چگونه این دوستان در حال کمک 100+ خانواده زنده ماندن #CoronaLockdown در گواتی

“شهروندان عادی مثل من و شما می تواند کمک به آسیب پذیر جوامع ایجاد انعطاف پذیری در این دوران سخت. بنابراین ما آن را انجام داد.” #CoronaWarriors #CoronaLockdown

Wمرغ در سراسر کشور مستند اعلام شد, در مارس 24, چند نفر از دوستان با هم آنلاین به بحث در مورد تاثیر بالقوه آن بر روزانه شرط و زاغه نشينان در Guwahati آسام.

آنچه در آغاز به عنوان یک Facebook post بحث در مورد نیاز به ایجاد انعطاف پذیری در این جوامع به زودی تبدیل به یک گروه واتساپ به نام “ندای وظیفه” که این دوستان از مدرسه و دانشگاه و کار در محلی غیر انتفاعی شروع طوفان مغزی بتن اقدامات آنها می تواند برای کمک به محروم.

“در طول بحث های ما اولین چیزی که به ما زده بود و گرفتاری های روزانه دستمزد حقوق بگیران زندگی در شهر های فقیرنشین. برخی از ما بودند و آشنا با شرایط زندگی خود را از طریق ما قبل از نامزدی با این جوامع است. آنچه که ما تصمیم به انجام شد آغاز crowdfunding روند کمک خواهد کرد که چند خانوار در برخی از شهر زاغه جیب می گوید:” یکی از داوطلبان که مایل به ناشناس باقی می ماند, زبان, به , بهتر, هندوستان.

شروع با گاندی Basti منطقه آنها برای اولین بار شناسایی 150 خانوار که در آن پول (تقریبا 2.5 Rs لاخ) مطرح شده از چند crowdfunding طرح های مطرح شده توسط فرد داوطلب استفاده شد به منظور توسعه یک کیت از ملزومات متشکل از 5 کیلوگرم برنج 2 کیلوگرم سیب زمینی 1 کیلوگرم daal نیم لیتر روغن خردل, یک بسته نمک و صابون.

Guwahati
ساکن گاندی Basti با جیره کیت.

با یک تیم از 4 داوطلبان از تیم هسته ای, 32 پرسنل از آسام پلیس و CRPF آنها در خدمت بیش از 100 خانواده. رفتن به جلو این تیم معتقد است که آنها را مجبور به سرمایه گذاری چند دور تر ارائه جیره کیت.

“بدون توجه به وضعیت ما می توانیم بسیج منابع محلی و می تواند کمک به هر یک از دیگر. به عنوان یک جامعه ما باید قدرت بسیج ممکن است هر منبع. بنابراین ما آن را انجام داد. شهروندان عادی مثل من و شما می تواند کمک به آسیب پذیر جوامع ایجاد انعطاف پذیری در این دوران سخت. اما ما اهدا درایو بود نه فقط در مورد رفتن و توزیع ملزومات است. این درایو همچنین با تمرکز بر حساس خانواده بر اهمیت شستن دست ها, اجتماعی, فاصله, اهمیت دوره قرنطینه و اساسی شخصی و عمومی بهداشت رفتار می گوید:” یکی دیگر از داوطلبان که در مارس 29 توزیع این ملزومات است.

Guwahati
پرسنل پلیس کمک به ارائه جیره کیت.

علاوه بر داوطلبان و پلیس محلی و موسسات تجاری و ساکنان پا تا به صفحه در کمک به آنها تحویل جیره.

“یکی دیگر از عمده کمک کننده به درایو یک خانواده چهار اجرا می شود که ‘Rudrani’ فروتن فروشگاه دپارتمان در Jatia, Kahilipara محل. در زمانی که عمده فروشگاه های خرده فروشی و سوپر مارکت ها مطرح کرده اند پرچم سفید این خانواده slogged در تمام طول روز به بسیج و ارائه لازم است اقلام مواد غذایی در یک یارانه رای دادن. علاوه بر این وجود دارد یکی دیگر از شگفتی عنصر در درایو ما دیروز–دو سرعت رانندگان که selflessly کمک در بسته بندی تمام 100 کیت بدون هیچ گونه توقع اضافی پاداش. آنها به همان اندازه هوشیار و فعال در طول کل درایو در نتیجه ارائه پشتیبانی قابل توجهی نسبت به ساختمان انعطاف پذیری در درون این جوامع می گوید:” داوطلب.

با اینحال هنوز هم وجود دارد یک نیاز پشتیبانی در شرایط ضروری مواد غذایی و کمک های پزشکی, اجتماعی, امنیت و حمایتهای روانی-اجتماعی. “ما شروع کرده اند با ابتکار ارائه اولیه غذایی همراه با آگاهی به یک بخش کوچک از جامعه است. اما تعداد زیادی هنوز باید انجام شود” او اضافه می کند.

Guwahati
یک داوطلب تبریک ساکنان گاندی Basti.

پشتیبانی از آسام پلیس

هیچ یک از این کار شده اند که بدون حمایت فعال از آسام پلیس است که تسهیل تحویل ملزومات است.

“کار ما تسهیل تحویل بحرانی جیره غذا و دارو آغاز شد و بلافاصله زمانی که مستند اعلام شد. مردم به زودی شروع به تماس با من ابراز تمایل خود را برای کمک به, و ما شروع به شناسایی مکان های که در آن ساکنان نمی باید به اندازه کافی مواد غذایی, داروهای جیره و یا دیگر ملزومات است. بسیاری از سازمان های غیر دولتی, موسسات, موسسات تجاری و عموم مردم به من رسیده است ابراز تمایل خود را برای کمک به. از آنجایی که آنها تا به حال مشکلات در آینده در این مستند ما به کمک سازماندهی توزیع ملزومات است. برای مثال ما توزیع جیره خشک به یتیم خانه ها و خانه های قدیمی به عنوان به خوبی. در صورت نیاز ما افسران پلیس هستند و حتی پرداخت از جیب خود و نه در انتظار هر کسی که می گوید:” Imdadul ثانیه بورا حفاری های گره افسر هماهنگی تلاش های امدادی در این شهرستان است.

در واقع آسام پلیس نیز همکاری با نیروهای پلیس در شهرهای دیگر برای کمک به ساکنان این دولت مشغول به کار در شهرهای مختلف مانند بنگلور یا حیدرآباد به عنوان روزانه شرط یا کارکنان کارخانه گیر وجود دارد او می افزاید. در مناطق مانند گاندی بستی اما جیره تحویل هستند به اندازه کافی برای چند روز بیشتر و بیشتر دور از کمک های مورد نیاز خواهد بود.

Guwahati
پلیس پرسنل حمل جیره کیت.

وجود دارد بسیاری از دیگر طرح های مشابه در این شهر و اطراف آسام. اگر وجود دارد بیشتر سازمان های درگیر در چنین خیریه عمل, لطفا آنها را در نظرات.


همچنین بخوانید: آیا می خواهید برای کمک به دستمزد روزانه کارگران ؟ شهر زرنگ کمک به آنها را به مواد غذایی و ملزومات


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected]a.com و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>