چگونه Saroj خان ضرب و شتم شانس را Filmfare راه اندازی ‘بهترین طراحی رقص’ جایزه

ادای احترام به ace طراح رقص Saroj خان که ضرب و شتم همه شانس را به Filmfare راه اندازی بهترین طراحی رقص جایزه.

ارتقاء

On 3 ژوئن 2020, جشن بالیوود طراح رقص Saroj خان نفس گذشته در بیمارستانی در بمبئی. او 71. در حالی که ما از دیدن جوایز و تمجید او به دست آورد از طریق سال های مبارزات او و محض سرسختی برای رسیدن به موفقیت به همان اندازه الهام بخش است.

متولد شده در ماه نوامبر سال 1948 به عنوان Nirmala Nagpal خانواده اش نقل مکان کرد به هند از پاکستان پس از پارتیشن. در سن مناقصه از سه Nirmala پا به یک استودیو فیلم برای اولین بار. او عطریست با قوس چراغ شروع به عنوان یک بازیگر کودک در فیلم Nazrana.

پس از آن او صرف یک تعداد از سال کار به عنوان یک پس زمینه رقصنده در بسیاری از فیلم های بالیوود yesteryears.

ظهور او را از کودک هنرمند Nirmala به ‘Masterji’ یک.k.یک Saroj خان یک داستان ارزش گفتن.

Saroj خان با Shah Rukh Khan
منبع: Saroj Khan Official/Instagram

Reminiscing او سال های اولیه خان گفته بود در یک گزارش “پدر و مادر من نقل مکان کرد به هند از پاکستان پس از پارتیشن. پدر من Kishanchand Sadhu سینگ بود پنجابی, در حالی که مادر من Noni بود سندی. پدر من تا به حال شکوفایی کسب و کار در پاکستان اما او مجبور به ترک همه چیز را پشت هنگامی که او به هند آمد. من در هندوستان متولد شد. حتی به عنوان یک کودک من عاشق به رقص است. از آنجایی که ما در تنگه وخیم پدر و مادرم من را در فیلم. من سه وقتی که من برای اولین بار در Nazrana. من بازی کمی Shyama نشسته بر روی ماه و آواز خواندن یک آهنگ.”

چرا که او شروع به کار در, فیلم, پدر او تغییر نام خود را به نگه داشتن هویت خود را مخفی از بستگان و اعضای خانواده که ممکن است اعتراض.

آن را پس از یک دوره زمانی که در آن در نظر گرفته نشده بود محترم برای دختران از ‘خوب خانواده به کار در فیلم است.

با مورد علاقه خود را, دانش آموز, Madhuri Dixit.
منبع: Saroj Khan Official/Instagram

در سیزده او ازدواج کردم به بالیوود طراح رقص B Sohanlal که او نیز او گورو. او 43 در آن زمان و در حال حاضر دارای همسر و چهار فرزند. این چیزی بود که خان آمد به درک فقط خیلی زود. آنها جدا از راه و خان مطرح دو فرزند او توسط خودش.

اولین شکست خود را به عنوان یک طراح رقص آمد و با فیلم Geeta Mera Naam در سال 1974. این پروژه همچنین به رهبری او را به عشق او زندگی سردار Roshan خان یک Pathani تاجر. سال بعد آنها ازدواج کردم.

این یک انتظار طولانی پس از آن به عنوان فیلم بعدی او پس از تقریبا نه سال. اما آن Subash Ghai را قهرمان (1983) که تغییر بخت و اقبال خود را. پس از آن او در فیلم هایی مانند Nagin با شايد که رفت به یک ضربه بزرگ. که شايد-خان دو شگفتی در فیلم هایی مانند Mr India, Chandniو Thanedaar.

Saroj خان در این مجموعه از آقای هند.
منبع: Saroj Khan Official/Instagram

خان شده است و طراح رقص برای صنعت بسیاری از مدافعان و موثر بوده است در خود ظهور را به شهرت. ورود این صنعت به عنوان یک تازه کار با مطلقا هیچ آموزش رسمی در رقص او ایجاد یک تو رفتگی در دیوار و دژ محکم برای خودش در طول سال. او اعتبار زیادی از او آموخته به او را استاد رقص و سپس شوهر, B Sohanlal.

او کمک کرده است immortalise چند آهنگ ها — که آیا آن را Madhuri Dixit و آیشواریا رای باچان را ‘Dola Re Dola’ از Sanjay Leela Bhansali را Devdasیا نمادین ‘Ek Do Teen’ از Madhuri Dixit-starrer Tezaab – ساخته شده است که فیلم فیر موسسه بهترین طراح رقص جایزه برای اولین بار در سال 1989. علاوه بر این او برگزار شد رکورد بیشترین تعداد ‘بهترین طراح رقص’ جوایز, همراه با یک هتریک رکورد از همان.

با بیش از چهار دهه در صنعت او سه جایزه ملی به اعتبار.

با آمیتا باچان و Kajol بود.
منبع: Saroj Khan Official/Instagram

آن را نیز کار خود را از ارتباط با Dixit کردم که او بالاترین ستایش و تمجید. در واقع آخرین آهنگ او طراحی شده بود با Dixit در Karan Johar را Kalank. بین 2005-2010 او نیز forayed به صنعت تلویزیون به عنوان یک قاضی در یک رقص محبوب, واقعیت نشان می دهد.

ارتقاء

ادای احترامات درخشان شده اند ریختن از سیاستمداران و بازیگران و طرفداران.

تصویری از توییت.

برای بسیاری از ما که بزرگ شد به او حرکت خود را از دست دادن برگ درجه اعتبار ساقط است.

(ویرایش شده توسط Shruti Singhal)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.


ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>