5G

برای برخی از دلیل کنگره فکر می کند می تواند انجام یک کار بهتر تسهیل 5G نوآوری از لحاظ مالی محافظه کار فناوری تجارت در FCC. گائو Yuwen/بصری چین گروه از طریق گتی ایماژ

امریکا کاهش یافته است پشت بقیه جهان وقتی که می آید به سرعت اینترنت. که خبر بد به خصوص از آنجا که کسب و کار امروز است که تقریبا به طور کامل وابسته به اینترنت—و حدود 24 میلیون نفر در مناطق روستایی آمریکا ندارد و دسترسی به اینترنت پهن باند. اما چیزهایی مانند آنلاین دانه یا گاو تجارت اغلب غیر ممکن است بدون اینترنت با سرعت بالا. خوشبختانه کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) یک برنامه است که تغییر خواهد کرد که اگر کنگره دریافت نمی کند در راه است.

در, دسامبر, دفتر تنظیم شده است برای نگه داشتن آنچه به نام “طیف حراج” که باز کردن یک تکه از اواسط گروه (C-band) طول موج به روستایی ارائه دهندگان اینترنت و خدمات 5G که مسدود شده اند از آن تا به این نقطه است. در پایان ماه فوریه FCC را با رای خود در این حراج قوانین و روستایی پهنای باند بودجه پیشنهاد شده توسط رئیس Ajit Pai, قوانین که repurpose این 350Mz C-band طیف است که 500 مگا هرتز بخش از طیف از 3.7 تا 4.2 GHz. در حال حاضر از آنها استفاده میشود در درجه اول توسط شرکت های ماهواره ای به صورت صوتی/تصویری پخش و خدمات کابل اما Pai می داند که آنها می تواند قرار داده می شود برای استفاده بهتر.

همچنین نگاه کنید به: چه 5G تکنولوژی و چرا همه این قدر در مورد آن ؟

این پیشرفت است—درست است ؟ خوب سناتور جان کندی, Ed Markey برایان Schatz و ماریا Cantwell نمی کنم. آنها در حال اقدام است که می تواند تاخیر FCC را در نظر دارد به رول 5G برای سال. برای برخی از دلیل کنگره فکر می کند می تواند انجام یک کار بهتر تسهیل 5G نوآوری از لحاظ مالی محافظه کار فناوری تجارت در FCC.

در Pai طرح همه برنده خواهد بود. شبیه به یک خانه تک خانواری که پایین زده تا راه را برای یک آپارتمان در ساختمان های ماهواره ای شرکت خواهد بود خریداری توسط FCC و منتقل کردن این بخش بزرگتر از C-Band و آن اتفاق می افتد باید هر چه زودتر به جای بعد. در تلاش برای تسریع 5G اجرای Pai را گران انتقال آسان تر در شرکت های ماهواره ای بیش از حد. او می خواهم آنها را ارائه قیمت بازار برای طیف نقطه و پوشش هزینه های جابجایی از حراج درآمد گلدان.

البته که نمی خواهد اتفاق می افتد اگر این گروه از کنگره naysayers راه خود را. آنها می خواهند کنگره به وقت مستقیم 2020 طیف حراج درآمد به برخی روستایی پهنای باند زیرساخت بودجه برای آمریکایی های بومی جوامع و برنامه های دیگر. اما آن را فقط دود و آینه زیرا کسانی که بودجه امتیازات که FCC در حال حاضر ساخته شده است یک اولویت است.

به عنوان Pai با اشاره به بسیاری از قوانین از اعضای کنگره پیشنهاد خواهد رسیدن به بسیاری از اهداف به عنوان FCC را پیشنهاد طرح است. او بدون مخالفت با قانون کارگردانی روستایی پهنای باند بودجه. اما او نشانی از مخالفت با انتظار در کنگره به تصویب متعدد 5G و روستایی پهنای باند اسکناس.

“اگر شما بر این باورند که اولویت را به 5G طیف در دسترس به سرعت و اگر شما بر این باورند که اواسط باند طیف بسیار مهم است انتظار برای کنگره به عمل اولین بار نیست بهترین استراتژی او گفت:” در یک سخنرانی در اوایل این ماه. به جای تلاش برای در واقع کمک به آن را به نظر می رسد برخی از این قانونگذاران فقط می خواهید به ضمیمه نام خود را به FCC گذشته و قریب الوقوع روستایی پهنای باند و 5G موفقیت است.

دموکرات ها در کمیسیون انرژی مجلس و تجارت کمیته نیز به چالش کشیده FCC را برنامه ریزی برای خرید از شرکت های ماهواره ای. به عنوان آنها گفت: در یک بیانیه مشترک با “مشکوک” قانونی بودن خرید از شرکت های ماهواره ای بدون مداخله از کنگره نمی خواهد “صندوق بحرانی امنیت عمومی زیرساخت یا پل شکاف دیجیتال.”

سناتور جمهوری خواه جان کندی انباشت اشیاء بدست آمده و گفت که Pai درخواست شد به بیش از حد پول به خارجی ماهواره ای شرکت ها و که آن را “بسیار ناعادلانه به مالیات دهندگان.” اما که حتی حس زیرا مالیات دهندگان نمی تواند جای پای این لایحه است. بودجه خواهد بود بیشتر از ساخته شده تا از حراج درآمد و جدید C-band مستاجرها (اینترنت بی سیم ارائه دهندگان خدمات) خواهد پرداخت برای هزینه های جابجایی.

تحت Pai, آژانس دراز مدت 5G طرح شده است شتاب و بدون گسترش آژانس کنترل بر عملیات کسب و کار و یا محدود کردن کسب و کار آمریکایی است. FCC باید مجاز به ادامه برای به دست گرفتن رهبری در این جبهه بدون کنگره gumming تا آثار خود را احمقانه اهداف است.

پاتریشیا Patnode است فراگستر مدیر در LoneConservative.com و یک کمک کننده برای صدای جوان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de