“ساخت kolams در تقریبا در هر روز بر اساس یک هدف و یک دلیل برای رفتن بر روی” می گوید Bhargvaii که دون مختلف کلاه. یک طراح داخلی با مدرک تحصیلی Bhargavii اتحاد منافع متنوع در چندین فرم های هنری اعم از عکاسی به انیمیشن.

تیاو kolam—طراحی ساخته شده از آرد برنج در طبقه — یک جزء اصلی از ویژگی های در هر سنتی جنوب هند صفحه اصلی. وجود دارد بسیاری از انواع kolams با لایه های مختلف از پیچیدگی برای مناسبت های مختلف و مکان های. برخی از آنها کشیده شده خارج از خانه در pooja اما آنچه که مشترک میان همه آنها این است که زیبایی و تقارن است.

ارتقاء

چه منحصر به فرد در مورد این داستان نیست kolam اما چگونه آن را به 40 سال Bhargavii مانی یک اجاره نامه جدیدی از زندگی است.

“ساخت kolams در تقریبا در هر روز بر اساس یک هدف و یک دلیل برای رفتن بر روی” می گوید Bhargvaii که دون مختلف کلاه. یک طراح داخلی با مدرک تحصیلی او منافع متنوع در چندین فرم های هنری اعم از عکاسی به انیمیشن.

صحبت کردن بهتر هند در مورد آخرین تولید است که او به درستی به نام Kolam پودو (قرعه کشی kolam در تامیل), Bhargavii توضیح می دهد چگونه او را دیده است یک تحول مثبت نه فقط در زندگی خود بلکه در روابط خود با مردم در اطراف.

شما تعجب که چگونه یک kolam می تواند منجر به بهتر روابط میان فردی? فراموش بخوانید.

در حال رشد در مدرس (در حال حاضر چنای)

با مادر او.

“مانند بسیاری از سنتی خانواده ها در چنای پدر و مادر من نیز انتظار می رود که من را kolam هر روز صبح. پدر من خواهد برای یک پیاده روی در حدود 5.45 هستم, من انتظار می رود ساخته شده اند kolam قبل از او به خانه بازگشت. وجود نظم و انضباط به زندگی ما رهبری” او آغاز می شود.

در حالی که در آن زمان چیزی بیشتر از یک کار سخت و طاقت فرسا است که Bhargavii بیست سال; از این رو همه چیز تغییر کرده است.

“در آن زمان من حتی فکر می کنم از آن را کاوش بیشتر و دیدن چه چیز دیگری من می تواند با آن انجام دهد. وجود دارد چند طرح است که من ساخته شده بر اساس چرخشی. ایده این بود که آن را انجام داده قبل از پدر من بازگشت. من هم آنها را متوقف ساخت در اولین فرصت من,” او می گوید: با خندیدن.

سریع به جلو به سال 2011

Bhargavii مانی

در حالی که Bhargavii صرف چند سال از عمر خود را در سنگاپور بازگشت به چنای در سال 2011 آغاز شده و لبه طراحی خانه خود را طراحی شرکت.

“به عنوان یک طراحی خانه ما به ارتباطات طراحی, عکاسی و دیگر متفقین خدمات طراحی,” او می گوید.

پس از تقریبا هشت سال در صنعت Bhargavii صحبت می کند در مورد چگونه در سال 2018 تجربه فرسودگی شغلی.

“مهم نیست که چه کسی ممکن است آن را تماس از اواسط بحران های زندگی به یک دوم منحنی حقیقت این است که من احساس به پایان رسید. من نیاز به پیدا کردن راه های مختلف به روش زندگی,” او می گوید.

در حالی که شاید Bhargavii نبود مطمئن شوید که از آنچه که او می خواست او می دانست که زندگی او بود که منجر نمی تحریک او به اندازه کافی و او می خواست برای تغییر همه چیز در اطراف.

چه چیزی تغییر کرده است ؟

اولیه kolams Bhargavii ساخته شده است.

آن را در اطراف دسامبر 2018 که چت Bhargavii بود و داشتن با مادر منجر به یک “ابراز پیروزی از اکتشاف لحظه’ از انواع.

“مادر من پیشنهاد کرد که من سعی کنید و آن را در برخی از نظم و انضباط به زندگی من—او گفت که به نحوی مرا به من روز جوان و kolam ساخت هر روز صبح. “چرا نمی آورد که نظم و انضباط به عقب و ببینید که اگر آن را می سازد تفاوت ؟ ‘بنیاد گرفته شد که من دوباره شروع ساخت kolams” او به من می گوید.

آن زمانی بود که او شروع به ساخت این kolams که او متوجه شد که هیچ مناسب سازماندهی مخزن از طرح های سنتی.

او می گوید: “در حالی که بازار بسیاری از کتاب ها در kolams—آنها لزوما سازماندهی شده و از دیدگاه کاربر دشوار است به دنبال. هیچ یک از آنها را مجبور به شروع به ساخت kolams.”

ارتقاء

دوم آغاز

با خانواده اش.

“در ابتدا زمانی که من شروع به اعتماد به من وقتی که من می گویند من حتی نمی تواند در قرعه کشی یک خط مستقیم به صرفه جویی در زندگی من,” او می گوید و می خندد.

جالب است که همه آن را در زمان یک هفته برای Bhargavii برای دیدن تفاوت در هماهنگی دست و چشم. او متوجه او تمرکز و تمرکز سطوح بهبود است.

من از او بپرسید اگر او ویژگی های این همه برای ساخت kolams.

“بله. بخش بزرگی از این تغییر من دیدم در خودم آمد که از زمان اختصاص داده شده من را صرف ساخت kolams و علاوه بر این که من نیز مراقبه و شعار است. پس در کل این بود که نقطه اوج آن است. بهترین بخش این است که این تغییر آنقدر قابل توجه است که تیم من در محل کار شروع به اظهار نظر در مورد چگونه من آرامتر و قادر به کنترل خشم من به مراتب بهتر است” او اضافه می کند.

Kolam آوردن همسایگان با هم

زیبایی تقارن

از نگهبان به کمک کاری در ساختمان, همه کنجکاو در مورد kolams که Bhargavii بود ساخت.

روایت چند نمونه او می گوید: “فرد سالمند که ارائه شیر به خانه ما برای طولانی ترین زمان نمی خواهد حتی اعتصاب یک مکالمه—او را تحویل شیر و ترک. جالب است که او شروع به چت با مادرم در مورد من kolams و در موارد زمانی که او به خصوص دوست داشت یک طراحی خواهد اطمینان حاصل شود که او به ما کمی شیر به عنوان یک نشانه قدردانی خود را.”

در روز هنگامی که Bhargavii تصمیم به جست و خیز خود را معمول ساخت kolam دوستانه همسایگان خواهد دست کشیدن بر روی درب را بررسی کنید اگر او به خوبی انجام می دهند. در عین حال یکی دیگر از داستان دلگرم کننده و سهام او در مورد مردم چگونه در آپارتمان خود شروع به گرفتن از پله ها به طبقه خود را تنها به طوری که آنها می توانید در کار خود را از هنر است.

“آن را از طریق این موارد که من متوجه شدم که kolam است و نه فقط چیزی که شما در قرعه کشی خارج از خانه خود را—که صادقانه که در آن من شروع به جستجو برای درک بیشتر آن” او توضیح می دهد.

Kolam پودو

اوایل صبح روز مراسم برای Bhargavii.

در حالی که سفر برای Bhargavii شروع به عنوان یک به فرو رفتن در مورد آنچه که او می خواست از زندگی او در نهایت تصمیم به استفاده از رسانه های اجتماعی Instagram در این مورد به او kolams با دیگران است.

Kolam پودو آغاز شده به عنوان یک راه برای Bhargavii به نمایش گذاشتن kolams و در 29 نوامبر 2018; او نوشته اولین تصویر که به دست آورد فقط حدود 49 views.

در کمتر از 1.5 سال, صفحه بیش از 8500 پیروان و بسیار قوی فن پایه که به طور مداوم در تعامل با Bhargavii در انواع مختلف kolams است که می تواند ساخته شده است.

وقتی پرسیده شد که در آن او می بیند این عنوان او می گوید: “این فقط آغاز—بیشتر من پیدا کردن در مورد kolams بیشتر مشتاق من احساس می کنم در مورد به اشتراک گذاری دانش خود را با همه.”

اگر شما می خواهم به دنبال Kolam پودو و شاید سعی کنید برخی از این قطعه زرق و برق دار از هنر خودتان اشتراک در صفحه اینجا.


همچنین بخوانید: Chennai, زن و شوهر, جمع آوری دور انداخته بطری Upcycles آنها را به هنر زرق و برق دار


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im