چگونه Hindutva نفرت است jeopardising هند در خلیج فارس روابط

Talmiz احمد

Talmiz احمدنویسنده, یک دیپلمات سابق دارای Ram Sathe صندلی بین المللی مطالعات بین المللی همزیستی دانشگاه پونا و مشاوره, ویرایشگر سیم. Siasat.com بازتولید است مقاله خود را از سیم. برای راحتی خوانندگان این جامع تقریر شده است به سه بخش تقسیم شده. این قسمت یکی


در شش سال به عنوان نخست وزیر نارندرا مودی به صرف زمان بیشتر و تلاش و تعهد به پرورش روابط با منطقه خلیج فارس از هر یک از پیشینیان خود و هند طرح شده اند به طور کامل متقابل با همتایان منطقه ای. این فعل و انفعالات شده اند پشتکار ترویج مکرر با تبادل بازدید, گرم, عبارات شخصی حسن نیت حتی محبت و چندین توافق برای انتقال مواد مخدر به رابطه سیاسی انرژی و اقتصادی مناطق.

در حال حاضر زمانی که جهان در حال دست و پنجه نرم کردن با فوق العاده چالش ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس روابط شکل مرتفع و مستحکم با نخست وزیر شده اند به خطر انداخته – نه با رقبای خارجی – اما در جوامع از درون خود ایدئولوژیک و سیاسی ارابه موسیقی Hindutva تیپ. ناگهان همه از یک توییت در رسانه های اجتماعی و گزارش در جریان اصلی تلویزیون و روزنامه ستون مماس با خشن و عصبانی مبادلات بین هند هندو ملی گرایان و برخی از بخش های خلیج نخبگان – اعضای خانواده سلطنتی, کسب و کار افراد حرفه ای و فعالان حقوق بشر.

این tirades شروع innocuously به اندازه کافی: در تبادل بین دو سرخپوستان ساکن در امارات متحده عربی, Saurabh Upadhyaya که ریاست یک شرکت مشاوره توییتی پیام های توهین آمیز در مورد اعضای Tablighi Jamaat; او از جمله با اشاره به Tablighis تف بر مردم به عنوان یک “شکل جدیدی از جهاد”. او خود را به پایان رسید بدخیم پیام با: “مرگ به رادیکال اسلامی tabligi (sic) تروریست ها و دیگر رادیکال اسلامی فرزندان شیطان.” برای این کار او افزود: برخی از انتخاب ناسزاهای در Romanised هندی.

جنگ توییتهایی

سپس در یک منحصر به فرد توسعه در خلیج فارس سالانه یک عضو از شارجه سلطنتی, خانه, Sheikha Hend Al Qassemi در پاسخ به این توییت. یادآوری خانواده اش روابط نزدیک با هند, sheikha گفت: “… خود را از خشونت در رفتار است و نه خوش آمدید. … شما را نان و کره از این زمین که شما تمسخر و تحقیر و تمسخر را نمی خواهد به دور بماند.” او سپس به نقل از درهم قوانین منع تبعیض توسط شهروندان و غیر شهروندان است.

در بعد توییتهایی او ذکر شده چندین مجامع عمومی توسط زائران هندو در نقاط مختلف هند بین مارس 9-19 که با جذب هزاران نفر از جانبازان و قرار داده شده Tablighi جماعت از 4000 شرکت کنندگان در این گسترده ای در زمینه. او در مقابله با تهاجمی Hindutva کاربران رسانه های اجتماعی با یادآوری آنها که “گاندی شد بی باک مبارز برای حقوق و کرامت همه مردم است.” “او [گاندی] برنده قلب من” او به این نتیجه رسیدند: “و من اعتقاد دارم که در رویکرد صلح آمیز خود را برای دست زدن به نفرت است.”

در مصاحبه ای با یک کانال تلویزیونی Sheikha Hend بود پرسید: اگر او می خواهد به طور مشابه محکوم “Hinduphobia”; او پاسخ داد که در امارات متحده عربی “هیچ کس متنفر است هندوها”.

این مداخله سلطنتی باز floodgates به نظرات از منابع دیگر. دانشگاهی مستقر در آمریکا و متخصص در اسلام هراسی خالد Beydoun نوشت: در جدید عرب در مورد چگونه تمام مسلمان جامعه بوده است stigmatised برای گناهان از Tablighis: آنها که “scapegoated به عنوان disseminators از رمان ویروس در هند” از طریق چنین appellations به عنوان “تاج جهاد” و “مسلمان ویروس”.

او گفت که اسلام هراسی در هند شد “دولتی” و با اشاره به جمعی شورش در دهلی نو در ماه فوریه برگزار می شود نخست وزیر مودی مسئول گسترش “این بیماری همه گیر خشونت”. او فکر کرد که این “رمان گونه از Hindutva تهدید” بود capitalising در “اضطراب ملی” با توجه به همه گیر جهانی به اهریمن جلوه دادن مسلمانان است.

یک پژوهشگر دینی در عربستان سعودی شیخ عابدی Al Zahrani, نامیده می شود برای مثال از “شبه دین” در شورای همکاری خلیج فارس (GCC) کشور بودند که “گسترش نفرت علیه اسلام و مسلمانان و یا پیامبر عزیز ما” تحت برچسب “ارسال Hindutva بازگشت به خانه”. در یکی دیگر از صدای او اشاره کرد که میلیون ها نفر از سرخپوستان زندگی می کردند در خلیج فارس و تحت درمان قرار گرفتند رایگان اگر آنها آلوده COVID-19 ویروس “در حالی که Hindutva باندهای تروریستی در حال ارتکاب جنایت علیه شهروندان مسلمان”.

یکی دیگر از خلیج فارس ساکن Preeti گیری یک مدیر اجرایی با عمده شرکت محلی در صدای جیر جیر خود را به او گفت که پیروان بازیگر امیر خان متعلق به Tablighi Jamaat بود که “سنی حنفی ایدئولوژی بود که 99% دیوبندی” و او آنها را ترغیب نمی شود بنابراین ساده لوحانه به عنوان “اجرا و پس از فیلم های او”. برجسته اماراتی بازرگان نورا rigga, مواخذه Giri: “شما نفرت منطق اهل سنت توسط انجمن تروریست هستند زیرا از تبلیغات علیه مسلمانان در هند ؟ آیا می دانید [در] کشور شما زندگی می کنند در تمام حاکمان سنی? U می خواهید به تحریم ما؟”

دانشگاهی هند orign Ashok دارند Swain از دانشگاه اوپسالا در سوئد نوشت: یک قطعه نظر در خلیج فارس اخبار, دبی, در مارس 22, که در آن او دقیق چگونه همه گیر شده بود عمدا communalised توسط Hindutva عناصر. او گفت: “اسلام هراسی به اوج خود رسیده است در هند با افزایش, افزایش coronavirus بحران است. این فقط یک کهن واکنش جامعه را به خوبی برنامه ریزی شده و ریز اجرا پروژه سیاسی.”

اشاره به اشتباه گام دولت در دست زدن به همه گیر و همراه جدی بحران اقتصادی Swain به این نتیجه رسیدند:

“هند هندو ملی رژیم با هدف به کروناویروس یک بحران اجتماعی رنگ که به آن یک مسیر فرار از آن مطلق شکست سیاست و نیز در همان زمان افزایش ضد اسلامی محیط زیست آنها را به منافع سیاسی در انتخابات آینده در سرنوشت متحده مانند بیهار. Coronavirus به ارمغان آورده است یک بحران جدی برای هند اما برای نارندرا رژیم آن را نیز قدرتمند سیاسی فرصت است.”

هندی, کمپین نفرت خونریزی به خلیج فارس

در حالی که این مبادلات در توییت توسط BJP عضو مجلس Tejasvi Surya از 2015 به نقل از خودخوانده اسلامی “محقق” Tareq فتح (که محبوب در Hindutva محافل در هند چند سال پیش) بریدن. صدای جیر جیر گفت: “95 درصد زنان هرگز به ارگاسم در چند صد سال است. هر مادر تولید کرده است کودکان و نوجوانان به عنوان عمل جنسی و عشق است.”

این بدیهی است که پیدا شد توهین آمیز است. نورا rigga برجسته بازرگان در دبی گفت: “حیف تربیت خود را که احترام به زنان نمی تواند القا تو هند با وجود داشتن برخی از رهبران زن.” او توصیه می شود که اگر او بودند به عضویت شورای ملی در آینده او “باید جلوگیری از بازدید از سرزمین های عربی. شما اینجا خوش آمدید”.

یک مفسر از کویت, Abdul Rehman Nassar توییتی به طور مستقیم به نخست وزیر مودی اصرار دارد که Tejasvi Surya محروم شود مجلس خود را به عضویت. او گفت: نخست وزیر که سرخپوستان در کویت را تشکیل می دهند بزرگترین جامعه در میان کسانی که مبتلا به کروناویروس و درمان در بهترین بیمارستان. وی یادآور شد مودی که سرخپوستان واریز میلیاردها دلار به کشور خود و همه آنها را (بیشتر هندو) تحت درمان قرار گرفتند و در تمام کشورهای حوزه خلیج فارس. چگونه مسلمانان تحت درمان در هند از او پرسید.

یک کویت وکیل و فعال حقوق بشر, Mejbal Al Sharika نیز مورد سوال مودی در Surya جیر اشاره به این که Surya بود “علنا تحقیر(d) ما زنان” و خواستار اقدام تنبیهی. او اعلام کرد او اتصال خود را با دیگر خلیج فارس فعالان به علت مسلمانان هند در برابر “Hindutva فاشیسم”.

در آوریل 19, مودی, مداخله برای اولین بار با یک صدای جیر جیر.

ادامه


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>