چگونه فرایند خلاق است که تغییر برای هنرمندان در انزوای اجتماعی

هنرمندان به اشتراک گذاری افکار خود را در ایجاد در انزوا. هانس Magerstaedt/گتی ایماژ

چند ماه پیش وجود دارد مثل نور سوسو علائم هشدار دهنده خطر اشاره کرد که در ویران کردن که coronavirus به زودی خواهد بود wreaking در سراسر جهان اما تاثیر بسیار مخربی همه گیر شده در نیویورک و کشورهای اطراف آن به طور خاص نمی تواند اغراق آمیز باشد. بیش از 1500 نفر در شهر نیویورک درگذشت به علت عوارض ناشی از این ویروس تا کنون و تقریبا هر قبلا-صنعت پر رونق شده است به خطر بیافتد. برای دنیای هنر این به معنای اخراج های دسته جمعی و furloughs برای موزه و خانه حراج کارکنان مجموع جهت گیری مجدد از گالری نمایشگاه ها و لغو بسیاری از نمایشگاه های هنری در آینده نزدیک و این تنها آغاز است. در حالی که این تحول نهادی می تواند احساس بی وقفه پیچیده هنرمندان نیز تحمل بار همه گیر; اغلب به عنوان پیمانکاران مستقل. چگونه خلاق هستند افرادی که قرار است به نگه داشتن کار از طریق چیزی شبیه به این ؟

همچنین نگاه کنید به: کریستی و ساتبی کردند کارکنان به عنوان Coronavirus به شدت اثرات هنر فروش

مشاهده این پست در Instagram

من زندگی می کنند یک فاصله نزدیک به پدر و مادرم, خواهر, خانواده و خواهر در قانون خانواده. به طور معمول وجود دارد تاریخ بازی سریع hellos شبات شام. در حال حاضر وجود دارد متون تلفن تماس FaceTimes و شبات از طریق زوم. من می دانم که این را تصویب و ما با هم خواهد بود دوباره. تا آن زمان من با بهره گیری از این واقعیت است که برخی از چیزهایی که تغییر نکرده این mishigas (دیوانگی), بلندی صدا که می آید از طریق پاک کردن صورت دیجیتالی 😂💛 عکس از @etienne_fro از بخشی از نصب و راه اندازی در دامن @oygprojects که بسته به علت این عصر. #rachelklinghoffer #painting #sculpture #مجموعه #ortegaygasset #theskirt

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط راشل Klinghoffer (@rachelklinghoffer) on

راشل Klinghoffer یک هنرمند چند رشته ای مستقر در جنوب Orange, New Jersey, گفت, ناظر که او شده است پناه در محل با شوهر و دو فرزند که 11 ماه و سه سال بود. Klinghoffer متعدد خرید و فروش کار در حال پیشرفت است که آن را برای اولین بار آشکار شد که coronavirus یک تهدید فوری و گفت که او مطمئن نیست که آیا این فروش هنوز هم برای رفتن به ادامه.

کار من نیز منتقل شده از نظر مواد چه من استفاده می شود” Klinghoffer گفت. “من در خانه کار می کنند و من باید امکانات به جای کم سمیت مواد. اما حتی با این حال گفت: من سه ساله نمی تواند نشستن در کنار من در حالی که من انجام برخی از این کارها و کودک من نمی تواند متصل به من در حالی که من ایستاده است. پس چگونه من قصد دارم برای انجام کار فیزیکی—من آن را انجام داده در بحران قبل و این است که چگونه هنرمندان کار کرده اند برای همیشه لطفا برای. بله من درک می کنم من نیاز به کار در شب و من دیگر ماهی برای سرخ در حال حاضر, اما من یک ساز و من همیشه یک راهی را.”

هنرمند جانت هایس گفت او شده است در برخورد با اجتماعی فاصله-اختصاص داده شده به تنهایی زمان با راه اندازی یک وب سایت به فروش کار خود را که به تازگی شامل یک عرشه از دو کارت شامل تصاویر از گوگل نقاشی های او را انجام داده است. “من تا به حال دو را نشان می دهد لغو یکی در تورنتو و یکی در استکهلم—امیدوارم آنها در نهایت فقط به تعویق افتاد اما همه چیز بسیار بالا در هوا در حال حاضر” هایس گفت.

“من در نقاشی به تنهایی در استودیو و یا در خواب به تنهایی در خانه من انجام می دهند خوب است و هیچ کس نباید نگران من” گفت: بر اساس شهر نیویورک نقاش سام McKinniss که اضافه شده است که یکی از مهم ترین فعالیت های در حال حاضر در نظر گرفتن مراقبت از خود را حمایت فوری جامعه است. “To جمع و هنر مشاوران: خرید هنر از گالری در حال حاضر” McKinniss گفت: ناظر. “تماس با ده نفر از مورد علاقه خود را کوچک گالری و خرید چیزی در حال حاضر و پس از آن دوباره آن را انجام دهد یک بار در هفته تا زمانی که این است که بیش از. نه برای تخفیف بخواهید. همچنین خرید هنر از هنرمندان جوان از خود Instagram حساب. اگر شما آن را دوست دارم آن را خرید. مردم نیاز به انجام این کار است. شما صرفه جویی در زندگی کسی شوخی نمی کنم.”

در نهایت این سوال باقی می ماند هنری تحریک و عاقل در طول یک بیماری همه گیر است که یکی از مهم اما آن پاسخ داده شود در سطح فردی: هیچ دو فرایندهای خلاق نگاه دقیقا یکسان است. با این حال وجود دارد برخی از کسانی که در حال حاضر ممکن است یک مزیت است. “هنرمندان خوب خواهد بود چرا که اگر وجود دارد هر گونه مردم در این جهان است که هنوز نشسته و فقط فکر کردن و کار این هنرمندان” هایس گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>