Amazon CEO Jeff Bezos

مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس به طور متوسط باعث می شود $149,353 یک دقیقه. اما جمعه گذشته او ساخته شده یک کل خیلی بیشتر. SAUL لوئب/خبرگزاری گتی ایماژ

آیا شما آن را دوست دارم زمانی که ثروتمندترین فرد می شود و حتی غنی تر… توسط دقیقه ؟ زندگی عادلانه است. به خصوص برای یک مرد مانند جف بزوس اجرا می شود که آمازون یک تکنولوژی امپراتوری است که در صدر لیست برخی از بد ترین شرکت های.

پس چه شما انجام آخرین جمعه? خوب برای بزوس جمعه بود یک روز که او در آن اضافه شده صرف 8 میلیارد دلار به ثروت خود را. آمازون سهام شروع به پریدن کرد بیش از 7% بسته شدن بالاتر از 2000 دلار نسبت به روز قبل هنگامی که آن را بسته در $1,870. این اعداد و ارقام خبر خوبی برای بزوس که صاحب حدود 57.5 میلیون سهم از سهام آمازون که در برابر حدود 11 درصد از این شرکت است.

همچنین نگاه کنید به: جف بزوس,’ همسر سابق خارج $370M از $36B طلاق بسته

پنج شنبه گذشته هنگامی که آمازون سود گزارش شده برای تعطیلات سه ماهه آن ساخته شده سر منفجر شدن در وال استریت (استعاره—به معنای واقعی کلمه نیست—اگر چه من مطمئن هستم که آمازون در حال کار بر روی این فناوری). همچنین در طول این سه ماهه نخست عضویت رسید به یک سطح جدید از 150 میلیون مشترک. ترکیبی از اخبار خوب ساخته شده سرمایه گذاران نشان دادن عشق خود را و پاسخ درآمده است. در طول روز جمعه تجاری آمازون این شرکت است که رفتار خود را انبار کارکنان مانند روبات ها تبدیل به بخشی از نخبگان گروه از شرکت ها با بازار capitalizations بالاتر از $1 تریلیون.

تخمین زده می شود که بزوس در حال حاضر $137 میلیارد جمع دور. او اولین کسی بود که به جمع آوری بیش از 100 میلیارد دلار. (جهت مشاهده? شما فکر می کنید با این مقدار پول در آینده او می تواند استطاعت به اجازه او آمازون انبار کارکنان را حمام می شکند؟)

کسب و کار خودی محاسبه که بزوس به طور متوسط باعث می شود $149,353 یک دقیقه.

چه چیزی شما را حتی زمانی که شما اضافه کردن میلیاردها دلار در بالای خود میلیاردها ؟ آیا شما حتی متوجه است که شما که پول نقد اضافی پول است که به مراتب عمر طول عمر خود را ؟

مالی سال گذشته نبود بهترین سال برای بزوس. سهام نیز با کاهش نسبت به پایان سال 2019 و بسیاری از بزوس’ پر ثروت گره خورده است تا در آمازون انبار. و به عنوان بخشی از حل و فصل طلاق با همسر سابق خود مکنزی بزوس او دریافت 25 درصد از زوج آمازون انبار—که به نوبه خود به او یک 4 درصد از سهام خود در این شرکت است.

اما هنوز هم تمام پول در جهان نمی تواند جلوگیری از تلفن همراه خود را از هک شدن توسط ولیعهد عربستان سعودی است. بزوس شاید آن زمان به WhatsApp…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im