‘چگونه است که شما احساس می کنید?’ Camrus جانسون در نژاد و سیاه و سفید زندگی می کند ماده

A peaceful protest and march in Boston

یک اعتراض مسالمت آمیز و مارس در بوستون در ژوئن 3 سال 2020 به افتخار زندگی جورج فلوید و دیگر سیاه و سفید آمریکایی کشته شده توسط پلیس. اعتراض و شب زنده داری برگزار شد توسط Black Lives Matter بوستون. جسیکا Rinaldi/بوستون گلوب از طریق گتی ایماژ

نام من است Camrus Johnson, من یک آمریکایی آفریقایی نر و من در برخورد با نژادپرستی تمام زندگی من. چگونه است که شما احساس می کنید?

من گفته بودن با پدر و مادر من زمانی که من شروع به رانندگی یک روز من را به حرکت و صحبت می کنند کمتر از افرادی که اصلا شبیه من به سادگی از آنجا که پلیس فرض کنیم که من بیشتر از یک تهدید بر اساس سرعت که در آن من پوست جذب نور خورشید است. چگونه است که شما احساس می کنید?

من استفاده می شود به نام “Oreo” توسط من و دوستان سفید و هرگز نفهمیدم چرا گفت من “در داخل و در خارج” ساخته شده من احساس می کنم خیلی کوچک است. وقتی که من پرسید که چرا آنها می خواهم با من تماس گرفت که آنها می گویند آن را به دلیل راه من صحبت می کنند (sophisticatedly ظاهرا). آنها می گویند که من “نمی خواهم بیشتر مردم سیاه و سفید.” برخی از آنها در آنجا ماند و پس گرم در چادر خود را از امتیازی که برای آنها ساخته شده است به طوری که آنها حتی متوجه من در خارج در باران. آنها درک نمی کنند که آنها بخشی از دلیل من بیش از حد خشک. و آنها تقریبا به اندازه کافی برای رای دادن. چگونه است که شما احساس می کنید?

چهار سال پیش من در زمان من 15 سال (در آن زمان) به زندگی ماده مارس زمانی که او بازدید من در نیویورک است. قبل از اینکه ما پیوست معترضان من باز کوله پشتی خود قرار داده و کلید به آپارتمان من در آنجا همراه با شارژر قابل حمل و تلفن من. من به او گفتم که اگر چه آن را صلح آمیز مارس, پلیس ممکن است به هم بزنید تا مشکل—و اگر او شنیده ام هر صدای بلند موی چتری دیدم هر گونه اغتشاش و یا دیدم من به ناحق دستگیر که من نیاز او را به با حداکثر سرعت دویدن در یک جهت به دور از آن همه به همان سرعتی که او می تواند به توقف تا زمانی که پاهای خود را به. من به او گفتم اگر من نبودم بازداشت من می خواهم او را پیدا کنید. من می خواهم او را دنبال کنید. من می خواهم گرفتن. اما اگر من او را حداقل باید دو گوشی و یک شارژر با نقشه به راه خود را به یک خانه که در او نیست در واقع زندگی می کنند in…by خودش.

Photos taken by Johnson at a 2016 protest in New York City, which he attended with his brother

عکس های گرفته شده توسط جانسون در سال 2016 اعتراض در شهر نیویورک که با حضور او با برادر خود. حسن نیت ارائه میدهد Camrus جانسون

واقعیت این است که من تا به حال برای احتیاط او را که پلیس ممکن است تحریک خشونت است. این واقعیت است که آنها در واقع انجام داد. این واقعیت است که پلیس—انتظار برای ما با شورش سپر ناشی از ما به پراکنده قابل توجه پس از اولین ضربه در مبارزه ما هرگز برای برنامه ریزی. چگونه است که شما احساس می کنید?

چون من احساس می کنم یک احساس است که شما تنها درک اگر شما مجبور به—نه این که از شما خواسته است.

ما شده اند در برخورد با بسیاری از چهره نژاد پرستی و ظلم و ستم برای بسیاری از قرن ها است که برخی از مردم حتی نمی دانند که آنها در حال نژادپرستانه دیگر. آن را در راه آنها حرکت چگونه آنها آموخته اند که به خودشان چه فرصت های آنها همیشه ارائه شده و حتی بدتر: چه فرصت ها که همیشه انتظار می رود.

که به پایان می رسد در حال حاضر.

این 2020 انقلاب است. شما یا در سمت راست از تاریخ و یا فراموش کرده طرف. را فراموش کرده به شما منتقل شده از راه. این زمان برای برابری. واقعی برابری. درست داد. تنها راه برای این تغییر واقعی است که به مبارزه برای زمانی که ما باید. این یک مبارزه است که ما می خواستیم شده اند و امید برای نسل بیشتر از ما حتی احساس متصل به آن باید رسید. باید آن را نه می میرند. این یک شعله است که تغذیه باید تا سیاهههای مربوط را می دانم دیگر گرفتن.

برخی می گویند که ما آهسته و در آن لحظات ما صحبت می کنند بلندتر از ما همیشه فکر می کنیم می تواند. ما جیغ BLACK LIVES MATTER از پشت بام ها از ما بالکن از طریق ماسک با برادران و خواهران ما با خیال راحت در طرف ما. ما در مارس و می خوانم و گریه می کرد و می خیزند تا زمانی که ما نمی افتد دوباره.

Camrus Johnson at a Black Lives Matter protest in Vancouver, June 5, 2020

Camrus جانسون ارائه این کلمات در یک زندگی موضوع اعتراض در ونکوور 5 ژوئن 2020. دنی چوی

این چیزی است که این است. که ما که هستیم. این آینده ای است که ما تقاضا است.

سلامت روان ما هرگز, داشتن شده است یک اولویت برای ما است نه یک تصادف مردم سیاه و سفید. این نتیجه از اسلام به جهان است که به ما می گوید به چشم پوشی از چگونه آن را باعث می شود ما احساس روزمره است. که ساخت یک زندگی برای خود در برابر شانس است که چیزی برای افتخار و غرور است که همه امور. که درد خود را مهم نیست. اما این مهم نیست. ما مهم است. ذهن ما مهم است. زندگی ما و چگونه ما زندگی می کنند آنها…مهم است.

و آنها ماده کمتر از هر کس دیگری.

Police face off with demonstrators, minutes before curfew, near the White House in Washington, DC, on June 3, 2020—chanting against racism and police brutality

پلیس با تظاهرکنندگان دقیقه قبل از حکومت نظامی در نزدیکی کاخ سفید در واشنگتن دی سی در 3 ژوئن 2020—شعار علیه نژادپرستی و خشونت پلیس. اولیویه Douliery/خبرگزاری گتی ایماژ

ما به دنیا دیدن که تنها ممتاز نشستن با غریبه ها که مراقبت به اندازه کافی به سادگی از آنها بپرسید: “چگونه است که شما احساس می کنید؟” گفته است که درخواست برای کمک به ضعیف است. اما چگونه می توان ما ضعیف است ؟ ضعیف فرد سیاه و سفید یک ترکیب متناقض است. ضعیف مردم سیاه و سفید وجود ندارد.

ما در حال مقاومت است. ما در حال انقلاب است. ما در آینده هستند. و ما مبارزه خواهد کرد تا زمانی که ما در حال درمان همان است که آنهایی که به جای کشتن همه ما نسبت به محکوم کردن خود برای کشتن ما برای اولین بار.

و ما برنده خواهد شد. ما در واقع پیروزی در این زمان. بنابراین من افتخار بود که برای اولین بار به درخواست برخی از شما در حال حاضر و در این لحظه درست قبل از ما تغییر جهان برای خوب:

چگونه است که شما احساس می کنید?

اقتباس از سخنان داده شده در یک زندگی موضوع اعتراض در ونکوور در تاریخ 5 ژوئن سال 2020 است. سازمان دیده بان ویدیو از این سخنرانی در Instagram.

وجود دارد راه های بسیاری برای متحد خود را با کسانی که از ما مبارزه برای زندگی است. که شامل معترض در خیابان امضای دادخواست اهدا به بودجه خرید از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار و آموزش خود را. BlackLivesMatters.carrd.شرکت یک مکان برای شروع است. دیدن MoreBLMinfo.carrd.شرکت پس از آن. تمرکز بر کمک مالی و بودجه است که به طور مستقیم به کمک معترضان در زمین است. و قطعا با هر فیبر از خود بودن فعال بودن در انجام بخشی خود را برای پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس. تغییر واقعی با شما شروع می شود. و آن شروع می شود در حال حاضر.

بازیگر/نویسنده Camrus جانسون نقش سرب مرد لوقا فاکس در سی دابلیو را Batwoman و در حال حاضر می تواند دیده می شود در HBO در برادران وارنر/MGM خورشید نیز یک ستاره در مقابل یارا شهیدی و چارلز ملتن. در نوشتن جبهه جانسون در حال حاضر دارای یک جایزه اسکار واجد شرایط, انیمیشن کوتاه, فیلم گرفتن از دست من: نامه ای به پدر منکه او نوشت به کارگردانی و ابراز برنده جوایز هیئت داوران سراسر کشور به تازگی پیچیده تولید در کوتاه دوم آبی گاومیش کوهان دار امریکایی مطمئن شوید که به ضربه جشنواره مدار به زودی و هر دو یک سری انیمیشن و کتاب های کمیک در حال توسعه است. شما می توانید به دنبال Camrus Johnson @camrusJ در Instagram, Twitter و Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>