Netflix Investor Relations Earnings Call Analysis

Netflix پر رونق است در میان coronavirus بحران است. Budrul Chukrut/SOPA تصاویر/LightRocket via Getty Images

در روز سه شنبه, Netflix گزارش شده است که به آن اضافه شده بود 15.8 میلیون مشترکین جدید در سه ماهه اول سال 2020 نزدیک به دو برابر 8.8 میلیون به آن اضافه شده در Q4 2019. Netflix در حال حاضر 182 میلیون مشترک در سراسر جهان است. در بازار نزدیک در آوریل 21, Netflix بازار سرمایه—یا ارزش بازار شرکت عموم معامله سهام ممتاز—در ایستاده بود $190.4 میلیارد دلار بالاتر از دیزنی اکسون و آی بی ام و یک بهبود چشمگیر از $142 میلیارد دلار در دسامبر 31. در حالی که Netflix تاکید کرد که دوران سخت را پیش رو دارد در آن درآمد گزارش روز شنبه وجود دارد هیچ شکی نیست که این جریان شرکت در حال حاضر قهرمان بی چون و چرای از صنعت سرگرمی.

چگونه Netflix که در آینده بود در شک و تردید به تازگی به عنوان نوامبر با راه اندازی تلویزیون اپل+ و دیزنی+ تبدیل به نیروی غالب در هالیوود است ؟

Danyaal رشید موضوعی تحلیلگر در GlobalData, پیشرو داده ها و تجزیه و تحلیل شرکت برای اولین بار اشاره به تاثیر مثبت این بیماری همه گیر کوروناویروس داشتن در این شرکت است. “Netflix به خوبی انجام خواهد داد برای خروج از این بحران به عنوان مردم بیشتر خواهد بود با در نظر گرفتن اشتراک و مشتریان موجود حفظ خواهد شد قرارداد خود” رشید در بیانیه ای گفت. با میلیاردها دلار در سراسر جهان مجبور به خود منزوی اجتماعی فاصله و قرنطینه Netflix تبدیل شده است راحت باید با ارائه دهنده محتوا به تصویب زمان. سابق خود ضعف—صرفا با تکیه بر اشتراک رشد به درایو درآمد—در حال حاضر تبدیل به بزرگترین قدرت خود را. سنتی و سرگرمی رسانه ای نمی تواند در رقابت با توجه به شرایط فعلی.

دو دلیل اصلی وجود دارد به همین دلیل دیزنی تلاش کرده است در حالی که Netflix بکشد تا به رونق” رشید گفت. “اولا بر خلاف Netflix دیزنی است که متکی به درآمد آگهی به دلیل پخش عرضه می کنند و این جریان درآمد است خشک شدن به سرعت در حال. ثانیا COVID-19 مجبور دیزنی به نزدیک آن پارک که تولید بیش از یک سوم از درآمد خود را به ارائه یک ضربه بزرگ به این شرکت بالا خط.”

با سینما بسته COVID-19 مستند شده است یک مزیت برای جریان خدمات در سراسر هیئت مدیره. با توجه به ReelGood که آهنگ هر نشان می دهد تلویزیون و فیلم آنلاین در دسترس است و یک پایگاه کاربر از بیش از 3 میلیون viewership سراسر اشتراک (SVOD) خدمات است تا 417 درصد در این هفته نسبت به هفته اول ماه مارس. Netflix بکشد البته هنوز هم محبوب ترین خدمات جریان با مجموع پخش به اشتراک گذاری از 42.3 درصد از 16 مارس 19 آوریل سال 2020 است.

Netflix Investor Relations Earnings Call Analysis Disney

Netflix را نامه ای به سهامداران سهشنبه اعلام کرد که ببر پادشاه بود به تماشای بیش از 64 میلیون عضو خانواده در چهار هفته. هر حساب که ساعت یک عنوان برای حداقل دو ساعت در نظر گرفته شده است مشاهده و با توجه به Netflix داخلی متریک. قرار می دهد که ببر شاه در همان سطح به عنوان فصل سوم از غریبه چیزهایی که Netflix قبلا گفته شد پربیننده ترین فصل از کل نشان می دهد. در حالی که همه چیز باقی می ماند streamer را “محبوب ترین” های اصلی همیشه با 76 میلیون بازدید در طول چهار هفته آن را روشن است که Netflix بکشد محتوای ویروسی است که نفوذ جریان اصلی.

Netflix رهبری تاکید کرد که از دست دادن مشتریان خواهد شد و در نتیجه هنگامی که این بیماری همه گیر است بیش از, اما هر تصور متریک می بیند این شرکت سوار یک موج در این لحظه. طوطی تجزیه و تحلیل پیشرو شرکت اطلاعات, آهنگ تصویری جریان فعالیت های رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاری عکس, وبلاگ نویسی, فن و منتقد امتیاز سیستم عامل و دیگر تقاضای مصرف کننده منابع برای قرار دادن با هم یک کامپوزیت از بینندگان و رشد. با توجه به داده های خود را, منn ایالات متحده Netflix بکشد به اشتراک گذاری دیجیتال اصلی رشد تقاضا از 50 درصد در ماه دسامبر 2019 به 53.9 درصد در ماه مارس سال 2020 است. نشانه های اولیه برای ماه آوریل نشان می دهد رشد بیشتر به عنوان خدمات 54.7 درصد از ما تقاضا به اشتراک گذاری به عنوان از آوریل 13th.

در سطح جهان تعداد بیشتر چشمگیر است. خدمات رشد بین المللی آن سهم تقاضا برای دیجیتال محتوای اصلی از 52.3 درصد در ماه دسامبر 2019 به 57.8 درصد در ماه مارس سال 2020 است. در ایالات متحده دیزنی+ کاهش یافته و از 7.9 درصد سهم در ماه دسامبر 2019 به 6.2 درصد در ماه مارس سال 2020 در حالی که آمازون نخست تصویری کاهش یافته و از 10.1 درصد به 8.6 درصد بیش از مدت زمان مشابه.

این نمی تواند برای همیشه لطفا برای آخرین به Netflix بکشد خود را یادداشت بارها و بارها طی نامه ای به سهامداران است. رشد خواهد کاستن هنگامی که جامعه به حالت عادی برمی گرداند. اما اگر وجود دارد هر گونه نگرانی واقعی است که Netflix خواهد بود سرنگون به عنوان پیشرو در بازار streamer با معرفی تلویزیون اپل+ دیزنی+ HBO حداکثر و طاووس این بیماری همه گیر به اثبات رسیده است که بیش از یک اعدام. Netflix یک عنصر ضروری برای روزانه سرگرمی و وقت خود را در بالای تاج و تخت نیست بیش از فقط رتبهدهی نشده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im