چگونه مدارس در واکنش به کروناویروس پس از اولین ما مرگ

مراقبت های بهداشتی کارگران حمل و نقل coronavirus بیمار بر روی برانکارد به آمبولانس در زندگی مرکز مراقبت از کرکلند در فوریه 29, 2020 در Kirkland, Washington. دیوید رایدر/گتی ایماژ

آمریکایی ها در لبه برای پاسخ به کروناویروس (Covid-19) است که تحت عناوین خبری از واشنگتن به واشنگتن دی سی به وال استریت در هفته های اخیر. پس از اولین مرگ ناشی از این ویروس در ایالات متحده تایید شد بیش از آخر هفته مدارس ramping تا نگرانی خود را در سراسر کشور است.

طبق آخرین شمارش توسط سازمان بهداشت جهانی وجود دارد 88,948 تایید موارد جدید کروناویروس در سطح جهان از جمله 60 در ایالات متحده آمریکا که از دوشنبه.

همچنین می توانید سگ و گربه دریافت Coronavirus? بدون نیاز به نگرانی (شاید فقط کمی)

در نیویورک, منهتن مراقبت های بهداشتی کارگران که به تازگی در سفر به ایران آزمایش مثبت بود برای Covid-19 روز یکشنبه با اولین مورد تایید شده در دولت است. “بیمار دارای علائم تنفسی است که در شرایط جدی است و در وضعیت کنترل شده پس از ورود به نیویورک” اندرو کومو فرماندار در بیانیه ای گفت. نیویورک مقامات تایید یک مورد دوم در روز سه شنبه در شهرستان Westchester.

و در عین حال مدارس و دانشگاه ها در سراسر شهر نیویورک در حال جدی گرفتن اقدامات احتیاطی در میان آخرین ترساندن.

دانشگاه کلمبیا برای مثال اجرا کرده است محدودیت در مورد سفر به چین و کره جنوبی. مدرسه خواسته است افراد وابسته به این دانشگاه برای جلوگیری از غیر ضروری سفر و هر کسی خواست با سفر تاریخچه به چین, ایتالیا, ایران, ژاپن و کره جنوبی در دو هفته گذشته به اطلاع مدرسه. دانشگاه نیویورک و مدرسه جدید باید با اتخاذ سیاست های مشابه.

دانشگاه ایالتی نیویورک گفت: آن را به صفحه اصلی تمام دانشجویان که در حال تحصیل در خارج از کشور در مناطق با گزارش coronavirus موارد است و ممکن است گسترش این سیاست بیشتر در این هفته.

مراقبت های بهداشتی کارشناسان به نام در مدارس به اقدامات احتیاطی در سراسر کشور. “دانشگاه باید سخت گیرانه در نگه داشتن دانش آموزان بیمار در اتاق خوابگاه خود و از کلاس های درس و فعالیت های” ادوارد هافر استادیار پزشکی در دانشکده پزشکی هاروارد گفت: ناظر.

در واشنگتن و اورگان, دو, مدارس تعطیل هستند در این هفته برای تمیز کردن پس از یک دانش آموز و کارمند شد تست مثبت برای coronavirus هفته گذشته است.

دیگر مدارس در مناطق با خطر بالا هستند امید بستن به تله-آموزش و پرورش برای جلوگیری از تماس فیزیکی در میان دانش آموزان و کارکنان.

دانشگاه واشنگتن در سیاتل است که با دعوت از اساتید برای برگزاری کلاس های آنلاین “برای به حداقل رساندن اختلال در یادگیری دانش آموز مانند ارزیابی آمادگی خود را برای انجام فعالیت های کلاس آنلاین باید که توان مورد نیاز و حصول اطمینان از دانش آموزان و کارکنان که بیمار می تواند به درستی پشتیبانی” یک نماینده برای این دانشگاه در بیانیه ای گفت.

“به عنوان نگرانی های بیش از coronavirus افزایش مربیان در مواجهه با تصمیم گیری های دشوار” مگان Sandoval, یک معاون ارشد رئيس جمهور از مدرسه منطقه ای خدمات برای امریکا در مناطق غربی در آموزش آنلاین پلت فرم K12 گفت: ناظر. “امن نگه داشتن دانش آموزان خود را اولویت شماره یک. آموزش آنلاین گزینه های ممکن است قادر به پر کردن برخی از شکاف ها اگر درست منابع در دسترس و آماده اجرا شود.”

چند مدرسه منطقه در جای دیگر در ایالات متحده نیز راه اندازی تله-آموزش سیستم عامل در پی بیماری همه گیر. در فلوریدا, میامی-Dade County Public Schools هفته گذشته اعلام کرد که این امر توزیع 200,000 لپ تاپ برای tele-آموزش و پرورش در صورت بسته شدن مدرسه. مختلف مدارس در شیکاگو و سیاتل مناطق مترو گرفته اند اقدامات مشابه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>