یک کار به عنوان یک کارمند در یک خصوصی هومیوپاتی درمانگاه در Chottanikara. اگر چه این کلینیک کاملا دور از خانه Sreekanth خواهد تحمل درد جسمی و 40 دقیقه سوار و از دفتر روزانه.

اما پس از چند ماه ثابت سفر او زده بود با oedema در پاهای خود را.

“من به طور کامل از دست داده و توانایی به حرکت می کند. پس از درمان های متعدد و یک جراحی تعویض مفصل ران احساس در من زنده کرد. از آن زمان تقریبا یک سال بهبود می یابند اما در طول این مدت من از دست رفته کار من,” او توضیح می دهد.

امکانات در خودرو

پس از آن اتفاق افتاد که این درمانگاه که در آن او تا به حال گرفته شده توسط دولت در این دوره و بسیاری از کارکنان از جمله Sreekanth شد رها از شغل خود

“این منجر به یک دادگاه و بعد از چند ماه رفت و به چند دادگاه بازدیدکننده داشته است به شغل ما برگشت. متاسفانه هر کس به جز من کردم شغل خود را از من فلج شده است. که در آن نقطه هر چه ایمان من تا به حال در خودم نیز در سمت چپ من,” او می گوید.

همیشه انعطاف پذیر Sreekanth تصمیم گرفت به بیش از زمام زندگی خود را دوباره. “بعد از چند هفته تصمیم گرفتم که من می توانم فقط نشستن در اطراف احساس بد در مورد خودم. من تا به حال برای پیدا کردن یک کار جدید است.” حمایت از او را از طریق آن تمام شد و پدر و مادر خود Ananth Naik بازنشسته سرپرست خدمات عمومی بخش و مادرش Shyamala دوی بازنشسته دستیار کنترل از دانشگاه کشاورزی.

گشت با سلام دوستان’ خودکار

Sreekanth با گواهینامه ISO

“من نگه داشته و در تلاش برای شغل و حتی کار در فروشگاه برای مدت زمان طولانی. هیچ چیز به نظر می رسید به کار کردن که زمانی که خانواده و دوستان من پیشنهاد این ایده از خرید خودرو. و این است که چگونه من در نهایت من در بر داشت من تماس – ‘سلام دوستان’. این خودرو به من داده است را به زندگی می کنند و من کاملا از آن راضی,” او توضیح می دهد.

امروز Sreekanth دارای یک درآمد پایدار از طریق خودکار و صاحب اولین گواهی ISO خودرو در کشور اما او هنوز هم به خاطر به انجام بخشی خود را در کمک به جامعه.

“من از طریق همان مشکلات در تلاش برای پیدا کردن پول و من تا به حال بسیاری از مردم برای حمایت از من در زمانی که من در تلاش بود و در حال حاضر از آن زمان برای کمک به دیگران” او آمده است.


همچنین بخوانید: Defying Gravity: بمبئی رقصنده قطب Debunks کلیشه و کمک می کند تا شما مشخصه!


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>