دولت در نظر دارد برای متوقف کردن شرکت های بزرگ از یورش وام کسب و کار کوچک

Shake Shack به ارزش 2 میلیارد دلار در میان شرکت های عمومی است که دریافت وام کسب و کار کوچک از چک حفاظت از برنامه در اوایل این ماه. Noam Galai/گتی ایماژ

دولت فدرال اضطراری وام کسب و کار کوچک برنامه مصوب در پاسخ به COVID-19 شیوع شده و سرند با مشکلات از ابتدا. نه تنها مبلغ سرمایه گذاری اولیه به نوبه خود به دور از کافی برای پاسخگویی به تقاضای, اما یک تکه از پول به پایان رسید تا در undeserving دست.

از آنجا که برنامه وام دوبله چک Protection Program (PPP) و معرفی به عنوان بخشی از 2 تریلیون دلار مراقبت عمل باز برای نرم افزار در آوریل 3, چند, شخص ثالث, گزارش نشان داده است که حداقل 200 شرکت های عمومی از جمله عمده رستوران های زنجیره ای مانند زاینده رود و Potbelly دریافت بودجه در نظر گرفته شده برای mom-and-pop مغازه ها. مبلغ سرمایه گذاری به عمده زنجیره ای و شرکت های عامل بود در $350 میلیارد وام استخر در حال اجرا از پول فقط در دو هفته با واقعی کسب و کارهای کوچک در سمت چپ سرد.

به عنوان یک نتیجه, هفته گذشته کنگره مورد تایید برای تزریق اضافی $310 میلیارد به PPP که شروع به گرفتن برنامه در روز دوشنبه. تحت فشار عمومی دیوانگی بیش از شرکت های بزرگ خوردن کسب و کارهای کوچک’ ناهار در دور یک دولت فدرال است و همچنین با اضافه کردن اقدامات برای اطمینان حاصل شود که پول باد تا در واقع می رود به شرکت هایی که به کمک نیاز دارند.

در روز سه شنبه وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: ممیزی هر شرکت درخواست برای وام های بزرگتر از 2 میلیون دلار است. در هر برنامه شرایط هر شرکت می تواند درخواست برای تا $10 میلیون بسته به کارکنان اندازه و قبل از همه گیر هزینه های سطح.

“برای هر وام بیش از 2 میلیون دلار به اداره کسب و کار کوچک (SBA) خواهد شد انجام یک بررسی کامل از وام که قبل از وجود دارد وام بخشش” Mnuchin گفت: در CNBC “Squawk Box” صبح روز سه شنبه. “این یک برنامه طراحی شده برای کسب و کارهای کوچک. این یک برنامه ای است که طراحی شده برای شرکت های دولتی است که تا به حال نقدینگی.'”

هنوز دور دو از PPP رو به یک پر از دست انداز شروع در روز دوشنبه. بانک ها در ارائه برنامه های کاربردی به نمایندگی از کسب و کارهای کوچک شکایت کرده است که آنها مواجه می شوند مداوم tech مشکلات در هنگام وارد کردن اطلاعات در دولت از سیستم های کامپیوتری در حالی که برخی از شرکت های بزرگ از جمله NBA لس آنجلس لیکرز قادر به دریافت وجوه بلافاصله. بانک ها نیز انتقاد برای اولویت دادن به مشتریان بزرگتر است.

“من فکر می کنم که ظالمانه” Mnuchin گفت: از روز دوشنبه خبر که لیکرز دریافت 4.6 میلیون دلار از PPP. “ما فکر نمی کنم آنها همیشه باید اجازه داده شده به [اعمال].” پس از ساخت عناوین سراسر اینترنت لیکرز به ارزش $4.4 میلیارد و گفت: این امر بازپرداخت وام.

معلوم نیست هنوز دقیقا چگونه دولت ممیزی وعده داده شده توسط Mnuchin انجام خواهد شد. در اوایل این ماه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج پنتاگون اقدام بازرس کل گلن خوب که در راس همه گیر پاسخ پاسخگویی کمیته پیشرو فدرال ناظر نظارت بر مراقبت عمل می کنند.

پنج شنبه گذشته SBA یک آژانس فدرال با صدور دستورالعمل روشن است که وام گیرندگان از دور دو PPP باید “گواهی در ایمان خوب است که خود را PPP درخواست وام ضروری است.”

“بعید است که یک شرکت عمومی با قابل توجهی از ارزش بازار و دسترسی به بازار سرمایه خواهد بود قادر به ایجاد مورد نیاز صدور گواهینامه در ایمان خوب” دستورالعمل خواندن “و از جمله یک شرکت باید آماده برای نشان دادن به SBA بر اساس درخواست این اساس برای آن گواهینامه است.”

SBA نیز خواست شرکت هایی که باید دریافت وام در دور اول به بازگشت بودجه توسط مارس 7. از آن پس تنها تعداد انگشت شماری از شرکت های وعده داده شده را به بازگشت پول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>