چگونه من از دست داده و 33 کیلو در 10 ماه بدون ورزش و یا رژیم های غذایی سخت

“پس از من متوجه تکه های تیره در اطراف چشم و گردن و مچ دست من می توانم راه من وزن نهفته بود بدن من می گوید:” Manadeep Ganguli 27-year-old مشاور.

ارتقاء

منn دسامبر 2018, Manadeep Ganguli 27-year-old پونا بر اساس آن مشاور بود و در یک روز تعطیل در کلکته در زادگاه خود. در میان تمام سرگرم کننده و تشویق او به طور اتفاقی متوجه تکه های تیره در اطراف چشم و گردن و مچ دست تا او آن را نگاه کردن در اینترنت و آمد در سراسر بسیاری از مقالات نشان می دهد که این می تواند ناشی از کلسترول بالا.

“در حال رشد در کلکته لذت بردم پشت گذاشته شیوه زندگی است. من تنبل و نه افراط در هر گونه فعالیت بدنی و وزن من بود حداقل از نگرانی های من. حتی پس از من نقل مکان کرد به پونا برای کار من ادامه همان شیوه زندگی—خوردن مواد غذایی آشغال در هر روز است. در حالی که من خانه برای کریسمس, مادر من اشاره کرد که من تا به حال به دست اورد وزن و نگاه ناسالم. زمانی که من متوجه تکه های تیره و روشن به اینترنت را بررسی کنید که چرا من تا به حال آنها. پس از آن من پا در مقیاس وزن و شوکه شده بود که من وزن 110 کیلوگرم”, به یاد می آورد Manadeep.

بنابراین به عنوان یک قطعنامه سال جدید, او تصمیم گرفت به وصله پینه کردن شیوه زندگی خود را و دریافت مناسب.

ارتقاء

Manadeep مطمئن بود که او نمی خواست برای پیوستن به یک باشگاه ورزشی مشورت با یک متخصص تغذیه و یا به دنبال رفع سریع راه حل. او می خواست به ریختن کیلو اضافی و تغییر عادات ناسالم برای خوب آلی به شیوه و در زمان خود.

بنابراین او تصمیم گرفت برای شروع سفر از دست دادن وزن با در نظر گرفتن پیاده روی های طولانی.

“من هرگز یک جسمی فرد فعال اما من عاشق راه رفتن. من شروع به پیاده روی هر روز و به آرامی افزایش سرعت من برای سوزاندن کالری بیشتر است. به تدریج من موفق به تکمیل 100 کیلومتر در ماه ژانویه است. شروع کردم به راه رفتن بیشتر و تا پایان 2019 من تا به حال تحت پوشش بیش از 3600 کیلومتر می گوید:” Manadeep.

ارتقاء

در طول راه او همچنین موفق به از دست دادن 33 کیلو و انتقال به یک شیوه زندگی سالم است. چگونه ؟ به عنوان خوانده شده.

ساخت کوچک تغییرات در عادات روزانه

متخصصین و اهل فن, Manadeep صرف بیش از یک ساعت در هر روز. در ابتدا او تلاش برای پیدا کردن زمان پس از کار را به یک پیاده روی. بنابراین او در بر داشت راه برای مدیریت زمان خود را بهتر و شروع به گرفتن سریع پیاده روی در اطراف ساختمان خود را طی می شکند. این به او کمک کرد تا نگه دارید تا با تعداد گام روزانه.

جدای از آن, او نیز طول می کشد یک پیاده روی در طول تماس های تلفنی. “من متوجه شدم من صرف مقدار زیادی از زمان در تماس تلفنی با مادرم. بنابراین هر زمان که ما بحث من چنگ زدن به تلفن و سر را یا شروع به راه رفتن بالا و پایین اتاق. این راه من مدیریت به پیاده روی به مدت حداقل نیم ساعت یا گاهی اوقات بیشتر,” او می خندد.

راه رفتن به او کمک کرد برگ ریزان چند کیلو اما او به زودی متوجه باشند که همراه با فعالیت بدنی منظم, یک رژیم غذایی متعادل لازم بود به سوخت کاهش وزن است. بنابراین او شروع به خود را با کاهش اندازه بخش و به آرامی روشن به کم کربوهیدرات و کم قند در رژیم غذایی. او خود را جبران انرژی مورد نیاز پروتئین و غنی از فیبر غذایی است. او همچنین جایگزین تنقلات مانند بیسکویت و چات با گزینه های سالم مانند پیاز uthappams, dosas و ماست.

“من نمی تواند متوقف کردن خوردن همه چیز را در یک بار کاهش می یابد بنابراین من مقدار خوردم نصف. من اندازه گیری مواد غذایی در یک کاسه و غذا خوردن تنها که. به آرامی من را متوقف و مصرف بیشتر غذاهای غنی از کربوهیدرات عمدتا برنج و چاپاتی. برای صبحانه من هر حال یک جوانه سالاد یا سفیده تخم مرغ, املت. برای ناهار در دفتر من کاری مرغ و خوردن فقط گوشت است. و شام بود و سبزیجات آب پز یا مرغ,” او می گوید.

به منظور پیگیری از آنچه که او می خوردند و چگونه بسیاری از کالری او مصرف Manadeep با استفاده از یک نرم افزار رایگان در تلفن همراه خود.

“من در طول سفر از دست دادن وزن من هرگز با مشورت پزشک یا متخصص تغذیه. من هرگز احساس نیاز به دلیل طرح من این بود که به تغییر در شیوه زندگی و نه از دست دادن وزن است. هر زمان که من در شک در مورد آنچه به انجام و یا چه چیزی به من خواهد آن را گوگل می گوید:” Manadeep.

امروز Manadeep به آرامش قوانین کمی vis-a-vis مواد غذایی است. او سوگند خوردن سالم در صحیح نسبت به فعال ماندن و خوابیدن در زمان—این به گفته او در حال مراحل کلیدی برای افزایش سوخت و ساز بدن و متعاقبا از دست دادن وزن است.

“من اصلا به خودم هر روز در حال حاضر. فهمیدم که تحول بستگی به ذهن و بدن خود را به کار با هم. خودتان را متقاعد به تغییر شیوه زندگی خود را هنگامی که شما شروع به ساخت آن تغییرات بدن شما در هیئت مدیره بیش از حد” او آمده است.

(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>