چگونه لوئیس بورژوا استفاده او “پرتره از خود” برای پیدا کردن زیبایی در میان بدبینی

‘پرتره’ (2009). Drypoint و رنگ و جوهر و گلدوزی بر روی پارچه. حسن نیت ارائه میدهد Easton بنیاد Hauser & Wirth

اگر تا به حال شده است یک هنرمند که به طور کامل درک چگونه زمان هر دو ریسمانهای ما و برگ ما اساسا بدون تغییر آن خواهد بود لوئیس بورژوا یک monumentally خلاق میان رشته ای هنرمند که زندگی خود را صرف جستجو برای معنای جدید در اضطراب تروما و موقتی. Hauser & Wirth گالری راه اندازی یک نمایشگاه آنلاین در چهار شنبه, ژوئن 26, با , پرتره از خود (2009) توسط بورژوازی به عنوان محور و آن را یک کار است که هنرمند با استفاده از به سهام از کل زندگی او در سال 1911 متولد شد و در گذشت در سال 2010. اگر شما مانند بسیاری از دیگران در حال تلاش برای تغییر جهت خود را تجربه در طول زمان قرنطینه بورژوازی ممکن است به شما کمک کند به کشف مرکز خود را.

پرتره از خود یک نفس خلاصه که عملکرد تقریبا مانند یک سند: تشکیل شده در یک روتختی کار متشکل از یک ساعت احاطه 24 پانل های مختلف. هر یک از این پانل های پر شده با یک تصویر کوچک است که نشان دهنده یک مرحله در هنرمندان روحی و جسمی و توسعه است. این تصاویر نشان می دهد که منتزع دست یک شبح و یکی از بورژوا’ امضا عنکبوت تلگراف این واقعیت است که هنرمند ترومای دوران کودکی در قلب او برای همیشه لطفا برای و نمی اجازه دهید او برود. او می تواند تغییر و یا تنظیم مجدد ضربه بود اما همیشه اساسا وجود دارد, با وجود این واقعیت است که او در نهایت ازدواج کرده بود فرزندان و زندگی خود را صرف ماندن درست به او مواد منفجره خلاقیت است.

“من زندگی یک جانشینی چهارم از یک ساعت که صرف در یک توالی از متر مربع” هنرمند یک بار نوشت. “من schlepped لوئیس بورژوا در اطراف با من برای بیش از 40 سال است. هر روز به ارمغان آورد آن زخم و من انجام من زخم پیوسته بدون بهبودی مانند پنهان کردن سوراخ فراتر از امید تعمیر. من یک مجموعه از چوبی مروارید هرگز رشته.”

از طریق Hauser & Wirth آنلاین فضای نمایشگاه شما همچنین می توانید مطالعه کردن فیلم و تصاویر آرشیوی که باز خواهد شد عمیق تر جزئیات مرتبط با کار. در نهایت بورژوایی ” درک از هر دو زندگی و هنر به عنوان دوره ای ضروری درس را یاد بگیرند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>