چگونه QAnon به مبارزه علیه توییتر بان کی مون و چه اتفاقی می افتد بعدی

SALEM OREGON, ایالات متحده آمریکا – مارس 2: Q-Anon پردازان توطئه نگه نشانه ها در اعتراض به دولت و کنگره آمریکا در Salem Oregon, ایالات متحده در آوریل 2 سال 2020 است. تظاهرکنندگان اعتراض Oregonâs اقتصادی-بسته شدن تلاش ها با هدف به حداقل رساندن کشنده تاثیر رمان coronavirus (COVID-19). یکی از بسیاری از تظاهرات در سراسر کشور شده اند که وابسته به حزب جمهوری خواه و جناح راست عملیات از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. جان Rudoff/Anadolu Agency via Getty Images

سه شنبه شب در توییتر اعلام کرد به گسترده سرکوب QAnon حرکت در راستای سیاست خود را به “قوی اجرای عمل در رفتار است که به طور بالقوه منجر به آفلاین آسیب برساند.”

این QAnon جنبش رشد کرده است اساسا بیش از چهار سال گذشته. آن آغاز شد و در گمنامی در سال 2017, وقتی کسی تنها به عنوان شناخته شده Q ارسال شده در یک سری از تئوری های توطئه در مورد تهمت در اینترنت فروم 4chan, positing که یک دولت عمیق شیطانی دوز و کلک جهانی نخبگان درگیر در آزار جنسی کودکان, رابطه جنسی, قاچاق و ظاهرا مسئول همه شر در جهان شده است; پس از رشد به یک حرکت جهانی است که به تازگی چشمانداز به جریان اصلی فرهنگ عامه و نشان داده شده است تا در فرد در حوادث مورد آزار و اذیت افراد آنلاین و خاموش و گسترش توطئه در یک سرعت سریع کمک مشاهیر و رئیس جمهور ایالات متحده است.

توییتر اظهار داشت که از آن خواهد شد تعلیق حساب داشت به tweeting در مورد موضوعات مرتبط با QAnon که درگیر نقض توییتر را چند حساب سیاست هماهنگی سوء استفاده فردی قربانیان و یا در حال تلاش برای فرار از قبلی تعلیق. در واقع این بیشتر بدان معنی است که این پلت فرم است که به سادگی اجرای سیاست های موجود در QAnon بعد از دیدن افزایش نقض سیاست های QAnon در هفته های اخیر.

ان بی سی نیوز, پس از آن گزارش شده است که حدود 7000 QAnon حساب های گرفته شده پایین; توییتر اضافه شده که پلت فرم خواهد بود محدود 150,000 اضافی حساب های دیگر توصیه های محتوا و حساب مرتبط با QAnon در آن روند و توصیه ها اطمینان حاصل کرد که این فعالیت ها نیست خدمت در جستجوهای کاربر و مسدود کردن آدرس ها با لینک دادن به QAnon-وب سایت های مرتبط. توییتر اعلام کرد که این خواهد بود “نورد جامع این هفته” هر چند QAnon در حال حاضر شروع به مسدود کردن QAnon حساب که محبوب Qmap سایت مرتبط به مشخصات خود آن را به عنوان یک توییتر سیاست نقض.

بسیاری از ناظران از QAnon جنبش استقبال از تصمیم توییتر با هیجان و امداد. آن را ضروری آنها باور, برای از بین بردن, توصیه الگوریتم است که به طور مداوم گسترش QAnon محور دروغ و عمل به عنوان یک تلقین خط لوله است.

بدون شک این کمک خواهد کرد که جلوگیری از دسترسی به این مسمومیت در توییتر. QAnon است که به سادگی چند اثرگذارندهها که در حال گسترش دروغ و یا گفتار نفرت. بر اساس رسانه های اجتماعی و تحلیل QAnon فعالیت در توییتر بیش از 30 روز گذشته شده اند وجود دارد در حدود 150,000 منحصر به فرد نویسندگان ارسال QAnon روزانه. بنابراین اقداماتی که توییتر را به احتمال زیاد تاثیر تقریبا تمام روزانه فعال QAnon جامعه است.

در همان زمان این همه نیست بیچهره هواپیماهای بدون سرنشین و یا رباتها به tweeting QAnon محتوا. به عنوان الکس کاپلان از رسانه های مهم گزارش شده است وجود دارد در حال حاضر 66 کنگره نامزدها که حمایت کرده اند و یا اعتبار داده می شود به QAnon, 15 از آنها خواهد بود در انتخابات ماه نوامبر. با توجه به الیور دارسی در سی ان ان, توییتر سخنگوی او گفته است که “در حال حاضر (QAnon) نامزدها و مقامات منتخب را نمی خواهد به طور خودکار گنجانده شده است در بسیاری از این اقدامات گسترده.”

اما اگر آنها در حال مبارزه در QAnon-موضوعات مرتبط و یا تا به حال یک QAnon قوام محدود کردن دسترس QAnon, محتوا, هشتگهای و آدرس ها ممکن است تاثیر بر روند انتخابات. وجود خواهد داشت یک تعادل ظریف که توییتر نیاز به حمایت; چگونه است که انجام خواهد شد و چه اثرات باقی خواهد ماند دیده می شود.

توییتر اظهار داشت که آنها در حال اقدام در رفتار است که “بالقوه منجر به آفلاین آسیب برساند.” آنچه که معلوم نیست در این زمان است که چگونه توییتر را قضاوت خواهد کرد چه ممکن است یا نه ممکن است منجر به آفلاین آسیب برساند. هر چند وجود داشته است QAnon پیروان که متهم شده اند و یا گفته اند مرتکب, قتل, آتش سوزی گفتن terroristic تهدید به آدم ربایی و خرابکاری دیگر وجود دارد که باید مصرف همان محتوا و نمی شود هر گونه اقدام خشونت آمیز. تناقض اگر ما را در توییتر اقدامات از دیدگاه یک QAnon مؤمن این را تایید ایدئولوژیک خود را در چارچوب عنوان شده است بیان شده توسط برخی از QAnon اثرگذارندهها زیر شب گذشته خبر داد.

یک QAnon کاربر واکنش نشان می دهد به ممنوعیت توییتر.

QAnon معتقد است که آنها در حال مبارزه با یک جنگ اطلاعات علیه دولت و توییتر است که در آن جنگ اتفاق می افتد. اگر آنها در حال ضرب و شتم در جنگ اطلاعات این است که چیزی به آنها ادامه خواهد داد برای مبارزه با ؟ آنها کوشش های خود را در سیستم عامل های دیگر? و یا آنها را پیدا کردن یکی دیگر از خروجی? واکنش های اولیه از جامعه برجسته کردن برخی از چالش های مقابله با جنبش مانند QAnon که اعضای آن بر این باورند که این است که به سادگی یک تاکتیک مورد استفاده توسط دشمنان خود در جنگ با آنها در حال حاضر در حال مبارزه است.

برخی از کاربران در حال حاضر آغاز شده تلفظ دیجیتال شهید, روایت برای حساب های رسانه های اجتماعی است که افتاده اند در “digital جنگ” در حالی که در همان زمان بیان کرد که این چیزی است که QAnon پیروان آموزش دیده اند و آن را “ماموریت رو به جلو است.” دیگران به سادگی تبدیل به دعا و درخواست از پروردگار خوب برای کمک و محافظت از QAnon سربازان از د platformed در این جنگ اطلاعات. و پس از آن وجود دارد در حال تهدید از کلاس اقدام دعاوی از Q اعضای که هیچ علاقه ای به ترک توییتر.

Deplatforming نمی خواهد تغییر باورهای ایدئولوژیک و نه رفتار انسان از QAnon پیروان به جای آن خواهد شد به احتمال زیاد تقویت آنها. اگر شما نگاهی به دیجیتال سربازان خود را دیجیتال میدان نبرد بیشتر ممکن است انتخاب کنید برای مبارزه از پلت فرم دیگر اما به طور بالقوه برای یک اقلیت کوچک از حقوق خود محروم QAnon مؤمنان آفلاین عمل ممکن است به نظر می رسد تنها راه حل است.

این یک رویکرد خوب از پلت فرم دیدگاه و بسیاری ممکن است این را به عنوان یک چیز مثبت (و آن را به خوبی ممکن است در کوتاه مدت). فکر تاثیر دراز مدت است که از آن می شود روی حیله و تزویر به خصوص از یک چشم انداز اجتماعی. Deplatforming کار می تواند در سطح فردی به عنوان مورد با میلو Yiannopoulos که خود را از دست داد منبع درآمد و سمی پلت فرم. اما QAnon است نه یک فرد و نه تنها آن است که عضویت جهانی و غیر متمرکز آن است که یک جنبش است که صدای در سالن از قدرت است. این یک جنبش است که مغلوب ساختن پیشی جستن به تقویت بیش از 185 بار, مایکل فلین (تهمت اولین مشاور امنیت ملی) شرکت در QAnon TakeTheOath روند. علاوه بر این در برخی از QAnon رسمی مذهبی و تشکیل یک کلیسا.

QAnon کاربران وعده جنگ داخلی تصویر/توییتر

توییتر نیز نه تنها پلت فرم بازی.

اگر QAnon تاثیر گذار و سازندگان محتوا ممنوع جنبش را به سادگی به حرکت به یکی دیگر از پلت فرم. اگر Facebook نه به دنبال در قدم به قدم از توییتر آنها به احتمال زیاد خانه برای QAnon همراه با محافظه کار جدید متمرکز شبکه Parler. نیز وجود دارد که تعداد کمی از QAnon حساب های پروفایل خود را در Wego.اجتماعی, کنگره نامزد Darlene Swaffar بودن یکی از آنها است.

هر چند بسیاری از QAnon اثرگذارندهها و هواداران را بیان آنها خواهد شد در حال حرکت به Parler پلت فرم متفاوت از توییتر دارد و روند موضوع به واکنش نشان می دهند و این زمانی است که کاملا محدود با توجه به بررسی محتوای جدید در مقایسه با توییتر. Parler بسیار اکو مجلسی بر اساس و آن را فاقد جامعه احساس می کنید که بسیاری از QAnon پیروان نیاز آن را نیز عدم مخالفت QAnon بر روی توییتر که ضروری است برای تغذیه این جنبش است. در دراز مدت شانس وجود دارد Parler نمی تواند حفظ QAnon.

یکی دیگر از گزینه برای QAnon خواهد بود زیادی مهاجرت به تلگراف که در آن هیچ محتوای اعتدال و وجود یک موجود و پر رونق فراملی QAnon جامعه است که در حال حاضر در صدر 100,000 عضو دارد. تلگرام چت ارائه می کنند تعامل جامعه نیاز دارد. بعلاوه اثرگذارندهها می توانید کانال های خود را که ممکن است حفظ یک زیر بزرگ مانند در توییتر.

Telegram نیز یک پناهگاه برای بیشتر گروه های افراطی مانند ضد دولت نئو نازی ها و سفید قدرت جنبش است. با بسیاری از پرندگان از پر هجوم آوردند هم شانس برخی از QAnon پیروان متقابل گرده افشانی با سخت افراط گرایان یک نگرانی است.

با چنین متنوع و فعال جامعه تنها گزینه برای QAnon خواهد بود مهاجرت. جایی که آنها در نهایت در اکوسیستم دیجیتال را تعیین خواهد کرد چه ممکن است اجتماعی تاثیر ممکن است و چگونه جامعه را تغییر و تکامل است.

در این نقطه من هنوز هم فکر می کنم این مهم است که به دقت و توجه در مورد نتایج بالقوه از توییتر را سرکوب و برخی از جدی فکر و تجزیه و تحلیل هنوز هم نیاز به قرار داده و به پتانسیل خرید اینترنتی (خوب و بد) این تصمیم خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>