چگونه بسیاری از مردم شغل از دست داده اند با توجه به کروناویروس? خیلی بیشتر از شما می خواهم فکر می کنم

روز پنج شنبه تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده نشان داد که آمار اولیه از رشد اقتصادی تولید شده توسط شیوع کروناویروس. یوهانس EISELE/خبرگزاری گتی ایماژ

آن را یک توپ کریستال برای دیدن است که اگر این بیماری همه گیر کوروناویروس نگه می دارد بدتر و مردم قادر به بیرون رفتن کسب و کار را در نهایت و با عجله به اخراج و زمان پایین ترین رکورد نرخ بیکاری در تاریخ است.

با توجه به وزارت کار آمار منتشر شده در روز پنج شنبه هفته گذشته—هفته اول مهار اقدامات اثر در زمان در سراسر کشور—281,000 مردم ادعا مزایای بیکاری به بالاترین سطح خود در 2.5 سال است. هفتگی ادعا تیز بود 70,000 افزایش از هفته گذشته بزرگترین هفته به هفته تغییر ثبت شده پس از بحران مالی 2008.

همچنین نگاه کنید به: Facebook (شاید مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از حد) است که ساخت ‘جهانی درآمد اولیه’ در Covid-19

اما آماده شدن برای بدتر است. این هفته خیلی بیشتر از مردم از دست داده اند شغل خود را به دلیل coronavirus خاموش شدن بر اساس گزارش اولیه به تعداد مدعیان بیکاری از متحده است.

به گفته نیویورک تایمز’ تعداد به عنوان پنج شنبه, 15 متحده گزارش شده بود در مجموع نزدیک به 630,000 نرخ بیکاری نشان می دهد که بیکاری کشور تعداد می تواند شلیک و بالاتر از یک میلیون نفر در وزارت کار گزارش بعدی پنج شنبه.

واشنگتن که در آن تعداد مدعیان بیکاری بیش از دو برابر در هفته گذشته بویژه مربوطه مورد مطالعه بار اشاره کرد چرا که این اعمال “پناهگاه در محل” اقدامات یک هفته یا بیشتر جلوتر از بسیاری از دولتs به این معنی است که “کشورهای دیگر’ بازار کار نیز دنبال خواهد شد واشنگتن راه است.”

“با توجه به گزارش های اولیه برای چند متحده بعدی روز پنجشنبه نرخ بیکاری گزارش می تواند نشان می دهد مدعیان خواندن در شمال 1.5 میلیون” گفت: کنراد DeQuadros ارشد اقتصادی و مشاور در Brean سرمایه در نیویورک است.

گلدمن ساکس اقتصاددان David Choi نگه می دارد حتی gloomier چشم انداز, پیش بینی ملی ادعا می کند برای رسیدن به 2.25 میلیون جمعه بر اساس داده های اولیه از 30 متحده است. بیشترین تاثیر شغل را در مصرف کننده-مواجهه با کسب و کار گفت: به ویژه قمار, هتل ها, رستوران ها و حمل و نقل عمومی.

در ضمن کسانی که هنوز کار نگران هستند آنها چه مدت می تواند آن را نگه دارید. بر اساس یک نظرسنجی که این هفته توسط کور ناشناس شبکه حرفه ای محبوب در میان tech کارگران 57 درصد از 3000 پاسخ دهندگان از جمله کارکنان در آمازون, Facebook, سیب و Expedia گفت: آنها از ترس گذاشته با توجه به کوروناویروس. یک چهارم از پاسخ دهندگان گفته اند که باید به دنبال راه هایی برای تکمیل درآمد خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>