چگونه DC فیلم بازگشت پس از “لیگ عدالت’ شکست مواجه

DC Films Walter Hamada Box Office

DC فیلم تبدیل شده WB را قابل اطمینان ترین حق رای دادن با نام تجاری پس از چند سال از تناقض. Warner Bros.

در پی مارول موفقیت بی سابقه با 2012 The Avengers—علامت تعجب در روز خود را به اشتراک گذاشته سینمایی جهان آزمایش—و به این نتیجه رسیدند کریستوفر نولان را خود شامل شوالیه تاریکی سه گانه برادران وارنر در بر داشت خود را در یک تقاطع با سی فیلم. این استودیو تصمیم گیری نهایی قابل فهم بود هر چند شاید بیش از حد ارتجاعی است. WB شتافت به تعقیب مارول فرمول مشترک سینمایی جهان است. اما زاک اسنایدر اولیه و مطالب (مرد فولادی, Batman v Superman: Dawn of Justice) ثابت پلاریزه در میان طرفداران و منتقدان و در حالی که هنوز هم محبوب طرفداران خاص و سودآور موفق به دیدار با انتظارات در دفتر جعبه را.

زمانی که 2017 را لیگ عدالتیک چیز درهم و برهم تلاش بین اسنایدر و فیلمساز Joss Whedon, شد, شدید, نوجوان توسط مخاطبان و از دست WB تا 100 میلیون دلار در آن روشن بود این مسیر به سادگی کار نمی کند. خداوند متعال در کتاب های کمیک مالکیت معنوی باید یک تور ایمنی برای استودیو یک افزودنی مازاد که قریب بهره و پول به تمام بخش های شرکت است. آن را تا به حال تبدیل شدن به منبع ثابت و مقابلهای موشکافی. تغییر مورد نیاز ساخته شود بنابراین برادران وارنر منصوب خط جدید اجرایی والتر حمدا به conn. در دو سال کوتاه, پرچم اتحاد را تحت دوره اصلاح کرد.

چند سی فیلم در حال حاضر در توسعه و تولید زمانی که حمدا گرفت به طوری که آن را نه به عنوان اگر هر فیلم منتشر شده پس می توان به طور مستقیم نسبت به او. اما بسیار به سرعت یک درک از آرام شروع به جایگزین هرج و مرج و ناآرامی است که تا به حال به ظاهر پر شده DC ، نتایج پس از آن به سرعت شروع به تحمل کردن این واقعیت جدید.

همچنین نگاه کنید به: چه ‘Avatar: The Last Airbender’ به ما آموخت در مورد پیدا کردن خود ما قدرت

شش ماه پس از حمدا در زمان بیش از DC منتشر نوجوان تیتان برو! به فیلم, یک صفحه نمایش بزرگ اقتباس از DC انیمیشن محبوب کودکان و نوجوانان کارتون. با خود آن آگاه طنز, نوجوان تیتان برو! به فیلم شوخی برخوردی خشن روبرو سرگرم کننده در خود استودیو کاستی و در انجام این کار ارائه برخی از مسهل انتشار برای نا امید طرفداران. در راه خود را از آن ساخته شده آن را OK به نوبه خود صفحه چه بوده است پر سر و صدا چند سال فرصت های از دست رفته و تفرقه محصولات نهایی.

Walter Hamada jason momoa aquaman premiere

والتر حمدا (L) و Jason Momoa می رسند والاتر از Aquaman در تئاتر چینی در دسامبر 12, 2018 در لس آنجلس ، کوین زمستان/گتی ایماژ

پس از آن آمد Aquaman, DC بالاترین-فیلم پرفروش همیشه در $1.14 میلیارد دلار مورد نیاز مالی و پیروزی برای نام تجاری. Aquaman نبود بحرانی عزیزم اما آن نسبتا مستقل تنظیم و دوست داشتنی سرب در Jason Momoa مجاز برای برخی از راه دور از عدالت لیگ برتر فوتبال در حالی که فیلمساز James Wan را در زیر آب ایجاد بصری خیره کننده. آتلانتیسی سوار کوسه به جنگ است فقط ساده, سرد, و آن را به DCEU فوری لبه لذت بخش کتاب های کمیک حماقت. تحت حمدا این DCEU است با تمرکز بیشتر بر روی مفرد داستان به جای به هم پیوسته جهان-ساختمان سهمیه کمک خواهد کرد که افتراق و بهبود فیلم های خود را.

Shazam!, با $364 میلیون نفر در سراسر جهان در برابر 85 میلیون دلار بودجه سود آور بود اما شاید نه کاملا به عنوان سود به عنوان WB امیدوار بود. اما این یک شادی, خوب, بازیگران, خانواده, فیلم و دوست خوبی توسط منتقدان و مخاطبان است. ملک است که انتظار می رود برای بهره مندی از اتصال آن به Dwayne Johnson , سیاه, آدم, که می تواند در سوق دادن آن به تمام عیار فیلمهای خاک. بعدی: Joker, یک فیلم حمدا ممکن است به طور کامل درک نشده با توجه به فیلمساز تاد فیلیپس اما او مورد اعتماد تیم خلاق و با. بذله گو بود و تفرقه اما تولید بدون توقف مکالمه برای ماه در حالی که جمع آوری بیش از 1 میلیارد دلار در گیشه و اهمیت حیاتی 11 مجموع نامزد اسکار و دو برنده—یک موفقیت غیر قابل انکار برای استودیو. از همه مهمتر آن را دو برابر به عنوان اثبات مفهوم برای تجربی فیلمساز محور ابرقهرمان نوع داستان. یک دلیل وجود دارد که مت ریوز’ بتمنکه به حمدا نیز کمک به توسعه در حال حاضر متصل به DCEU.

نه هر فیلم زیر حمدا شده است لب گنده ضربه سر و صدا. پرندگان شکاریکه بسیار لذت بخش بود در تمام آن پررنگ دیوانگی فقط به سختی عبور 200 میلیون دلار در سراسر جهان است. اما مارگوت رابی باقی مانده ستون DCEU و آینده به نظر می رسد در James Gunn را خودکشی تیم ملی. که DC رفت و ربوده کان پس از خود را به طور موقت اخراج از مارول بود که خود را زرنگ و دانا حرکت می کند. نگاه به آینده WB هنوز در تعجبم که زن 1984 آمده است یقین آمار هر زمان که بیماری همه گیر کوروناویروس اجازه می دهد تا آن را به سرانجام می رسند در تئاتر.

فراتر از خطی انتخاب حمدا ساخته شده است او همچنین نشان داده است تمایل برای buzz-تولید جریان حرکت می کند. او کار خود را با HBO حداکثر به افسانه ای اسنایدر قطع به پلت فرم بعدی سال است که گالوانیزه هسته فن پایه. این نمایشگاه به سوال چه نوع از پیام می فرستد که در بیشتر فرهنگ پاپ مکالمه—و آن را در آینده هزینه های زیادی به WarnerMedia—اما این حرکت متحد است بسیاری از DC طرفداران در حالی که همچنین قول نفوذ جریان اصلی (هرگز قبل از من 73-سال-عمه از من خواست در مورد یک ابرقهرمان فیلم قبل از در حال حاضر.) این توجه راننده برای هر دو HBO حداکثر و DC نام تجاری.

حمدا نیز امضا کردن در فلش کارگردان Andrés Muschietti استخدام Michael Keaton که بازی معروف بتمن در سال 1989 و 1992 به تلافی نقش خود و به طور بالقوه تبدیل شدن به یک مربی شکل یک لا مارول را نیک فیوری در DCEU. نیز وجود دارد بحث هنری Waters بازگشت به عنوان سوپرمن پس از ظاهر فراق راه در سال 2018 یک حرکت که بیشتر هیجان fanbase و مثبت تولید پوشش. تحت حمدا را نظارت شده و در صورت لمس تمرکز بر وحدت به جای بدست آورد.

در اوایل برادران وارنر و DC فیلم بودند به شدت تعقیب مارول موفقیت به نقطه ای که آنها با عجله متقاطع team-up (Batman v Superman) که از یک ارتجاعی به جای فعال میکند و خود را درگیر در فرایند خلاق به محصول ضرر (Suicide Squad). تحت حمدا آن کامل شده است اما مسیر آن بوده است پایدار به سمت بالا شیب بعد از اوایل مبارزات. سی فیلم در حال حاضر با استفاده از دارایی های کم ارزش گذاری استقبال ذاتی بی حد و حصر oddities از کتاب های کمیک (multiverse) ساخت فن-خشنود حرکت می کند که همچنین روایت حس (کیتون و Waters) و با استفاده از تاریخ گذشته را به نفع خود. این دیگر تعقیب مارول فرمول آن ساختمان خاص خود را دارد و استودیو سزاوار اعتبار برای آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>