تا چه حد ما را از یک COVID-19 درمان ؟ آخرین به روز رسانی در 5 تجربی مواد مخدر

یک ویال از Gilead Sciences’ داروی ضد ویروسی remdesivir. اولریش PERREY/استخر/خبرگزاری گتی ایماژ

به عنوان جمعه COVID-19 آلوده بیش از سه میلیون نفر و کشته شدن حداقل 227,000 در سراسر جهان است. در آمریکا به عنوان کشورهای mull استراتژی برای بازگشایی مدارس و کسب و کار تحت فشار اقتصادی در حالی که این بیماری همه گیر است که هنوز هم مواج نیاز به موثر داروی ضد ویروسی است که فوری تر از همیشه.

در اوایل این هفته Gilead Sciences توسعه امیدوار کننده COVID-19 طب remdesivir منتشر شد تشویق داده های آزمایشی نشان می دهد که این دارو می تواند به طور چشمگیری بهبود شرایط شدید بیماران در عنوان کمی تا پنج روز.

همچنین نگاه کنید به: FDA به تصویب اولین Coronavirus مواد مخدر پس از انجام موفقیت آمیز آزمایشات

در تماس با سرمایه گذاران در پنجشنبه جلعاد مدیر عامل دانیل o’day گفت: این شرکت انتظار دارد تولید به مقادیر کافی به درمان یک میلیون COVID-19 بیماران تا پایان سال 2020 با برنامه ای برای ساخت “چند میلیون درمان دوره های آموزشی” در سال آینده.

در حالی که سود چشم انداز برای remdesivir هنوز مشخص نیست o’day گفت: این شرکت به طور فعال به دنبال شریک برای آماده شدن برای تولید انبوه این دارو است. “ما درک مسئولیت ما هم برای بیماران و هم برای سهامداران و ما را متعادل که” مدیر عامل شرکت گفت: در CNBC “Squawk Box” در روز پنج شنبه.

در سه ماهه اول جلعاد صرف 50 میلیون دلار در تحقیق و توسعه از remdesivir O B’day فاش روز پنج شنبه و انتظار به صرف $1 میلیارد دلار در این سال است. در حالی که این دارو مورد تایید سازمان غذا و دارو طول می کشد زمان اضطراری با استفاده از مجوز توسط FDA می تواند فقط روز دور نیویورک تایمز در گزارش روز چهارشنبه.

دیگر پتانسیل COVID-19 مواد مخدر در حال تجربه در حال حاضر عبارتند از: مالاریا داروی کلروکين و هیدروکسی کلروکین به HIV مواد مخدر Kaletra همچنین به عنوان شناخته شده Aluvia (ترکیبی از لوپیناویر و ریتوناویر) و مشابه ترکیب به علاوه سیستم ایمنی بدن رسول به نام اینترفرون-بتا. همه از این که در آزمون سراسری آزمایشی آغاز شده توسط سازمان بهداشت جهانی از اواخر ماه مارس است.

در یک بررسی منتشر شده در شماره ماه مه از فدراسیون آمریکایی جوامع به صورت تجربی, زیست شناسی, مجله, علامت Poznansky یک دانشکده پزشکی هاروارد و استاد متخصص در واکسن و طب شک و تردید بیش از اثر کلروکين و هیدروکسی کلروکین با وجود زودتر شواهد و ضعیف کارآزمایی بالینی کنترل شده حمایت از مواد مخدر.

“وقتی که من رفت و در سرویس چند هفته پیش در بخش مراقبت های ويژه از بیمارستان عمومی ماساچوست به عنوان یک بیماری عفونی پزشک متخصص آن مشهود بود به من و همکاران من است که وجود دارد و هر دو خطرات و مزایای گسترده اولیه استفاده از هیدروکسی کلروکین در زمینه COVID-19 عفونت” Poznansky نوشت. “این بود که بر اساس دیدن بیمارانی که به هر دلیل به نظر می رسد به انجام میداد با وجود استفاده از این دارو است.”

مطالعه بیشتر و آزمایشات مورد نیاز خود را به منظور تعیین اثر Poznansky اشاره کرد.

در اوایل این ماه در یک بیمارستان درمان شدید COVID-19 موارد در ووهان چین اولین کانون گیر گفت: Kaletra به HIV مواد مخدر به نظر می رسد امیدوار کننده در کشتن ویروس پس از آزمایش بر روی بیماران پس از ماه ژانویه است. در عین حال یک مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند در ماه مارس پیشنهاد کرد که Kaletra ممکن است موثر به عنوان یک پتانسیل COVID-19 درمان است.

پزشکان چینی در بیمارستان نیز گزارش داد خوش بینی در دیگری تجربی داروی بیسموت سیترات پتاسیم که آنها تجویز شده از ژانویه به عنوان به خوبی. “کلی تحقیق نشده است اما هر کس احساس آن است که فقط یک احساس—اما آن است که این داروها را استفاده” ژانگ Dingyu رئیس ووهان بیمارستان گفتگو کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>