رسانه های تور آکادمی موزه تصاویر متحرک در فوریه 07, 2020 در لس آنجلس. امی Sussman/گتی ایماژ

در اسکار یکشنبه, محبوب آمریکایی سوپراستار تام هنکس ساخته شده است یک نقطه از اعلام در برنامه تلویزیونی که مدتها در انتظار آکادمی موزه تصاویر متحرک است که در حال ساخت برای سال بود که قبلا پیش بینی شده برای باز کردن در سال 2016 خواهد در نهایت به روی عموم باز در 14 دسامبر سال 2020 است. شده اند وجود دارد بسیاری از برجستگی در جاده ها به صورت خاص این موزه که در مواجهه مکرر توسعه مشکلات مربوط به هزینه و طراحی استادانه درست شده; طرح برای موسسه بود خواب توسط آیةالله معمار ایتالیایی رنزو پیانو. در چهارشنبه انواع گزارش داد که آکادمی موزه تصاویر متحرک است که در حال حاضر 100 میلیون دلار بودجه: هزینه های پیش بینی شده برای اتمام این موزه باید پرید از $388 میلیون دلار به 482 میلیون.

فقط هفته پیش در آکادمی بود و گفت که آنها تا به حال مطرح شده 95 درصد از بودجه آنها نیاز به ساخت موزه و در حال حاضر به نظر می رسد که سازمان را مجبور به راه اندازی یک کمپین جمع آوری کمک مالی به منظور خنثی کردن بدهی های خود را. چگونه دقیقا این اتفاق می افتد ؟ رنزو پیانو طراحی شده است قطعا استادانه درست شده اما او نمی تواند مقصر همه از هزینه های نصب: با توجه به تنوع این گزارش پیانو قصد دارد به صورت جداگانه 141-صندلی تئاتر بودند jettisoned توسط آکادمی که انتخاب برای ساخت یکی از بزرگ تئاتر برای موزه به جای آن که منجر به برچسب قیمت بزرگ.

همچنین نگاه کنید به: موزه آکادمی از تصاویر متحرک است که هنوز هم رو به توسعه گلایه

علاوه بر این بخش از موزه که نیست که در اصل خواب با پیانو هستند به واقع در L. A. در سابان ساختمان استفاده می شود که به خانه می Co. فروشگاه در قرن 20th. منظور از ساختمان را بازسازی می شود برای دیدار با موزه نیازهای بزرگ هزینه های متحمل شده است به طوری که برای حفظ یکپارچگی ساختار که در اصل ساخته شده در سال 1939.

این undoubtable که این موزه یک رویا بوده است برای فیلمسازی صنعت برای زمان بسیار طولانی به این معنی که یک برچسب قیمت است که شاید بیشتر از همه به ارزش آن است. اما فقط به خاطر یک موزه است استادانه درست شده به این معنا نیست که مردم در حال رفتن به نشان می دهد و خرید بلیط به خصوص وقتی که فیلم کسب و کار تغییر کرده است به طوری جبران ناشدنی توسط اینترنت و خدمات جریان. به عبارت دیگر تنها زمان خواهد گفت که آیا آکادمی موزه تصاویر متحرک است که از یک فراری یا ضربه در مجموع با صدای تلپ افتادن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im