چگونه این خود ساخته اکشن, ستاره شن در زمان او از روستایی آسام به ‘Tanhaji’!

“وجود دارد هیچ سوال Montu مناسب است جنگنده. استعداد خود را در سطح جهانی است. او به خوبی به عنوان معروف Tony Jaa می گوید:” Kenny Basumatary این آسامی کارگردان و بازیگر که به ویژه در فیلم هایی مانند Mary Kom.

Last ماه یکی از دوستانم از آسام که cinephile مشترک جالب کلیپ تصویری از یک مرد جوان برگزاری نمایشگاه آرایه ای از مهارت های هنرهای رزمی در این مجموعه از دوره, درام, ‘Tanhaji: گمنام جنگجو’ اوایل سال جاری منتشر شد.

ارتقاء

بازی ستاره بازیگر سیف علی خان دو شیرین کاری در فیلم, مرد جوان در سوال بی عیب و نقص در ارائه خود را. تحقیقات بیشتر نشان داد که او Montu Deuri یک هنرمند رزمی و بازیگر از نم Deuri روستا در آسام را جرحت منطقه.

Deuri که 23 تا برجسته در چند آسامی (معلق بازرس Boro و محلی کونگ فو 2) فیلم هندی (Saaho, مردانی 2, Mard Ko دارد ناهی Hota).

قبل از اینکه یک حرفه ای در صنعت فیلم, اما, Montu که کمربند سیاه اول دن در تکواندو بود که در سطح ملی جنگنده برنده چندین مدال طلا در مسابقات داخلی. او همچنین یک Mongkol در موی تای و کارشناس پزشک از کونگ فو است.

با پول به اندازه کافی در ورزش, او تصمیم گرفت به را غوطه در آسامی سینما. اما این انتخاب نبود منتقله از یاس و نومیدی. آن را از یک عشق واقعی از فیلم های اکشن.

“من هرگز فکر نمی کردم که یک روز من کار می کنند در بالیوود مجموعه نمایشی هنرهای رزمی است. در حال رشد, من عاشق تماشای فیلم های اکشن مانند فرقه آمار Tom Yum Goong’ بازیگران افسانه Tony Jaa. البته جکی چان مورد علاقه دیگری است اما Tony Jaa نهایی شد قهرمان اکشن برای من می گوید:” Montu, به , بهتر, هندوستان.

Tanhaji
Montu Deuri

عشق بازی

که از یک روستایی و کشاورزی خانواده و زندگی عمیق در براهماپوترا دره پدر و مادر و بستگان در ابتدا مرده در برابر این ایده از آموزش هنرهای رزمی. اما عزم خود را برای یادگیری هرگز منحرف.

“خانواده من فقط به حال یک دوچرخه که پدر من می خواهم به استفاده از حمل و نقل محصولات به بازار محلی است. بعد از مدرسه من می چرخه 20 متر به جرحت شهر و سفر بازگشت به خانه برای همان فاصله. دوستان من و من موفق به نگه داشتن این راز را از من و خانواده برای ماه اما در نهایت آنها یافت می شود. بود روز وجود دارد که من نمی خواهد این چرخه به دلیل پدر من کار می کنند, بنابراین من می خواهم بپرسم عموهای من به قرض دادن چرخه خود را به من. آنها نمیکرد اما در نهایت به در” او به یاد می آورد.

آن را در کلاس 9 زمانی که او شروع به یادگیری کونگ فو تحت قیمومیت Abinash Baruah یک مربی در محلی منچوری کونگ فو, آکادمی در جرحت که نوع به اندازه کافی به اجازه Montu یادگیری به صورت رایگان از آنجا که او می دانست که چگونه او تا به حال سفر و تلاش آن را در زمان.

پس از بیش از سه سال از آموزش کونگ فو او انتقال به تکواندو که در آن او خود را به دست آورده راه راه به عنوان (اول دن) کمربند سیاه گواهی شده توسط Kukkiwon, است که همچنین به عنوان شناخته شده جهانی تکواندو دفتر مرکزی در کره جنوبی. او نیاز به آن را برای رقابت در اتباع.

برنده مدال در اتباع او را آورده شهرت زیادی پشت در خانه اش ایجاد کرد و با او عکس ظاهر می شود در روزنامه های محلی اما بدون پول است. آن را “به چالش کشیدن زمان” در زندگی او تصمیم گرفت به دنبال شور و شوق خود را برای هنرهای رزمی, آموزش موی تای از Rakesh Meitei یک Manipuri که در سال 1999 شد این استاد بزرگ هندی.

از آن شده است نزدیک به نه سال پس از Montu برای اولین بار شروع به یادگیری هنرهای رزمی است. با وجود شرکت در چند بخش خصوصی سازماندهی مسابقات و کسب درآمد در هر نقطه بین 10 ، 000 تومان-20 ، 000 تومان در هر یک او اذعان می کند به کار گرفته می شود بسیاری از ضرب و شتم.

اما آنچه در جذب او به مبارزه با این رشته با وجود تهدید واقعی آسیب جدی?

“آنچه که من در مورد هنرهای رزمی است که درک هنر و صنعت و تکنیک در پشت مبارزه با. وجود دارد بسیار بکر و دانش در این رشته. شما نه تنها یاد بگیرند که در مورد مبارزه که من دوست دارم اما همچنین در مورد خودتان. علاوه بر تعهد به یادگیری هنرهای رزمی به ارمغان می آورد نظم و انضباط به زندگی خود را,” او می گوید.

Tanhaji
بالا پرواز Montu Deuri


انتقال به سینما

“من به طور جدی آغاز شد و با توجه به حرفه ای در فیلم های پس از آزادی از محبوب آسامی فیلم ‘محلی کونگ فو به کارگردانی بمبئی-بر اساس فیلمساز کنی Basumatary که منتشر شد در ماه سپتامبر 2013. دیدن بازیگران دیگر از خانه من دولت انجام توالی مبارزه بر روی صفحه نمایش من فکر کردم “این چیزی است که من می توانید انجام دهید به عنوان” به یاد می آورد Montu.

تقریبا یک سال بعد پسر عموی خود را که زندگی 300 متر دور در گواتی به نام او به صورت غیر رسمی جمع آوری هنرهای رزمی علاقه مندان و دست اندرکاران در این شهرستان است. وجود دارد Montu در بر داشت یک فرصت برای نشان دادن مهارت های منحصر به فرد خود را تنظیم و در حال حاضر در این هم شد Utkal Hazowary یک آسامی بازیگر حرفه ای و هنرمند رزمی که تا به حال عمل کرده و در محلی کونگ فو.

کافی است بگویم او تحت تاثیر قرار گرفته بود از آنچه او را دیدم.

“او در زمان من شماره تلفن و یک نسخه ی نمایشی ویدئو من تا به حال ساخته شده و نشان دادن مهارت ها و ارسال آن با من تماس جزئیات کنی آقا. یک شب در خانه من دریافت یک تماس از او درخواست من برای آمدن به گواتی و کوتاه مبارزه ویدئو. من خیلی هیجان زده در چشم انداز ملاقات با او که من وارد گواتی سه روز قبل از این جلسه برنامه ریزی شده در اکتبر 2015 ماند و با یک دوست” او می گوید.

پس از آنها شات ویدئو Montu به خانه بازگشت دوباره به بیشتر آموزش های خود را در موی تای. نزدیک به یک سال پس از آن فیلم شات کنی به Montu اولین شکست بزرگ خود را با ایفای نقش در فیلم “محلی کونگ فو 2′, عاقبت و اقدام اقتباسی از ویلیام شکسپیر کمدی اشتباهات.

این فیلم زندگی خود را تغییر. دریافت یک پاسخ بزرگ از سینما را برانگیخت سراسر کشور Montu بود در نهایت متوجه رویای خود را از ظاهر شدن بر روی صفحه نقره ای.

ارتقاء

“زمانی که من دیدم نسخه ی نمایشی کلیپ فهمیدم او تا به حال برخی از مبارزه واقعی لغو احکام صادره ی. وقتی که من ملاقات Montu در گواتی ما شات کوتاه مبارزه ویدیو فقط برای دیدن چگونه او را انجام دهد. در ابتدا او بسیار سفت و خجالتی است. من نام او را دوباره و reshot که تصویری. زمانی که من آمد و شروع به کار بر روی فیلم محلی کونگ فو 2, اعتماد به نفس خود را تا به حال به طور چشمگیری افزایش یافته است. او بسیار بهتر بر روی صفحه نمایش به طوری که ما بازیگران را او به عنوان یکی از اصلی شرور در محلی کونگ فو 2” می گوید Basumatary, به , بهتر, هندوستان.

از آن پس Montu رفته بر روی کار کنی در سال 2018 انتشار معلق بازرس برو و به تازگی به این نتیجه رسیدند تیراندازی به صورت محلی Utpaat. “Kenny آقا شده است یک مربی واقعی و بدون که من هرگز کار موجود در آسامی, فیلم هرگز به بمبئی و انجام چیزهایی که من دوست دارم. او عظیم نقش مهمی در شکل دادن به زندگی حرفه ای من به من ارائه کمک مالی و حمایت عاطفی هر زمان که من نیاز به آن را” اظهارات Montu.

Tanhaji
اخرین جنگنده!

Bollywood Dreams

مدتی در دسامبر 2017, چند ماه پس از آزادی از محلی کونگ فو 2, Montu بازدید بمبئی برای اولین بار کنی.

“من او را به بمبئی چرا که برای کسی که با استعداد خود را وجود دارد فرصت های بیشتری وجود دارد از در آسام” می گوید کنی.

Montu زندگی با کنی و برای دو ماه به هنرهای رزمی, آموزش درس به دیگر هنرمندان مشتاق قبل از فرود یک جزئی فرفره انجام کار شیرین کاری با بازیگر بالیوود Varun Dhawan برای یک مراسم اعطای جوایز.

“اما یک روز من یک تماس از Kenny آقا دستیار به من گفتن در مورد استماع برای یک فیلم به نام Mard Ko Dar ناهی Hota Hai. من امتحان و فرود یک بخشی از آن را به عنوان یک جنگنده. این بود که من برای اولین بار روی صفحه نمایش ظاهر در یک فیلم بالیوود. پس از این فیلم من مشغول به کار در Saaho دوباره به عنوان یک طرف جنگنده پیدا کردن زمان روی صفحه نمایش و در مردانی 2 قبل از فرود یک نقش به عنوان سیف علی خان شیرین کاری بدن در Tanhaji. اما فراتر از بازی دو شیرین کاری من هم کار می کنند آموزش مبارزان در این فیلم” او می گوید.

او حتی یک تماس به کار در ‘Uri: جراحی اعتصاب’ اما در زمان خود برنامه پر کار معلق بازرس Boro. با اینحال Montu اذعان می کند که در هیچ نقطه در زندگی خود را قبل از خروج از آسام او همیشه فکر می کنم که یک روز او را بازی شیرین کاری دو از محبوب بالیوود بازیگر و حتی به او نشانه در مجموعه.

“وجود دارد هیچ سوال Montu مناسب است جنگنده. استعداد خود را در سطح جهانی است. او به خوبی به عنوان معروف Tony Jaa. به عنوان یک روت جنگنده زبان بدن خود را صحیح و مناسب برای مبارزه با. من چیزهای بسیاری آموخته اند ، پس از آموزش با او رفت و آمد به طور کلی وضعیت بدن و حرکات تبدیل شده اند بسیار بهتر” می گوید کنی.

اما صفحه نمایش مبارزه بسیار متفاوت از زندگی واقعی مبارزه است.

“بر روی صفحه نمایش شما نیاز به مبالغه حرکات خود را کمی و انجام همه مشت و لگد خود از یک فاصله امن و یا به شیوه ای کنترل شده به طوری که هیچ کس صدمه دیده می شود. در نهایت واکنش های خود را به گرفتن آمار باید بسیار خوب است. این است که چرا حتی برای کوچک تبه کار-نوع نقش ما هرگز کسی را خاموش کاف. ما همیشه آنها را استماع و بررسی واکنش های خود را. تنها اگر خود را ‘ضربه’ واکنش های خوب هستند ما آنها را به دلیل آن باعث می شود یک تفاوت عظیم به صحنه” استدلال کنی.

“Montu تمام این ویژگی ها. او یک زندگی واقعی جنگنده بسیار خوب بر روی صفحه نمایش و واکنش های خود شده اند بسیار خوب پس از یک روز. او بسته کامل است. او بسیار خلاق است وقتی که می آید به مبارزه با جنبش مبارزه با رقص و شات گرفتن. اغلب او می آید تا با برخی از ایده های درخشان. او ساخته شده است برای این مسائل است.”

آموزش و رشد

“کار بر روی Tanhaji بود و یک تجربه باور نکردنی است. من یاد گرفتم خیلی از کسانی که در مجموعه ای به خصوص از کارشناسان که طراحی برخی از عظیم توالی مبارزه با شمشیر مبارزه در اوج. من برداشت چند مهارت را در طول راه مورد عمل choreography, فیلمسازی و کارگردانی. من هم یاد گرفتم خیلی از مدیر Om Raut که نگاه کردن به من. او به من کمک کرد دست آوردن یک کارت عضویت از فیلم شیرین کاری انجمن هنرمندان بدون که من نمی تواند انجام stunts در مجموعه” او می گوید.

علاوه بر بازی سیف بدن دو Montu نیز او راه رفتن را از طریق برخی از stunts او نیاز به انجام. اما در معرض خطر مانع و یا کسانی که سیف نمی تواند انجام دهد در سمت چپ بود به Montu.

برای هشت ساعت فرفره به عنوان یک شیرین کاری دو دانه ئی, او موفق به دریافت حدود 10 ، 000 تومان در روز است. به عنوان یک هنر رزمی مربی او به دست آورده در مورد Rs 1 لاخ در هر ماه. توافق Montu امضا شد و به مدت هشت ماه. در حالی که او به دست آورده و معقول در مجموع کار در این فیلم وجود دارد باقی مانده است یک خطر جدی آسیب با شکستگی استخوان و شکستگی.

اما در بودجه مجموعه مانند Tanhaji, Montu ادعا می کند که هزینه های درمانی متحمل شده اند از هر گونه آسیب در مجموعه به کار گرفته شد توسط تیم تولید.

“علاوه بر صدمات همیشه وجود دارد برخی از تنش در مورد گرفتن کار به طور منظم به عنوان به خوبی. اما با آموزش و مهارت, مجموعه, من مطمئن هستم که آن را نمی خواهد یک مشکل است. بله من امیدوارم که یک روز من در زمین نقش سرب با استفاده از مهارت های خود را در هنرهای رزمی است. برای زمان حال چنین فرصت هایی هستند سخت است در این زمینه, اما وجود دارد هیچ آسیبی در خواب,” او می گوید.

کنی همچنین معتقد است که Montu است منجر مرد مواد.

“او قطعا یک مرد پیشرو مواد. آنچه ما باید انجام دهید این است که پیدا کردن کسی که با نوع حق مالی به یک پروژه ارزشمند از سطح مهارت خود را. وجود دارد کامبوج فیلم به نام فرار از زندان. که بسیار بالایی بودجه فیلم را از آغاز تا پایان آن است که یکی مبارزه با توالی پس از دیگری با یک استراحت چند در میان است. که فیلم تقریبا شات به طور کامل در یک مکان. اگر ما می تواند چیزی در آن سطح در اینجا در هند Montu خواهد بود در آن,” او می گوید.


همچنین بخوانید: این مرد درخشان داستان او را از مگالایا روستا به جشنواره فیلم کن!


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>