چگونه من کمک به کارگران مهاجر و چه COVID-19 من آموخت: 5 IAS/IRS افسران

“تصور یک وضعیت که در آن شما باید تنها آب از borewell برای بقا است. این چیزی است که ما برای اولین بار شاهد هنگامی که ما آغاز شده با امداد کار می کنند.”

تیاو حافظه جمعی این ملت برای همیشه خشکیده با زخم تصاویر از کارگران مهاجر در طول COVID-10 بیماری همه گیر. که از lakhs انسان پیدا کردن راه خانه خود را – اتفاقی با خستگی در حال سقوط با گرسنگی است. هر چند بی رحم خورشید مته به شدت پایین بر روی آنها چه سوخته روح خود بود و بی تفاوتی است که بسیاری از موجودات دیگر نشان داد.

خوشبختانه برای هر unmoving, قلب, چندین, کمک به دست رسیده به جلو به جلو و این بیچاره مردم پشت تا روی پای خود بایستند.

و در میان آنها شما. خوانندگان ما که ضعف ما را با باز دلی.

بیش از دو ماه پیش بهتر هند راه اندازی شد – ‘بهتر با هم’ – یک کمپین جمع آوری کمک مالی برای حمایت از خدمات اجتماعی افسران سراسر کشور که در حال کمک به کارگران مهاجر روزانه دستمزد حقوق بگیران و کارگران بهداشت و درمان در این بیماری همه گیر ناشی از محدودیت ها و پس.

کمپین دیدم بی سابقه ای پاسخ از خوانندگان ما که نگه داشته تا حرکت از تلاش های ما.

امروز با تشکر از همه شما مطرح کرده ایم در مورد Rs. 40 لاخ برای #BetterTogether.


در حالی که همه چیز شروع به تسکین و مردم شروع به رفتن به خود را قبل از مستند روال — ما هنوز هم نیاز به ادامه کمک و رسیدن به خروج. تاریخ بهتر از هند “با هم بهتر” ابتکار است. کمک بگیران دستمزد روزانه کمک به کارگران مهاجر رسیدن به خانه با خیال راحت و کمک به خط مقدم کارگران دسترسی به ملزومات است.

قادر به نمایش فوق دکمه ؟ اینجا را کلیک کنید


پس از تقریبا سه ماه از بر روی زمین کار امداد موجب از مبارزات ما با پنج مدنی افسران سرویس که پیوسته دست در دست ما برای توزیع مواد غذایی کیت و لوازم اضطراری به نیازمندان است.

ما صحبت کردیم و به آنها در مورد تجربه خود را و آموخته های خود را. ما می خواستیم به درک از آنها چه بیشتر نیاز است بر روی زمین. و چرا در حالی که همه چیز شروع به تسکین و مردم شروع به رفتن به خود را قبل از مستند روال — آن است که هنوز زمان برای متوقف کردن و کمک به رسیدن. در اینجا چیزی است که آنها تا به حال به می گویند.

1. “من نزدیک شد یک متفاوت-abled مرد از من خواست که به صورت متناوب اشتغال گزینه به جای کمک کند.”

معاون کمیسر East Garo Hills, Meghalaya, IAS Swapnil Tembe ارائه شده است جیره غذایی به خانواده های فقیر از جمله چند کارگران مهاجر در آسام.

“نقطه شروع من کار امداد رسانی بود که من نزدیک شد ویژه-abled مرد از من خواست که به صورت متناوب اشتغال گزینه به جای کمک کند. و این تنها زمانی بود که من در بازدید از خانه خود را, من متوجه شدم که بسیاری از اعضای خانواده اش نیز متفاوت-abled. آنها در تلاش برای پایان می رسد دیدار. با دیدن او حس استقلال و شجاعت را از طریق این بحران انگیزه من برای پیوستن به دست با سازمان های غیر دولتی برای شناسایی کسانی که رفتن را از طریق موقعیت های مشابه می گوید:” Tembe.

“بسیاری از کارگران صحبت من با تنها حامیان در خانواده خود از آن تنها برخی از اسناد و مدارک لازم برای ثبت نام دولت حمایت از طرح های. که در آن ما کمک می شمارد. اگر چه این فقط یک قطره در اقیانوس, آن می تواند یک تفاوت بزرگ به یک فرد” او می افزاید.

با پشتیبانی از محلی گروه خودیاری مانند Achik Chadambe بیش از 50 جوانان و داوطلبان و NSS دانشجویان, Tambe قادر به هماهنگ کردن بر روی زمین توزیع ملزومات مانند برنج و حبوبات و نمک.

تا کنون IAS افسر شده است قادر به کمک کیت متشکل از 5 کیلوگرم برنج 2-3 کیلوگرم حبوبات و 1 کیلو نمک به بیش از 2000 خانوار در طول این سه ماه. او و تیم او در حال حاضر در تلاش برای کار به سمت راه اندازی یک برنامه برای کمک به توسعه مهارت برای کارگران مهاجر که بازگشت به مگالایا از سایر نقاط کشور است.

2. “صفحه نمایش تلفن خود را شکسته بود تا او قادر به بازیابی تماس با ما و تماس با ما بازگشت. بنابراین او فقط نگه داشته و امیدوار است که یکی از ما خواهد به او برسد و دوباره.”

معاون مالیات بر درآمد کمیسر بمبئی, Dr Megha Bhargava کار کرده است بدون توقف از مستند در همکاری با سازمان های غیر دولتی Samarpan گروه مقامات پلیس بمبئی و Brihanmumbai شهرداری شرکت.

“چند هفته به مستند وضعیت کارگران مهاجر و دستمزد روزانه کارگران بدست کرده بود به طوری که آنها شروع به فروش اموال خود را. در واقع در یکی از بازدیدکننده داشته است به Dharavi ما آمد در سراسر یک مرد بود که بازمانده در بیسکویت. ما در زمان پایین خود را با جزئیات و به او اطلاعات تماس با ما به طوری که او می تواند به ما محل دقیق خود را. اما حتی پس از دو ساعت ما نمی دریافت پاسخ از طرف او. در تماس با او به ما گفت که به عنوان صفحه نمایش تلفن خود را شکسته بود او قادر به بازیابی تماس با ما شماره. این واقعا یک قلب wrenching تجربه” توضیح می دهد که دکتر Bharghava.

“چند تجربه مانند این که سمت چپ من در شوک بیش از این سه ماه. به تازگی یک مهاجر کارگر را داده بود و هر دو مادر و کودک شد تست مثبت برای COVID-19. این همه موقعیت که در آن من احساس کاملا درمانده است. اما ما باید همه چیز ما می توانیم برای غلبه بر این بحران” او می افزاید.

Dr Bhargava تا کنون توزیع شده 1,000 بطری از دست sanitiser و بیش از 1300 ماسک صورت به پلیس پرسنل مستقر بر روی زمین است.

او همچنین توزیع 28,700 خشک جیره کیت متشکل از 5 کیلوگرم آرد 3 کیلوگرم برنج 3 کیلوگرم پالس (1 کیلوگرم در هر یک از Masoor, Chana و Chana), 1 کیلوگرم شکر 1 لیتر روغن پخت و پز, 1 کیلوگرم نمک و 200 gms هر یک از زردچوبه و فلفل و گشنیز و اساسی زمین ادویه جات ترشی جات. این در علاوه بر این به 5,57000 پخته شده وعده های غذایی به خانواده های نیازمند.

علاوه بر این او نیز 25,000 قاعدگی بهداشت کیت برای بسیاری از زنان در Dharavi زاغه.

“من متوجه شدم که در طول بحران مانند این زنان سلامت و بهداشت طول می کشد یک صندلی عقب زمانی که هر کس فقط مبارزه برای نیازهای اساسی مانند مواد غذایی است. ما تصمیم گرفت تا این موضوع به عنوان خوب,” او توضیح می دهد.

تیم او نیز توزیع بهداشتی کیت های آماده و مواد غذایی به کارگران مهاجر که در حال رفتن به خانه به طوری که قطار خود را به سفر بی خطر هستند.

3. “تصور یک وضعیت که در آن شما باید تنها آب از borewell برای بقا — این چیزی است که ما برای اولین بار شاهد هنگامی که ما آغاز شده با امداد کار می کنند.”

Nishant K مشترک کمیساریای از مالیات بر درآمد, بنگلور, همراه با 20 هند درآمد خدمات افسران پلیس را توزیع بیش از سه لاخ وعده های غذایی در این دو ماه گذشته.

“در ابتدا ما با نزدیک شدن به راه آهن غذاخوری برای آماده سازی مواد غذایی برای حدود 2500 نفر رسید. اما به زودی با کمک BBMP ما شناسایی هزاران نفر از مردم گرسنه در جیب های مختلف از شهرستان. بنابراین ما تشدید تلاش های ما با پیوستن به دست با سازمان های غیر دولتی – تاسیسات پایه و دهلیز” می گوید Nivya Shetty, معاون مالیات بر درآمد کمیسر بنگلور است که بخشی از Nishant تیم.

“در صحبت کردن به این کارگران مهاجر ما متوجه شدت از این وضعیت است. این روزانه دستمزد حقوق بگیران کار کرده اند در اینجا برای 10-20 سال گذشته و هرگز در یک وضعیت که در آن آنها را به تعجب که در آن وعده غذایی بعدی خود را آمده می گوید:” Nivya شتی.

“تصور یک وضعیت که در آن شما باید تنها آب از borewell برای بقا بود که یکی از اولین چیزهایی که ما دیدیم هنگامی که ما رفت و برای کار میدانی. ما بلافاصله شروع به ارتباط با سازمان های غیر دولتی و چند IAS افسران و همه چیز را در شخصی ما ظرفیت ها برای کمک به,” او اضافه می کند.

علاوه بر ارائه بیش از 3 لاخ وعده های غذایی به نیازمندان Nishant تیم نیز قادر به ارائه 5,000 کیلوگرم از سبزیجات و همکاری با دکتر Megha Bhargava را NGO Samarpan است که هدایت بخشی از مجموعه های خود را به بنگلور.

4. “این یک نوع کاملا متفاوت از مدیریت بحران. در این زمان ما تا به حال به نگه داشتن مردم در امن و سالم در داخل خانه های خود را به جای تخلیه آنها.”

زمانی که مستند اعلام شد, Saurabh کومار شهرداری کمیسر ریپور بلافاصله یک جلسه ترتیب با بیش از 165 سازمان های غیر دولتی و راه اندازی 24×7 خط تلفن برای کمک به کسانی که نیاز دارند.

“این بود که بر خلاف هر گونه دیگر فاجعه ما مواجه اند که قبلا و نیاز به مقدار زیادی از کار. ما تا به حال به اطمینان حاصل شود که مردم امن و سالم در داخل خانه های خود بر خلاف بلایای طبیعی که در آن ما تا به حال به آنها را تخلیه” توضیح می دهد که Ashish میشرا مدیر کل ارتباطات برای Saurabh تیم.

“ما تا به حال به اطمینان حاصل شود که هر شهروند داده شد آگاهی در مورد این بیماری همه گیر است و آنها با توجه به امکانات به دنبال اقدامات احتیاطی” او می افزاید.

تا کنون Saurabh تیم توزیع جیره کیت متشکل از حدود 5 کیلوگرم برنج 1 کیلوگرم dal, 500 gms از besan (گرم آرد) با 1 لیتر از روغن پخت و پز و صابون و مواد غذایی در بسته های بیش از 7 لاخ افراد است.

علاوه بر خشک جیره او همچنین onboarded 104 سازمان های غیر دولتی از جمله Akshay Patra بنیاد که در حال ارائه 8000 بسته پخته شده وعده های غذایی روزانه به آسیب پذیر ترین بخش از جمعیت است.

5. “با هیچ کار و هیچ غذایی برای زنده ماندن در پرداخت اجاره خود را یک بار اضافه شده است که بسیاری از کارگران مهاجر روبرو شده بود در ابتدا.”

تیروپور منطقه جمع آوری Dr K Vijaykarthikeyan شده است تنظیم مقررات مواد غذایی برای حدود بیش از 60 ، 000 نفر از تحمیل مستند.

“یکی از بزرگترین مشکلات این کارگران مهاجر تا به حال به صورت اضافه بار پرداخت اجاره خود را. ما ساخته شده مورد نیاز ترتیبات به چشم پوشیدن اجاره بلافاصله اما ضربه عاطفی که آنها را از طریق رفت در طول روز اولیه غیر قابل تصور بود” می گوید: Dr K Vijaykarthikeyan.

“ما همچنین راه اندازی 24×7 اتاق کنترل با یک تیم از مقامات و داوطلبان که در حال شناسایی نیازمندان و مطمئن شوید که جیره رسیدن به آنها را در زمان. حدود 1000 در زمین داوطلبان انتخاب شده اند از میان شهروندان از طریق ‘تیروپور تاج مبارزان’ برنامه. آنها در حال کار در هماهنگی نزدیک با مقامات اداری به منظور تسهیل در کل روند. ما عملیاتی شده است و از زمان بعد از مستند” سهام Dr Vijaykarthikeyan.

علاوه بر این Vijaykarthikeyan تیم نیز بیش از 16,000 خشک جیره کیت به کارگران مهاجر که از چپ به زادگاه خود.

همانطور که در حال حاضر حدود 50 درصد از جمعیت مهاجر از این مناطق رسیده اند خانه های خود را, اما بسیاری از آنها هنوز هم نیاز به کمک.

با تشکر از قهرمانان که در زمان این فرصت برای انجام یک به نوبه خود خوب بسیاری از کودکان و زنان و مردان و افراد مسن در سراسر هند شده اند قادر به دسترسی به مواد غذایی اساسی ملزومات مانند برنج و روغن و شیر و حبوبات و آرد و شکر و نمک و….
اما این کار نشده است که هزاران نفر از نیازمندان هنوز هم رنج می برند و نیاز فوری خود را پشتیبانی می کند.

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>