چگونه ورود HBO حداکثر تاثیر می گذارد موجود HBO مشتریان و فراتر از آن

HBO Max vs HBO Info Details

همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد HBO حداکثر. HBO Max/WarnerMedia

HBO حداکثر 4 میلیارد دلار سرمایه گذاری است که در آینده از WarnerMedia. آن زمان برای یادگیری همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد آینده خدمات جریان. راه اندازی در مه 27 با بیش از 10 ، 000 ساعت از محتوای جدید مستقیم به مصرف کننده پلت فرم و رقیب به Netflix و دیزنی+ هزینه خواهد شد $14.99 در هر ماه.

اگر این تعداد برای تلفن های موبایل آشنا, آن را به دلیل آن است—آن را تقریبا با همان قیمت که زمان HBO و HBO در حال حاضر مشترکان پرداخت. این امر منجر به سردرگمی در میان مشتریان فعلی و کسانی که علاقه مند به ثبت نام. در تلاش برای کمک به ما در اینجا به توضیح دقیقا چه HBO حداکثر راه اندازی به این معنی برای شما و آنچه شما می خواهید از این سرویس است.

همچنین نگاه کنید به: کریستوفر نولان می ایستد را به کوهی از پول اگر ‘شعار’ تئاتر بازدید

چگونه HBO حداکثر تاثیر HBO مشترک هستند ؟

HBO خطی دارای 34 میلیون داخلی مشترکین و حدود 140 میلیون نفر در سراسر جهان است. برای حدود 10 میلیون نفر از مشتریان که اشتراک HBO از طریق AT&T, HBO Max رایگان خواهد بود. تبریک می گویم.

شما واجد شرایط برای HBO حداکثر در هیچ هزینه اضافی اگر شما یک موجود HBO مشتری از طریق AT&T متعلق به ماهواره پخش مانند AT&T TV, live TV streaming service AT&T تلویزیون در حال حاضر DirecTV IPTV و U-آیه. AT&T wireless کاربران همچنین می توانید به اشتراک HBO خاص از طریق برنامه های نامحدود و نمره HBO حداکثر در هیچ هزینه اضافی. AT&T نیز مشغول به کار با یوتیوب در ماه فوریه به اطمینان حاصل شود که HBO Max ارائه خواهد شد از طریق یوتیوب تلویزیون. شما رو گزینه.

در این مرحله هنوز مشخص نیست که چگونه HBO و HBO Go مشترکین که دسترسی به شبکه از طریق AT&T به کار گرفته خواهد شد. HBO حداکثر $14.99 قیمت نقطه در حالی که در پایان بالا برای streamers مخفیانه درخشان آن را به عنوان فشار اضافی در تلویزیون پرداخت ارائه دهندگان خدمات شامل خدمات و یا خطر خروج از مشتریان. با این حال پرداخت به ارائه دهندگان تلویزیون هنوز تحت هیچ الزامی برای کمک مستقیم به مشتریان به دور از خطی و نسبت به جریان و قیمت از ارائه دهندگان این محدوده از $10 به $19.99 ماهانه بیشتر پیچیده پتانسیل انتقال.

WarnerMedia مدیران در حال حاضر در حال مذاکره با توزیع کنندگان است که AT&T خود را ندارد—مانند Comcast Cox, ظرف, شبکه و طیف—به منظور HBO حداکثر. این نقطه کور گزارش تاثیر می گذارد حدود 25 میلیون HBO مشترکین در ایالات متحده است. مردمی.

اما اعلام شد که مشتریان که در حال حاضر اشتراک HBO از طریق ارتباطات منشور از جمله کسانی که برای پرداخت منشور نقره و طلا بسته های تصویری را دریافت HBO حداکثر در هیچ هزینه اضافی. موجود و جدید منشور مشتریان که نمی اشتراک نقره و طلا بسته خواهد شد و نیاز به خرید HBO حداکثر به طور مستقیم از منشور باید از آنها بخواهید برای پیوستن جدید پرچم در حال اهتزاز در بلوک. در ماه ژانویه منشور بنا به گزارش ها قرار دارد 15.6 میلیون total video مشترکین.

چگونه HBO حداکثر تاثیر HBO Go/در حال حاضر مشترکین?

HBO در حال حاضر است که یک جریان مستقل خدمات تعلق حدود 8 میلیون مشترک پس از راه اندازی در سال 2015 بیشتر از آنها خواهد بود قادر به تبدیل های موجود خود را به اشتراک HBO مکس اشتراک در هیچ هزینه اضافی. این ارتقا تنها در دسترس است به طور مستقیم-صورتحساب مشترکین و نه برای کسانی که دسترسی HBO در حال حاضر از طریق Roku Hulu, اپل, و یا غیر مستقیم راه.

هر HBO حداکثر پرسش و پاسخ های رایگان تبدیل ارائه شده است “در حال حاضر در دسترس برای HBO مشترکین است که به دست آوردن اشتراک خود را از طریق ارائه دهندگان شخص ثالث که مجاز به پخش از HBO در حال حاضر است.” در سمت روشن HBO حداکثر گفته است که آینده مشارکت ممکن است پدیدار شود پس از راه اندازی بنابراین هنوز هم وجود دارد امید برای همه add-on خدمات.

HBO حداکثر حمل با همان قیمت به عنوان HBO در حال حاضر, اما مقدماتی ویژه مقابله برای 12 ماه HBO حداکثر نرخ در $11.99 در هر ماه برای یک مدت زمان محدود قبل از مارس 27. بازدید از HBO حداکثر صفحه اصلی را به استفاده از ارائه.

HBO Go است بر روی تقاضا جریان است که HBO کابل بینندگان در حال حاضر دریافت خواهید کرد به عنوان بخشی از اشتراک خود را. WarnerMedia نمی خواهد بلافاصله شاتر HBO Go/در حال حاضر با توجه به موجود توزیع قرارداد. HBO در حال حاضر نیز در حال حاضر در دسترس در 22 پلت فرم های مختلف و دستگاه های HBO حداکثر انتظار نمی رود که به طور کامل سازگار با همه آنها توسط راه اندازی است. در برخی از نقطه در آینده هر دو خدمات انتظار می رود که خورده به HBO حداکثر.

HBO حداکثر محتوا

HBO حداکثر خواهد شد از ویژگی های کل HBO کتابخانه است که در خدمت به عنوان بنیادی بلوک ساختمان جدید خدمات جریان. که شامل بازدید را نشان می دهد مانند بازی تاج و تخت, The Sopranos, سیم , و همچنین جنسیت و شهر, Westworld و Veep. کل HBO enchilada است در نوک انگشتان خود را.

سرویس خواهد شد متشکل از یک مقدار قابل توجهی از مجوز محتوای تلویزیون به عنوان به خوبی به خصوص از درون WarnerMedia کتابخانه. این شامل سی ان ان, مخفف کلمه تری نیتروتولوئن, TBS, truTV, شبکه کارتون, شنا بزرگسالان Looney Tunes و ترد رول. که به معنی Rick and Morty را به عنوان به خوبی به عنوان نظریه انفجار بزرگ و حتی پارک جنوبی در دسترس خواهد بود در علاوه بر این به یک تعداد انگشت شماری از سری CW. آه و دوستانکه WarnerMedia کاهش یافته سرد $425 میلیون به اصلاح از Netflix بکشد. شود در مواظب برای آن unscripted دوستان مراسم ویژه.

و چه خدمات جریان بود بدون فیلم ؟ HBO حداکثر تنظیم شده است به خانه مورد 18,000 فیلم را پوشش می دهد که HBO موجود مقابله با فاکس است که اجرا می شود از طریق 2022 و همچنین برادران وارنر است که به صورت جدی وارد زمین است که شامل تقریبا تمام DC قهرمان فیلم ماتریکس سه گانه های ارباب حلقه ها فیلم ها و, در نهایت, هری پاتر حق رای دادن (پس از های موجود در صدور مجوز مقابله با NBCU منقضی می شود). به علاوه هر Studio Ghibli انیمیشن فیلم در دسترس خواهد بود در HBO حداکثر به عنوان به خوبی. که یک قاتل صف.

البته ما HBO مکس اصل. موجود در, راه اندازی, شما قادر خواهید بود به تماشای:

-عشق به زندگی: یک کمدی رمانتیک سری با بازی آنا کندریک و Scoot McNairy
-افسانه ای: یک واقعیت رقابت های سری نمایشگاه های زیرزمینی سالن جامعه
-در رکورد: یک فیلم مستند که به بررسی اتهامات سوء استفاده جنسی و آزار و اذیت ساخته شده در برابر هیپ هاپ مغول Russell Simmons
-Craftopiaیک تهیه رقابت نشان می دهد
-دوستدار خانواده و جوانان گرا از جمله برنامه های تازه و جدید Looney Tunes ارائه شده و نه خیلی دیر نشان می دهد با علم

ورود بعد از آن در سال 2020:

عذاب گشت فصل 2
Raised By Wolvesجدید, تلویزیون سری از ریدلی اسکات
پروازیک درام تلویزیونی بازیگران Kaley Cuoco
– قرنطینه پخت و پز سری با بازی سلنا گومز
جستجو, حزب, فصل 3
به اندازه کافی نزدیکیک فیلم گرا متحرک سریال کمدی
انتظار امییک docuseries از Amy Schumer در مورد انجام ایستاده در حالی که باردار
یک آمریکایی ترشی, Seth Rogen جدید فیلم در اصل مجموعه ای برای اکران

در افق:

-ملیسا مک کارتی را Superintelligence
سه سری از J. J. Abrams’ ربات بد تولید شرکت: لیگ عدالت تاریک, چشم پوشی, گردگیر
Conan o’brien-میزبانی شوی ویژه و همچنین اوبراین تولید آمدن از سن داستان Gumshoe
آخرالزمان درام ایستگاه یازده
دو فصل از این Boondocks به عنوان به خوبی به عنوان یک ویژه
-کمدی تاریک از Michael Schur و گسترده شهر آلوم Paul W. فراز لوسیا Aniello و جن Statsky بازیگران Jean Smart
-عیسی Rae-تولید رپ Sh*t
Mindy Kaling را College Girls
چند Greg Berlanti-تولید کمیک DC مجموعه تلویزیونی از جمله فانوس سبز
جینا رودریگز بابی سو

به طور کلی ورودی AT&T مدیر جان Stankey اعلام کرده هدف این شرکت جذب 75 میلیون به 90 میلیون جهانی مشترکان تا سال 2025 با 50 میلیون نفر از کسانی که در آمریکای شمالی است. با توجه به عمق و وسعت WarnerMedia محتوای که به خوبی ممکن است در کارت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>