چگونه دختر بنگال کشاورز ساخته شده هند افتخار در امریکا است استعدادهای درخشان’

“او آغاز شده و با تقریبا هیچ چیز. او را پر می کند قلب من با افتخار هر روز. هر کس در این روستا احساس می کند که راه می گوید:” او کشاورز است که درآمد یک دلار در روز.

ارتقاء

یک اواز یا موسیقی دو نفری را نشان می دهد تا در روشن مرحله از معروف استعداد شکار america’s Got Talent. Sonali و Sumanth جوان نوازندگان ایستاده در مقابل قضات که شامل Simon Cowell, بدنام برای او سخت به لطفا شخصیت.

با افتخار اواز یا موسیقی دو نفری از کلکته می گوید: “ما بد سالسا گروه” یک نام است که بلافاصله جذاب برای داوران و مخاطبان است که منتظر به wowed.

ناب بالیوود پخش موسیقی در پس زمینه اما حرکت همه توجه.

با سرعت گام منعکس twirls آسانسور و مش سالسا حرکت اواز یا موسیقی دو نفری انجام و با لبخند در چهره خود را. سهولت و اعتماد به نفس است که با هر رقص مرحله اجرا شده است نشان می دهد زمان و تلاش است که باید به تکمیل هر حرکت.

در طول عملکرد, Simon Cowell یک لبخند روشن در سراسر چهره خود را. و عملکرد به پایان می رسد به صاعقه وار تشویق از همه.

Sonali Majumdar و Sumanth Maroju بیان چگونه است که سرنوشت برای آنها. بیشتر برای Bivash چودری, خود طراح رقص و بنیانگذار بد که مخفف Bivash آکادمی رقص. Bivash شده است آموزش کودکان برای نزدیک به یک دهه در حال حاضر. آنچه باعث می شود این سه ویژه است که سفر خود را از کار سخت و شن.

Sonali یک کشاورز جوان روستایی بنگال غربی. Sumanth, از سوی دیگر, می, سفر تقریبا هفت ساعت از Odisha به کلکته به حضور در کلاس. Bivash خود مربی و طراح رقص نیز تا به حال الهام بخش سفر.

در گفتگو با بهتر هند سه نفر سهام تجربه خود را در حالی که به ما می گوید چگونه آنها را به دست آورد شهرت جهانی.

از یک مزرعه به مرکز صحنه

نوازندگان جوان Sonali و Sumanth

“من شروع به رقص زمانی که من تنها سه سال. من اغلب در این مرحله در melas و حوادث در من ایجاد کرد. هر کس قدردانی به من و به پدر من که او باید من را تشویق به رقص” آغاز می شود Sonali.

او را تحسین کرد از Sholoardari یک روستا در غرب بنگال تقریبا هم مرز با بنگلادش است. پدر او یک کشاورز است که رشد می کند برنج و موز و سبزیجات در حالی که مادر او در یک خانه دار است. اگر چه در تلاش برای پایان می رسد دیدار او مصمم به تحقق دختر خود می پروراند.

“کسی که از روستای من داده بود پدر من تماس Bivash آقا و ما تصمیم به گرفتن یک سفر به کلکته. در ردیابی کردن آکادمی پدر من رها” به یاد می آورد Sonali بود که تنها حدود هفت سال پس از آن. او در حال حاضر 16.

پدرش Shonnashi Majumdar, 43, یکی bigha زمین و آثار دیگران زمین. او همیشه احساس دختر خود پتانسیل تبدیل شدن به یک ستاره رقص.

Bivash با Sonali و Sumanth

“او شده است یک رقصنده با استعداد پس از تولد. او نمی تواند درست راه رفتن او همیشه خواهد بود در اطراف. و او به عنوان بزرگ تر او استعداد و فداکاری به من انگیزه بیشتر” او به یاد می آورد.

افتخار پدر بیانگر چگونه آن را دشوار است برای آنها را به ماندن از هم جدا. اما موفقیت او بود به ارزش قربانی.

“او را پر می کند قلب من با افتخار هر روز. این را نه فقط من بلکه هر کس در این روستا احساس می کند در این راه چون او آغاز شده و با تقریبا هیچ چیز. به عنوان یک پدر من تنها آنچه را که در قدرت من اما او از انجام هر چیز دیگری با او کار سخت و قدرت اراده است. که واقعا شگفت انگیز است,” او می گوید.

پس از صحبت با Bivash, Sonali پدر متقاعد شده بود که او تا به حال یافت حق مربی است. “به عنوان یک کشاورز, پدر من به سختی کسب تومان 20 روز در زمان. او می دانست که او نمی تواند تحقق رویای من, به خصوص اگر من ماندم در این روستا است. از این رو او در سمت چپ من در کلکته. در ابتدا من از دست رفته به خانه اما از آن رو بهتر است با زمان” سهام Sonali.

خوش بینانه پدر در حال حاضر امیدوار است که دختر خود را رشد می کند به انجام همه چیز را او همیشه از خواب. “ما در اینجا به او بازگشت و حمایت از او در سراسر,” او می گوید.

Sonali و Sumanth در مرحله

Sonali را شریک Sumanth از سوی دیگر همیشه می دانستم که رقص او علاقه واقعی. در اصل از Bhubaneswar که در آن پدر خود را با این نسخهها کار در راه آهن او را کشف Bivash آکادمی رقص. او تا به حال دیده می شود یکی دیگر از اواز یا موسیقی دو نفری — Akash و دانا — همچنین آموزش توسط Bivash رفتن در این مرحله در هند Got Talent (A ‘استعدادهای درخشان’ franchisee از واقعیت نشان می دهد).

“از آنجا که من خیلی علاقه مند به رقص من ثبت نام در کلاس های سراسر Bhubaneswar, اما آن را نمی آموخت در راه است که یک نفر می تواند آن را دنبال حرفه ای. زمانی که من یاد گرفتم در مورد Bivash آقا آکادمی من گفت: پدر من در مورد آن و خوشبختانه او از من حمایت می گوید:” 21 ساله. Sumanth آغاز شده بود آموزش در سن 13.

اما سفر به کلکته از Bhubaneswar هر آخر هفته بود و نه یک تکه از کیک. این سفر شد و پس از چهار ساعت تمرین در هر یک از دو روز تا زمانی که او به خانه بازگشت.

“اما من خوشحالم که در مورد سفر. از آن ساخته شده من متوجه چگونه رقص اشتیاق من, و من نمی خواهد در اینجا در حال حاضر اگر من تا به حال نه سخت کار می کرد و سپس” او می گوید.

سریع ء منحصر به فرد حرکت رقص

به عنوان برندگان هند Got Talent

پویا اواز یا موسیقی دو نفری نمی خواهد که به دنبال شور و شوق خود را اگر نه برای خود مربی Bivash. نه تنها او با دیدن پتانسیل خود را, اما همچنین آنها را آموزش داده بود رقصنده در سطح جهانی.

او شروع به تمرکز بر روی دو رقصنده هنگامی که آن زمان برای او به درخواست هند Got Talent (IGT) در سال 2012. “هنگامی که Akash و دانا کاربردی برای IGT در سال 2011 ما runners-up. اما این بار من می خواستم من رقاصان برای برنده شدن و انتخاب این دو است که می تواند در نهایت برنده نشان” به یاد می آورد 39 ساله.

Sonali و Sumanth دو نفر از این شش نفر انتخاب شده توسط Bivash که می تواند نماینده خود را از آکادمی رقص بر روی صحنه است. در ابتدا زوج با دیگر رقصندگان Bivash در نهایت تصمیم به رفتن با این دو و ایجاد یک رقص اواز یا موسیقی دو نفری است که در نهایت برنده IGT فصل 4 که در آن سال.

بعد Sonali و Sumanth در ادامه به شرکت در متعدد را نشان می دهد مانند می پیوندد jaa Dikhhla Jaa و رقص قهرمان, در میان دیگران. در سال 2019 که america’s Got Talent به او نوشت و دعوت Sonali و Sumanth برای استماع, او می دانست که آن لحظه خود را به درخشش.

با Madhuri Dixit در این مجموعه می پیوندد jaa Dikhhla Jaa

پس از چند ساعت از تمرینات خسته کننده او انتظار می رود چیزی کمتر از یک غرش پاسخ هنگامی که آنها در نهایت انجام شده در ماه فوریه این سال است.

ارتقاء

اما وجود دارد 30 نفر دیگر مانند Sonali و Sumanth در آکادمی خود را در بمبئی محبوب شناخته شده به عنوان بد جهان Gurukul. او شروع به آن را حدود هشت سال پیش و آموزش آنها را در هیپ هاپ, سالسا, Bollywood هوایی اعمال نیمه کلاسیک و سبک های دیگر.

تلاش برای نزدیک به 12 سال تا زمانی که او در نهایت ساخته شده یک نام برای خود Bivash درک نیاز به داماد رقصنده با مراقبت و توجه.

“من می خواهم به آموزش تمام دانش آموزان برای تبدیل شدن به حرفه ای, رقصنده. من مطمئن هستم که Sonali و Sumanth می تواند انجام مرحله برای 15 سال آینده حداقل تا زمانی که ساخت حرفه ای و تبدیل شدن به طراحان. وقتی که من آغاز شده همه فکر می کردند که در حالی که انتخاب رقص به عنوان یک حرفه و یک نفر می تواند تبدیل به یک پس زمینه رقصنده ، من می خواهم به تغییر است,” او می گوید.

این دو در مرحله انجام به محتوای قلب خود را

در حال حاضر Sonali و Sumanth در حال آماده سازی خود برای دور بعدی AGT. این دو هیجان زده است و خود را طراح رقص آماده کرده روال رقص وای به قضات. در حالی که Sumanth است که خوش بینانه در مورد رقص حرفه ای در آینده Sonali می داند رقص زندگی او است.

“مهم نیست که چه خلق و خوی من در رقص همیشه به من به ارمغان آورد شادی. من آن را دوست دارم به خاطر من من شادترین خود زمانی که من در مرحله,” او می گوید.

(ویرایش شده توسط Shruti Singhal)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.


ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>