چگونه HBO حداکثر راه اندازی نسبت به دیزنی+?

AT&T Earnings Investor Relations HBO HBO Max

می HBO حداکثر رقابت با دیگر جریان عمده خدمات ؟ HBO Max

با توجه به به طور قابل توجهی متنوع مجموعه ای از چالش های داخلی و خارجی آن ناعادلانه است و شاید تقلیل به مقایسه راه اندازی دو جریان قدرت. نه خدمات در خلاء وجود دارد و زمینه مهم است. در همان زمان مقایسه است یکی از ما ملموس تنها معیار موفقیت در بدنام کم حرف مستقیم به بازار مصرف. بنابراین برای بهتر و بدتر اندازی HBO حداکثر خواهد بود در مقایسه با دیگر جریان عمده خدمات مانند دیزنی+.

روز پنج شنبه صبح AT&T اعلام کرد که در آن Q2 گزارش درآمدی که از راه اندازی HBO Max—که رفت زندگی در مه 27—کمک برای اضافه کردن 1.7 میلیون مشتریان جدید برای HBO و نوپای streamer بیش از شش ماه از این سال است. همانطور که از تاریخ 30 ژوئن 2020, AT&T را WarnerMedia گزارش می دهد که 36.3 میلیون کل ایالات متحده مشترکین امضا برای HBO حداکثر و HBO 5% پرش از 36.4 میلیون گزارش شده در Dec. 31, 2019. این شرکت با هدف قرار دادن 50 میلیون متحده مشترکین و 80 میلیون جهانی مشترکان برای HBO حداکثر تا سال 2025.

راه اندازی در میان COVID-19 همه گیر است که در آن هر غیر Netflix سرگرمی نهاد در تلاش است از نظر مالی قطعا کمک نمی کند حق بیمه خدمات اجرا می شود که 15 دلار در هر ماه است.

“ما جامد اعدام و تمرکز در یک محیط چالش برانگیز تحویل پیشرفت های قابل توجهی در سه ماهه مهمترین راه اندازی موفق HBO حداکثر انعطاف پذیر جریان نقدی آزاد و تقویت ترازنامه” AT&T مدیر جان Stankey گفت.

برای مقایسه دیزنی+—که راه اندازی Nov. 12, 2019—تعلق 33.5 میلیون مشترک مارس 28 و 54.5 میلیون مارس 5. این است که از یک سیب به سیب مقایسه دیزنی+ نمی اندازی در وسط یک بیماری همه گیر نیست و به رخ کشیدن تقریبا همان کتابخانه اندازه و وسعت مطالب HBO حداکثر. اما منصفانه است یا نه دو خدمات رقبا با وجود آنچه WarnerMedia رهبری گفت: در گذشته است.

HBO Max که برنامه ای برای انتشار عنوان بسیاری از 30 اصل بیش از آن در 12 ماه هزینه های همان WarnerMedia را HBO در حال حاضر مستقل خدمات است که از رده خارج. در حالی که $14.99 در هر ماه قیمت نقطه درخشان تحت فشار قرار دادن پرداخت به ارائه دهندگان تلویزیون شامل حداکثر در آن ارائه شده به مشتریان آن نیز دیده شده است به عنوان گران مانع از دسترسی. آن را نیز کمک کنید که هر روز مصرف کنندگان باقی می ماند اشتباه در مورد تفاوت بین HBO Max که در خانه های 10 ، 000 ساعت از محتوای تقریبا دو برابر است که از HBO و حق بیمه کابل شبکه.

قبل از راه اندازی WarnerMedia زده یک تعداد انگشت شماری از معاملات توزیع با بازیکنان بزرگ مانند اپل و گوگل/یوتیوب TV, Hulu, سامسونگ و Comcast در حالی که همچنین ارائه موجود AT&T مشتریان با حداکثر دسترسی در هیچ هزینه اضافی. اما WarnerMedia است اما در عین حال توافق با Roku و آمازون که حساب برای یک ترکیب از 80 میلیون به بالای کاربران است.

WarnerMedia در حال برنامه ریزی برای سرمایه گذاری 4 میلیارد دلار به HBO حداکثر بیش از سه سال آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>