چگونه جیسون سیگل بازیگران حوا Lindley در AMC را ‘اعزام از جاهای دیگر’

AMC Dispatches from Elsewhere Jason Segel Eve Lindley

جیسون سیگل به عنوان پیتر حوا Lindley به عنوان سیمون در AMC را به اعزام از جاهای دیگر. ژاک Dilgard/AMC

اعزام از جاهای دیگرAMC جدید گلچین سری ایجاد شده توسط جیسون سیگل کاملا یک سفر. وجود دارد جادویی سودا به رسیدگی یک جریان پنهانی به مرکزی نشان می دهد رمز و راز است. این سری است که بي پروا به آغوش خود غرابت و صرف نظر از اینکه آیا یا نه آن را بدست آورده و هر زیاده روی است که به ندرت خسته کننده است. در میان چهار قسمت ارائه شده به منتقدان فوری برک آوت شخصیت حوا Lindley سیمون. شخصیت خودش را “مانند تلخ آملی یا چیزی” است و بیشتر احساسی کشنده از بازیگران اصلی در اوایل.

Lindley یک ترانس زن اقدام شده است حرفه ای برای چند سال در حال حاضر, اما اعزام از جاهای دیگر علائم و نشانه های بالاترین-مشخصات نقش به تاریخ. سیگل که بازگشت به تلویزیون برای اولین بار پس از How I Met Your Mother, اعتبارات خود را برای گرد کردن شخصیت در راه های غیر منتظره در حالی که او هنوز هم در حال توسعه اسکریپت.

همچنین نگاه کنید به: آنچه ما می دانیم در مورد ‘توطئه علیه امریکا’—HBO را جایگزین تاریخ برای مغلوب ساختن پیشی جستن عصر

“ما برگزار تماس ریخته گری و حوا در آمد و باید بگویم از لحظه ای که او شروع به خواندن آن خطوط, من می دانستم که من تا به حال متوجه سیمون و من بازنویسی بخشی هر جا که نیاز به خارج کردن این ویژگی است که حوا با برکت خود,” او می گوید کرکس. “او یک بازیگر و او ساخته شده در بخشی بیشتر و پیچیده به سیمون عمق بیشتر از من همیشه می تواند موفق خود من به عنوان یک نویسنده است.”

با وجود این نشان می دهد گریز از مرکز—خلبان باز می شود با تمدید سکوت است که خواهد شد که شما چک کردن از راه دور خود را—وجود دارد سنتی داستان سرایی کمان به توان در اینجا یافت نشد. ما پیشرو قهرمانان پیتر (سیگل) و سیمون به نظر می رسد به مقصد بیش از فقط دوستی (اما نگران نباشید هیچ راس و ریچل shenanigans اینجا). اما سیگل هرگز مجموعه ای را به ایجاد هر نوع از بیانیه که با طرح نقطه صرفا “رویکرد آن مانند داستان عاشقانه, دو نفر در حال سقوط در عشق است.” چیزی است که همه ما می تواند مربوط به.

“من فقط می خواستم برای نشان دادن دو نفر سقوط در عشق با یکدیگر با تمام عوارض از هر دو نفر در حال سقوط در عشق با یکدیگر” سیگل توضیح داد. “بود که هدف و چگونه ما آن را نوشت و ما قطعا مطمئن ساخته شده است که ما تا به حال متنوع و فراگیر نویسندگان” اتاق و همه ما سعی و کوشش به دلیل در نظر نمایندگی و حوا کمک یک مقدار زیادی از تجربه خود را [به عنوان یک ترانس زن] به که عشق داستان است.”

اعزام از جاهای دیگر پخش یکشنبه شب در AMC.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>