اپل قطعات مونتاژ شده در سراسر چین و جریان از هر دو کارگران و بخش های کلیدی هنوز متوقف شده با توجه به شیوع کروناویروس. خ/AFP/GettyImages

پس از آن کشف و گسترش در سراسر جهان از عمده چین در شهر ووهان رمان coronavirus تعطیل کرده است, فرودگاه, لغو tech کنفرانس ها و صدمه کشتی کروز شرکت (زیرا کسی که می خواهد به صرف تعطیلات خود را در یک شناور ظرف پتری?).

در حال حاضر به حساب می آید برای مصرف کننده رو به سمت صنعت فن آوری. فروشگاه اپل—و wildly محبوب مصرف کنندگان محصولات اپل و AirPods—نمی تواند وجود داشته باشد بدون یک منبع ثابت از سخت افزار از کارخانه های چینی.

همچنین نگاه کنید به: فراموش Coronavirus—شما احتمال بیشتری برای گرفتن این بیماری مرگبارتر

و با زندگی در چین همه اما متوقف به لطف ویروس, کارخانه, تهیه, اپل در سراسر جهان تعطیل شده اند برای هفته ها در بخشی به دلیل سال نوی چینی تعطیل اما عمدتا به دلیل coronavius.

این کارخانه در حال حاضر تنها به آرامی بازگشایی اما نه در زمان برای جلوگیری از ضربه به اپل در دراز مدت مالی این شرکت با ظرافت به اطلاع سرمایه گذاران در روز دوشنبه. این ممکن است که از یک معامله بزرگ اگر شما خود اپل سهام—بعد از همه شرکت شما فقط ثبت رکورد سه ماهه درآمد حاصل از $91.8 میلیارد دلار با سود از 22 میلیارد دلار—اما آن را نیز نشانه آن است که این پول مارس می تواند در آخرین آهسته پایین.

هر دو تقاضا برای محصولات اپل در داخل چین بزرگترین بازار مصرف کننده و به طور فزاینده ای حیاتی خریدار کالاهای لوکس و همچنین به عنوان منبع نقطه برای عرضه جهانی این شرکت امضا محصول آی فون محدود شده است با تشکر از coronavirus این شرکت گفت: در یک سرمایه گذار بیانیه ای در روز دوشنبه.

“همه فروشگاه های ما در چین و بسیاری از فروشگاه ها همکار ما بسته شده اند” گفت: این شرکت دیدم که فروش خود را آی فون جدید 11 و آی فون 11 Pro شیب در طول بیشتر از 2019. “علاوه بر این فروشگاه ها که باز شده اند عامل در کاهش ساعت بسیار کم مشتری ترافیک.”

همانطور که نیویورک تایمز گزارش روز دوشنبه تمام 42 اپل فروشگاه در چین تعطیل شده اند از ژانویه و تنها هفت هنوز به بازگشایی و با محدود ساعت. کارخانه و متعلق به اداره های تایوانی کنگلومرا Foxconn که تولید محصولات اپل هنوز به طور علنی از دولت تا چه حد در پشت اهداف تولید آنها هستند اما این شایعه آنها زیر 50 درصد ظرفیت این روزنامه گزارش داد.

هر چند اصلی کارخانه Foxconn که مونتاژ محصولات اپل در ووهان و در نتیجه تا حدودی جدا شده از ویروس خود را—اگر نه وحشت—”اپل به شدت در معرض” دانیال ایوس مدیر عامل در Wedbush اوراق بهادار مقاله گفت. “آن را تایید می کند بدترین ترس که آیفون تاثیر خواهد بود دراماتیک تر از انتظار است.”

بیشتر به عنوان بار اشاره کرد اپل قطعات مونتاژ شده در سراسر چین و جریان از هر دو کارگران و بخش های کلیدی هنوز متوقف شده با دولت های بهداشتی بازرسی می کند هر دو در حال حاضر و برای آینده است.

اپل نه تنها عمده کالیفرنیا مبتنی بر مصرف کننده رو شرکت فن آوری به شرط به شدت در چین است. تسلا عمده کارخانه در خارج از ایالات متحده آمریکا “باز” به هیاهو در اوایل سال جاری (هر چند آن هنوز برای رسیدن به تولید کامل است و در شانگهای دور از coronavirus کانون در هوبئی استان).

دوباره به تکرار واضح: اپل خوب است. سیب دارای مقدار زیادی از پول. کاهش رشد در چین فقط به این معنی است که اپل مجنون سود خواهد شد کمی کمتر مجنون—حداقل در حال حاضر. اگر coronavirus مشکل ادامه و یا تشدید آن را املا بیشتر مشکل جدی برای اپل و سهامداران این شرکت پایین جاده. در همان زمان که این شرکت می تواند جذب این و خیلی بدتر است نشانه ای قوی اپل شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im