چگونه ESPN و دیزنی می تواند حرکت ورزشی برای جریان

Disney ESPN NFL TV Rights

خواهد NFL تا کنون حرکت به جریان تمام وقت? تمرکز در ورزش/گتی ایماژ

مدت کوتاهی قبل از سال گذشته سوپر باول صحبت ما را به یک میزبان از کارشناسان در مورد امکان NFL حرکت آن پخش حقوق به جریان تمام وقت. اجماع عمومی این بود که در حالی که جیب عمیق از جریان و رشد منافع عمومی ساخته شده آن را یک جایگزین جذاب مستقيم به بازار مصرف نیست و در عین حال آماده است تا به حمایت از چنین یک تغییر رادیکال در تحویل. با توجه به فن آوری مانع از برنامه زنده تحویل از طریق جریان و همچنین سهولت دسترسی برای پخش شبکه های حفظ وضع موجود ساخته شده ترین حس در کوتاه مدت.

با توجه به وضعیت بی سابقه ای میراث رسانه ها در حال حاضر می یابد خود را در با توجه به COVID-19 pandemic, ایده های ورزشی مهاجرت به یک پناهگاه امن است نه کاملا به عنوان بعید. مورگان استنلی تحلیلگر رسانه بن Swinburne نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان یکشنبه که دیزنی—کامل با ABC, ESPN ESPN+ Hulu و دیزنی+—ممکن است “منحصر به فرد قرار به جهش” در مهلت.

سنتی pay-TV در حال حاضر در کاهش مدت ها قبل از بیماری همه گیر کوروناویروس رسید. با توجه به برآورد از وال استریت تحلیلگر شرکت MoffettNathanson ارائه شده به انواع مختلفوجود دارد تنها در حدود 83 میلیون و داخلی پرداخت-TV subs در پایان 2019. در سال 2018 نزدیک به سه میلیون سنتی مشتریان تصمیم به قطع طناب. وجود دارد و با خروج دسته جمعی از خطی-کاربران تلویزیون و قرنطینه کرده تسریع مهاجرت خود را به طور کلی در جریان است.

همچنین نگاه کنید به: به نظر می رسد مانند “غریبه چیزهایی 4′ خواهد شد از ویژگی های ‘ایندیانا جونز-نوع’ مانع از

Netflix شاهد رکورد ترافیک اعداد و جدید-یو پی اس ثبت نام دیزنی+ پیشی 55 میلیون پرداخت مشتریان و شدید محوری به طور مستقیم به مصرف کننده تاکید فراگیر این صنعت در میان مداوم تئاتر و تولید خاموش شدن ناگهانی. WarnerMedia را HBO حداکثر راه اندازی در هفته گذشته و برنامه ریزی برای گنجاندن ورزش در برنامه نویسی از طریق ترنر در آینده است. NBCUniversal را طاووس خواهد شد راه اندازی در ماه آینده (در ابتدا در رابطه با 2020 توکیو المپیک) و در نهایت اضافه کردن ورزش به برنامه نویسی به عنوان به خوبی. دانه شده است بیش از فقط کاشته شده است.

“دیزنی مقیاس و توانایی به صورت عمودی یکپارچه در کل سرگرمی است و قرار است آن را به عنوان در دراز مدت برنده در جریان” تحلیلگر نوشت. “با استفاده از ESPN هنوز مقیاس قابل توجه به هماهنگی بهتر طرفداران ورزش با ورزش مطالب منطقی گام بعدی.”

ESPN+ دارای حدود 8 میلیون مشترک و در حالی که خطی ESPN بوده است خونریزی مشتریان در طول پنج سال گذشته, آن را هنوز هم قرار دارد حدود 83 میلیون مشتری تا ماه نوامبر هر ضرب المثل. دیزنی در حال حاضر در مذاکرات با NFL جدید رادیو حقوق. آن را به شدت تردید است که لیگ را به حرکت ESPN فوتبال دوشنبه شب به طور انحصاری به ESPN+ اما NFL پخش می کند که توافق نامه در محل با آمازون به طوری که آن را نه به عنوان اگر آنها تجربه جدید با روش های تحویل. این مقایسه به پیچیده مذاکرات با پخش از شبکه CBS که ممکن است پیدا کردن خود را در از دست دادن-از دست دادن وضعیت با NFL با تشکر از هزینه های بالا و درخواست تجدید نظر از جریان قابل فهم است به یک درآمد-گرسنه ورزشی لیگ.

Hulu اعتقاد بر این است که پیشی 32 میلیون مشترک و در حال حاضر زندگی می کنند بسته های موجود برای مشتریان. یک بار دیزنی راه اندازی streamer در بازارهای بین المللی در سال آینده رسیدن به آن تنها رشد خواهد کرد و آن را جذاب تر بالقوه مقصد برای ورزش است. وجود یک چارچوب است که می تواند حمایت نهایی حرکت می کند هر چند به احتمال زیاد برای یک دهه دیگر یا بنابراین با توجه به Swinburne.

“حقوق ورزشی در تلویزیون در حال افزایش در بالا-تک رقمی نرخ رشد سالانه در حالی که بند ناف-برش رانندگی را پرداخت-TV, درآمد,” او نوشت. “اگر این روند ادامه یابد تا پایان سال 2030 وجود خواهد داشت کمی درآمد در سمت چپ در کسب و کار از پخش برنامه های ورزشی. این خواهد بود یک نتیجه بد برای همه درگیر حتی صاحبان تیم ها و بازیکنان. اکثر درآمد برای همه لیگ های بزرگ ناشی از تلویزیون حقوق.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>