Thrombey family in Knives Out

اعضای Thrombey خانواده در چاقو خارج شکاری پس از خود ارث یک بار ایلخانی خود می میرد. کلر Folger/Lionsgate

Spoiler alert برای فیلم زیر ذکر شده است.

“خانه من. من قوانین. من قهوه.” در اسکار-نامزد کمدی چاقو از این کلمات حک بر روی یک لیوان طلسم کردن همه چیز آن ناظر است به از دست دادن. اکنون پرسش این است: زمانی که ثروت و کنترل و حتی چیزهایی که به عنوان خرده به عنوان قهوه لغزش از oligarch درک آنچه می شود از کسانی که در مبارزه با بیش از تکه?

شکاف در حال گسترش است به عنوان تعدادی از فیلم های مقابله با نابرابری اقتصادی در ایالات متحده و فراتر از آن. سه نفر از این فصل بزرگترین فیلم—انگل زرنگ و چاقو را—هوشمندانه و تیز و اغلب hilariously ویژه به حاشیه رانده شده شخصیت های گسسته ، که منحصر به فرد نیست خیلی بد اما در عوض فقط ثروتمند در حالی که همه گرفتن قطب همیشه در حال گسترش شکاف درآمد و بازی پرش با طناب با شکننده خط اتصال فقیر و غنی.

همچنین نگاه کنید به: پیش بینی اسکار سال 2020: چه کسی برنده خواهد شد که باید در مقابل

این جای تعجب نیست که این فیلم منعکس کننده آمریکا از بحران مالی که در کشور ما “بالا 10 درصد در حال حاضر به طور متوسط بیش از نه بار به عنوان بسیاری به عنوان درآمد پایین 90 درصد” هر inequality.org. به عنوان مثل مردم زندگی در طبقه فوقانی’ سایه ممکن است استخدام, خلاق, اگر نه از کار افتاده تاکتیک برای قرار دادن مواد غذایی بر روی میز است.

Constance Wu and Jennifer Lopez star in Hustlers

Constance Wu و جنیفر لوپز ستاره در زرنگ. STXfilms

چنین شرایطی است که پرش-آغاز زرنگاومدی متحرک بر اساس یک داستان واقعی و غرق در چراغ های نئون و درخشش bedazzled لباس. از طریق به طور فزاینده ای نابکار به معنی کشش رامونا (جنیفر لوپز) و دوروتی (Constance Wu) جذب فریب و مواد مخدر مشتریان ثروتمند خود را در لانه خرگوش و غیره اعضاء کردن کارت های اعتباری خود را و به حداقل رساندن اثر انگشت خود را. این ورق رپ صدا ممکن است اما همدلی است آنچه در این فیلم از مخاطبان خود می پرسد: در حال حاضر در حاشیه جامعه زندگی این زنان بیشتر غوطه زمانی که بحران مالی سال 2008 بازدید. در تمایل خود را به ببینید که چگونه نیمه دیگر زندگی زنان درگیر در عمل به عنوان مشکل به عنوان سرکوبگران. مراقبت از فرزندان خود بزرگان و خود را طول می کشد مقدم بر هر چیز دیگری; چه چیزی آنها را به انجام اگر همان مراقبت هرگز نشان داده شده به آنها توسط یک سفید-supremacist جامعه که capitalizes در بدن خود را? استفاده از سلاح های شما رو.

چاقو را در برابر حرص و آز و کلاس فقط به عنوان موثر اما از یک بیشتر ابله, قتل, راز زاویه. ثروتمند سفید ایلخانی هارلن Thrombey (کریستوفر پلامر) می گذرد دور تکان دهنده خود را سفیه و وابسته به اقوام ترک ثروت خود را به او اعتماد سرپرست, Marta (Ana de Armas). مارتا که خانواده مهاجرت از یک کشور آمریکای لاتین هیچ یک از اعضای Thombey قبیله می تواند در توافق خوشمزه افزایش می یابد از این داستان را وابسته به شخصیت خود را در حالی که همچنین نمایش ناب ترین صدا در این فیلم است. او کشتی با مطبوعات که ارث او را به ارمغان می آورد این Thrombeys’ ناباوری که او باید پول خود را و خانواده اش را از وضعیت شهروندی که در تعادل آویزان که همه سقوط عمیق تر موشکافی هنگامی که آن را کشف کرد او به طور تصادفی کشته Thrombey دادن به او اشتباه دارو.

Ana de Armas as Marta Cabrera in Knives Out

در چاقو ازمارتا کبررا (Ana de Armas) پدیدار به عنوان فیلم ترین شخصیت دلسوز. کلر Folger/Lionsgate

یا آیا او ؟ طرح غلیظ بیشتر در فیلم نهایی عمل فقط به عنوان مارتا فکر می کند که او را به آن بدهند. چه می شود یک بیت از یک اخلاق داستان آن است که مارتا در رد از حرص و آز است که باعث می شود او این فیلم را ثروتمندترین شخصیت. او به ارث Thrombey را creaking عمارت معلق در هوا بالاتر از peons که باید در حال حاضر مقابله با خود را, سفید, شکنندگی و کاهش ثروت و همچنین تحقق است که گفت: ثروت هرگز حتی ایشان برای شروع با.

در بیشتر سمان کلاس نقش انگلاست قدیم که چیزی برای از دست دادن و همه چیز برای به دست آوردن. های تیره رنگ زیر زمین در سیل خیز گوشه ای از سئول چهار پایین تر-کلاس قدیم یکی یکی محکم بر روی ساده لوح و از همه جا بی خبر, پارک, یک خانواده از خرس های قطبی-روبروی معنی. از قدیم فرض کنیم خدمات نقش در پارک خانواده تا cushy در شغل جدید نقش که آنها به نوبه خود به دور یک نیازمند شکل از گذشته که می آید در درب ضربه توسط است که در آن نقطه انگل ماهرانه flips یک از سرگرم کننده طنز اجتماعی به لبه صندلی خود را هیجان انگیز.

Kim family parasite

کیم خانواده زندگی می کنند که در تاشو جعبه های پیتزا در ابتدا از انگل. نئون فیلم

چه تحقیق و بحث است و کمتر از یک جنگ بین دارا و ندار اما به جای باطل مبارزه میان طبقات پایین فقط به شناور باقی می ماند هنگامی که طوفان می آید و طول می کشد در یک لفظ اهمیت است. از قدیم دشمنی با خانواده آنها جایگزین همه در حالی که نگه داشتن پارک’ سوء ظن در خلیج. خانه همچنان بکر و خانواده به خوبی تغذیه و به نظر میرسد که این فیلم را نقطه: فقیر مبارزه در میان خود تنها به سود کسانی که برای آنها زحمت. هنگامی که شما از جان گذشته در پایین حتی خرده شبیه به وعده های غذایی.

با وجود این سه فیلم’ چشم مشتاق در مسابقه و کلاس فقط انگل شده است یک فصل جوایز مورد علاقه. زرنگ بود و توبیخ از همه نامزد اسکار و چاقو را دریافت کرد اما یکی است. بخشی از زرنگ‘ shutout ممکن است مجبور به انجام با هالیوود شایع تبعیض جنسی; هیچ زن مدیره نامزد شدند در این سال که به نظر می رسد به هوا چگونه به طور جدی داستان زنان گرفته خواهد شد. جفت که با نژادی متنوع بازیگران—یک مفهوم نه قدردانی امسال آکادمی رای دهندگان به عنوان #OscarsSoWhite همچنان ادامه دارد—و وجود دارد حتی بزرگتر هیل برای این فیلم به صعود. و در حالی که چاقو را به کار وسیع بازیگران از نام های بزرگ و برای تلفن های موبایل محبوب (دفعات بازدید: سفید) بازیگران این فیلم کمدی از یک نوع است که به ندرت به خودی خود اعتبار. فیلم های دیگر مانند ختنه نشده, جواهرات, آب و بدیهی ترین—هریت مشابه برجسته مبارزات مستضعفان به منظور بالا بردن صدای خود را در برابر ثروتمند و به طور مشابه به خود جلب کرد کمی جوایز به رسمیت شناختن.

بنابراین در حالی که انگل ممکن است در beacon برای نمایشگاه کلاس جنگ در فیلم آمده فوریه 9 مراسم وجود دارد ممکن است یک فیلم دیگر sneakily تشریحی این موضوع و همچنین: زنان کوچک به مقدار مورد توانمندسازی به عنوان آن را در مورد سلسله مراتب اجتماعی در آن بازجویی از آنچه درهای بسته باقی می ماند زمانی که پول دیکته فرصت است.

Florence Pugh, Saoirse Ronan and Emma Watson in Little Women.

فلورانس Pugh, Saoirse Ronan و اما واتسون در زنان کمی. ویلسون Webb

آن ویرجینیا وولف که بهترین گفته: “یک زن باید پول و یک اتاق خود را اگر او به نوشتن داستان است.” کمی زنان مدیر Greta Gerwig اظهار داشت که این یک twee ضرب المثل در مورد چای پر از گوشه شما را در نوشتن اما به جای تفسیر در این مواد نیاز دارد که ثابت کند لازم برای زندگی و ایجاد کنید. این مردسالار جهان در مقیاس بزرگ از زنان کمی unearths اقتصادی محدودیت های که منع زنان از های بالقوه خود را با جهان آماده پذیرش عظمت خود را.

و پس از آن شایان ذکر است که زمانی که جو (Saoirse Ronan) در نهایت می شود کتاب او منتشر سفر خود را به سوی موفقیت می کند پایان ندارد وجود دارد; او مذاکره حقوق و هزینه. این یک لحظه تلخ و شیرین. او را شکسته و مانع اما با پاکسازی که مانع بیشتر پرسش: چه داستان ما نه شنیدن از کسانی که نمی تواند رسیدن به ؟ که زندگی بیش از حد مشغول کار نسبت به شخص دیگری ثروت به باز کردن خود به خود شور ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de