یک قفسه تور محبوب BookTuber آریل Bissett. آریل Bissett/YouTube

مطمئن شوید که شما می دانید در مورد اثرگذارندهها مانند Instagram مدل و زیبایی vloggers در یوتیوب, اما آنچه در مورد جوامع آنلاین است که آیا تا به آسانی خود را قرض دادن به تصویر-سنگین سیستم عامل اجتماعی—وجود دارد اتاق را برای آنها بیش از حد ؟ رئیس در میان صنایع با بهره گیری از شخصیت قدرت انتشار است. نزدیک گره اما مشتاق دایره شناخته شده به عنوان BookTube پر از دوستداران کتاب که یورش برده و سیستم عامل های مانند یوتیوب و Instagram به اشتراک گذاری خود را طول می کشد در اخیر می خواند که مورد ضربه به قفسه ها در سراسر امریکا است. و در پشت صحنه وجود دارد یک صنعت انجام همه چیز آن می تواند به رشد این شکل جدید از تعامل.

BookTube است و نه unchartered جامعه در یوتیوب پر از bookworms ساخت فیلم است که طیف وسیعی از از خواندن توصیه هایی برای قفسه تورهای. آنها به راحتی رسم مقایسه به زیبایی vloggers’ “گریم مجموعه” و یا “گنجه تور” ویدئوها جز با دلخواهی پشته از پرفروش کلاسیک و یا داستان. برخی از محبوب ترین BookTubers شامل کریستین Riccio (408k مشترکین) ساشا Alsburg (365k مشترکین) و آریل Bissett (166k مشترکین). کانال های خود را تزئین شده با رنگارنگ و یا فونت کلاسیک و پیشرفته با طراحی های. این جامعه است تا از شخصیت های گریز از مرکز که در انعکاس مطالب خود را و شما می توانید پیدا کردن یک BookTuber برای هر نوع.

شما یک Sci-Fi گیک که دوست دارد fantasizing در مورد آخرالزمان است ؟ تنها می خواهم به عنوان خوانده شده قشنگ YA رمان عاشقانه? فقط جستجو در یوتیوب و شما خود را پیدا کنید BookTuber گورو.

همچنین نگاه کنید به: Ada, Calhoun, پروب درگیری رو Gen X زنان در “چرا ما نمی توانیم خواب’

بسیاری از این BookTubers در واقع به حال خود رمان منتشر شده و یا در حال انجام این کار است. BookTuber کریستین Riccio رمان دوباره اما بهتر است یک 4.1/5 امتیاز ستاره در کتاب Barnes & Noble. چگونه هوشمند از یک استراتژی بازاریابی است ؟ Riccio کتاب تا به حال یک پایه فن قبل از آن حتی منتشر شد.

BookTuber کریستین Riccio مورد بحث کتاب او. کریستین Riccio/YouTube

اما این شبکه بیش از یک تن از bibliophiles به اشتراک گذاری افکار خود را در کتاب با اینترنت است. کتاب صنعت با استفاده از BookTube به عنوان یک تاکتیک بازاریابی با ارسال رایگان نسخه های به این اثرگذارندهها به بررسی می شود. در BookTubers را به خواندن کتاب و ایجاد یک ویدئو به اشتراک گذاری افکار و نظرات خود را در این رمان: شما باید آن را خرید ؟ شما باید آن را بخوانید ؟ آیا شما آن را دوست دارم ؟ در زمان دولت جدید عنوان شده است که با توجه به کتابفروشی ها و کتابخانه های خوب (یا بد) بررسی گردش اند—اعتیاد به مواد مخدره وجود دارد حتی قبل از آنها آمار قفسه. مانند هر محصول دیگر این سیستم کمک می کند تا به بازار و تبلیغات به مخاطبان بزرگتر در مقایسه با تبلیغات سنتی. مردم در حال صحبت کردن در مورد این کتاب. مردم هیجان زده هستند. مردم در انتظار آن است. در حال حاضر وجود دارد یک پایه فن—خیلی از این تشکر به BookTube.

یوتیوب حتی با حروف بزرگ در موفقیت چه بود یک بار یک جاذب نام مستعار برای صنعت تو رفتگی در دیوار و تبدیل آن به یک نام تجاری برای یوتیوب سری اصلی “BookTube.” در این mini-Youtube سری مشهور نویسندگان مانند مارگارت اتوود جیمز پترسون و میشل اوباما در مصاحبه با BookTubers.

انتخاب شده از ساشا Alsburg خوراک. abookutopia/YouTube

برای مصرف کنندگان این جامعه مفید است زیرا شما ایجاد یک رابطه با فردی که فیلم شما را تماشا. شما لذت بردن از همان کتاب ها و ژانرهای بنابراین شما اعتماد خود را بررسی و توصیه های. شما پیدا کردن یک جامعه در بخش نظرات آن را مانند تلفن همراه و اینترنت نسخه از یک کتاب ،

جامعه گسترش خود را بر روی سیستم عامل های دیگر مانند Instagram. در واقع وجود دارد یک کل جامعه به عنوان “Bookstagram” که در آن مردم پست “shelfies” (قفسه-Selfies). Bookstagram شبیه به BookTube در آن خوانندگان به اشتراک گذاری خود را بررسی و توصیه های, اما از طریق کاملا تشکیل شده عکس به جای. شما می توانید از طریق ساعت از زیبایی عکس قفسه و پوشش هنر به دریافت الهام گرفته است.

BookTube و Bookstagram سودآور هستند اسرار کمی هستند که به مراتب بیشتر از فقط یک دسته از تجمع bookworms. نگه داشتن این جوامع در ذهن دفعه بعد شما نیاز دارید برای به اشتراک گذاشتن شوک های خود را بیش از یک طرح پیچ و تاب commiserate بیش از مرگ شخصیت های مورد علاقه خود و یا فقط به دنبال یک پیشنهاد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im