چگونه ‘Fast & Furious’ فیلم باید پایان (و زندگی برای همیشه لطفا برای)

Fast & Furious Films F9 Sequels Info Details

ما باید یک ایده برای آینده Fast & Furious حق رای دادن. Universal Pictures

مشاهده نقاط جدید نیمه منظم بحث از جزئیات کلیدی در فرهنگ ما است.

The Fast & Furious فیلم ridiculousness مجسم—هنری بیان این که عجیب و غریب سر و صدا خود را از ماشین ظرفشویی باعث می شود زمانی که یک چنگال گرفتار می شود بین دریچه های شبکه ای. و در عین حال عجیب آنها فقط کار می کنند. فیزیک-مانع از هجوم بیش از حد بالا دیوانگی کامل بی توجهی به انسجام و محاکمه و درست تاکید بر خانواده است.” از آن همه فقط به نحوی کلیک با هم. به همین دلیل آن را چنین به یاد ماندنی یاس که coronavirus مجبور F9 به رها کردن آن برنامه ریزی شده ممکن است آزاد تا مارس سال 2021.

این تاخیر به ما می دهد حدود 12 ماه برای اندیشیدن به آینده از حق رای دادن و در مجموع 20 ماه بین سری منتشر شده که حسابداری برای آگوست هابز & Shaw. من در مورد شما نمی دانم, اما این بیش از حد لعنت طولانی بدون هیچ گونه تازه Fast & Furious در زندگی من است. بنابراین به جای این فیلم های پرفروش ما وعده داده شده بود در اینجا این است که من کاملا منطقی برنامه ریزی برای آینده از حق رای دادن است که من قطعا نمی شده فکر کردن در مورد non-stop برای دو سال گذشته است.

همچنین نگاه کنید به: ‘ماموریت: غیر ممکن” مدیر برایان د پالما حال بهره صفر در ساخت دنباله

F9: آنچه ما می دانیم در برابر آنچه ما فکر می کنیم باید اتفاق می افتد

در اینجا این است که رسمی داستان خلاصه داستان برای F9 از جهانی:

وین دیزل را دم Toretto است که منجر به یک زندگی آرام کردن شبکه با Letty و پسرش کمی برایان اما آنها می دانند که خطر همیشه در کمین بیش از خود را صلح آمیز افق. در این زمان است که تهدید را به زور Dom برای مقابله با گناهان گذشته خود را اگر او به نجات کسانی که او را دوست دارد. خدمه خود را با هم می پیوندد برای جلوگیری از یک جهان بسیار مخربی طرح led توسط ماهر ترین قاتل و عملکرد بالا و راننده آنها تا کنون مواجه می شوند: یک مرد که او نیز اتفاق می افتد به Dom را ترک برادر یاکوب (John Cena).

که نه زیادی برای رفتن بر روی. اما ما نمی دانیم که یاکوب است که کار کردن با سرنوشت خشمگین سایبر تروریستی تبه کار Cipher (چارلیز ترون). با تشکر از تریلر ما همچنین می دانیم که هان (Sung Kang) است به نحوی زنده پس از ظاهر شدن توسط Deckard شاو (جیسون استاتهام) در Tokyo Drift. چگونه ؟ شما این است که سریع و خشمگینکه چگونه!

در هابز & Shawناشناخته تبه کار است که با استفاده از کامپیوتری صوتی برای برقراری ارتباط منجر تروریستی سازمان Eteon که دارای تخصص در “transhumanism.” این مرموز متفکر افزایش Brixton در افسانه هاو روایات قومی (ادریس البا) از طریق فیزیولوژی, پیشنهاد, پیشرفته, مهندسی زیستی و قابلیت های فن آوری. که چگونه هان جان سالم به در برد—یاکوب نجات او و برگزار شد او را گروگان برای استخراج اطلاعات در مورد Dom و خدمه اش بدیهی است—اما آن را به بازی می آیند بعد.

و در نهایت آن را به یک شرط بندی امن—در برخی از نقطه است که یک یا چند عضو از Dom تیم خواهد رانندگی در فضا با توجه به آشکار قرار دادن یک موشک طراحی خودرو در F9 تریلر. ضرب و شتم ماموریت: غیر ممکن است حق رای دادن به که خاص پانچ نشان افتخار است.

این چیزی است که ما می دانیم تا کنون در مورد اطلاعات مربوط به طعنه به F9. در نسخه ما از سریع حق رای دادن F9 نشان می دهد که نادانسته به آنها یاکوب و رمز خدمت شده اند در زیر این ناشناس puppet master برای سال. چه چیزی بیشتر وجود دارد سرنخ ها نشان می دهد که این آنتاگونیست دارای روابط دیپلماتیک سرویس امنیتی که در آن Dwayne Johnson هابز استفاده می شود به کار می کنند. رونق در حال حاضر Fast & Furious خود Thanos-lite بزرگ بد به رقابت با هر چند هویت او ناشناخته باقی مانده است.

Fast & Furious Hobbs & Shaw Box Office Dwayne Johnson

لوقا هابز (Dwayne Johnson) و Deckard شاو (جیسون استاتهام) در هابز & Shaw. Universal Pictures

2 هابز 2 شاو: عاقبت ما باید در حال حاضر

Fast & Furious 10 بود که وارد در مارس 1, 2021, اما با F9 در حال حرکت به آن شکاف به لطف COVID-19 مستند جهانی در حال رفتن به مجبور به تاخیر بیاندازد. ضمنا این استودیو می تواند محوری برای عاقبت به حق رای دادن برای اولین بار موفق spinoff.

این زمان در اطراف, هابز & Shaw شده اند وظیفه با بررسی تخریب برخورددهنده بزرگ هادرون (LHC) بزرگترین و بالاترین انرژی ذرات برخورد و بزرگترین ماشین آلات در جهان در حال حاضر ساخته شده است در زیر فرانسه-سوئیس مرزی در نزدیکی ژنو است. (ما می دانیم که هابز & Shaw پست-اعتبارات صحنه های طعنه یک ویروس کشنده, اما این فقط احساس yucky پس از COVID-19.) آنچه نگرانی مقامات بیش از supercollider تخریب چیزی است که نیست در بر داشت زیر آوار: مرکزی کار اجزای ماشین. این فن آوری استفاده می شود برای کشف مکانیک کوانتومی, نسبیت عام و عمیق ساختار فضا و زمان است. در دست اشتباه آن را poses تهدید جهانی.

به طور طبیعی Eteon است که در پشت آن (و نه, Ryan Reynolds’ لاک نیست راز پسر بد). برای بازیابی سرقت مواد هابز و شاو باید جلو یک حمله جسورانه در سازمان مخفی ترکیب. اما به جای پیدا کردن گم شده و قطعات و ماشین آلات آنها در سراسر آمده—آماده شدن برای اولین بار ما “گه مقدس!” لحظه Gisele Yashar (Gal Gadot), عشق هان زندگی بود که به ظاهر کشته در Fast & Furious 6. او ناخودآگاه به قلاب تا یک میزبان از ماشین آلات پزشکی, اما بسیار زنده است.

Brixton در نبود Eteon تنها سایبرنتیک موضوع آزمون انسانی ، نمیخوام نمیخوام dunnnn.

Fast & Furious Films Spoilers

ما فقط گرفتن آغاز شده است. Universal Pictures

Fast & Furious 10: نزدیک شدن به سه ماهه گذشته مایل

Dwayne Johnson, Jason Statham بود به نظر می رسد در F9 با تشکر از هابز & Shaw. فرض جهانی استفاده نمی کند 11-ماه تاخیر به آنها اضافه کردن به فیلم Fast & Furious 10 را در اضافه شده اهمیت به عنوان یک مراسم از انواع. شما می توانید عملا شنیدن دفتر جعبه اسکناس نورد در.

در اینجا ما شخصیت های گیج کننده بیش از Gisele بقا reintegrating او را به خدمه (او و هان حرکت V-12 موتور ارزش از تنش های جنسی, بدیهی است) و هنوز هم جستجو برای Eteon و supercollider. ناگهان یک مرگباری زخمی Cipher—دیده نمی شود پس از فرار در F9—تا نوبت در HQ با یک هشدار است. “شما باید او را متوقف کند” او می گوید: او به عنوان ورقه Dom یک فلش درایو قبل از مرگ. یکی از منفور ترین رقبای خود را با استفاده از آخرین نفس به آنها کمک کند ؟ گه باید دید.

فلش درایو حاوی فایل های دقیق بر روی چه Eteon است که برنامه ریزی خود را با supercollider—پارگی در فضا-زمان پیوسته است که امکان سفر در زمان, چرا, چرا جهنم نه در این حد؟؟! برنامه همچنین نشان می دهد آخرین قطعه Eteon نیاز برای تکمیل آن را می فرستد که قهرمانان ما در یک ماموریت برای رهگیری آنها.

یک نبرد گسترده معافیت بلافاصله پس از ورود خود را. هر قانون فیزیک است که می تواند شکسته شود بر روی صفحه نمایش است که شکسته. همه چیز است که می تواند در آتش است در آتش است. هر bicep مقایسه بین شخصیت های اصلی است که می تواند ساخته شده است ساخته شده است. شما می دانید عادی Fast & Furious مسائل است.

زمانی که گرد و غبار حل و فصل رومی (Tyrese Gibson) برگزار شد در اسلحه توسط—منتظر—کیانو ریوز! ریوز’ شخصیت است که نشان داد به متفکر پشت Eteon و هابز’ دوست دوران کودکی/شریک زندگی سابق بود که اعتقاد بر این بود کشته در اولین ماموریت با هم. (هابز البته هنوز هم سرزنش خود را به این روز است.) او قتل روم (با عرض پوزش, Tyrese اما ما نیاز عاطفی خرید اینترنتی) و فرار ترک قهرمانان ما پریشان و شکست خورده است.

که ما به ارمغان می آورد به…

Fast & Furious Movies F9 10 11

کیانو ریوز FTW. eff Kravitz/FilmMagic

سریعترین و Furiousest: بعد چهارم مایل را نشان داد

Reeve را پسر بد—قصد تخریب Dom, هابز و تمام خدمه قبل از مصرف بیش از جهان—پرتاب خود را به آینده به منظور کشتن بالغ نسخه از Dom پسر برایان و هابز’ دختر سام که کاملا در ازدواج و نیز اتفاق می افتد به badass فوق العاده جاسوسان خود را. هان و Gisele بچه خود را “مرد در صندلی” کارشناس فنی بیش از حد. چه Fast & Furious حق رای دادن و اگر نه اپرا صابون آغشته به سوخت دیزل?

بالغ برایان است که توسط Shia LaBeouf, adult سام است که توسط Keke پالمر و هان و Gisele بچه است که توسط Steven Yeun. LaBeouf را برنده اولین اسکار برای این نقش است.

بنابراین ما خدمه شرح زیر است ریوز’ تبه کار به آینده که در آن آنها جفت کردن با حال رشد نسخه های فرزندان خود را در یک X-مردان: روز از آینده به گذشته-esque مجموعه است که دو برابر به عنوان نتیجه گیری به زمان تکرار سریع سری و یک پل جدید spinoff حق رای جهانی برنامه ریزی شده است در تمام این مدت.

ذهن = دمیده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>