چگونه می تواند کارگران با خیال راحت بازگشت به کار پس از Coronavirus? در اینجا یک برنامه است.

این Salesforce لوگو نمایش داده شده در بالای دفتر خود در ساختمان بالاتر از پارک برایانت به عنوان دیده می شود از ساختمان امپایر استیت در 7 مه سال 2019 در شهر نیویورک است. Newsweek/گتی ایماژ

به عنوان متحده به تدریج بازگشایی اقتصاد خود را از دو ماه coronavirus خاموش شدن شرکت در سراسر کشور (از جمله ناظر) در حال تهیه پیش نویس برنامه های خود را با خیال راحت مردم به کتاب ،

بسیاری از کسب و کار به دنبال در Salesforce شناخته شده برای مدیریت آن را تمرکز بر ایجاد یک محیط امن و سالم در محل کار, برای مثال از بهترین شیوه ها در این شرایط بی سابقه ای.

بر خلاف بسیاری از آن دره سیلیکون همسالان است که کار تمدید-از-خانه سیاست به پایان سال (توییتر به روز شده تا سیاست خود را اجازه می دهد تا اکثر کارکنان به کار از راه دور برای همیشه لطفا برای), Salesforce, بزرگترین کارفرما در سان فرانسیسکو برنامه ای برای بازگشایی دفاتر در تاریخ 1 ژوئن.

“من امیدوارم که ما هفته دور از [گسترده دفتر بازگشایی] و نه ماه دور از آن” Salesforce رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Marc Benioff گفت: در مصاحبه با Axios پخش شده در دوشنبه.

با دفاتر در شهرستانها در سراسر جهان Salesforce دیده است دست اول چگونه کشورهای دیگر با نزدیک شدن به بازگشایی از این بیماری همه گیر. “من مشغول به کار با این دولت ها در سراسر جهان و من واقعا در زمان بسیار تحت تاثیر قرار با آنچه که آنها انجام داده ایم. و در زمان من شده است بسیار نا امید” Benioff گفت Axios.

موفق ترین کشور در انجام این کار با توجه به Benioff, است, کره جنوبی, که تا حد زیادی اجتناب بدترین coronavirus. “ما باید مدل آنچه که آنها انجام داده ایم. آنها راه جلوتر از ما از نظر تست زیرساخت های چشم انداز خود را از ادغام چگونه کار می کند تست,” او گفت:.

در Salesforce کره ای, اتاق کار کارکنان را شروع کرده اند ملاقات با مشتریان در فرد پس از این کشور برداشته قرنطینه سفارشات در آوریل 11.

Marc Benioff برنامه ای برای بازگشایی Salesforce دفاتر در تاریخ 1 ژوئن.

Benioff افزود که “you در حال رفتن به را انتخاب کنید و را انتخاب کنید آنچه که حق همه چیز برای ما” تصدیق کرد که آن را کاملا غیر واقعی به پیاده سازی عظیم خودکار تماس ردیابی برنامه در ایالات متحده به عنوان انجام شده در کره جنوبی و دیگر کشورهای آسیایی با توجه به قوانین حفظ حریم خصوصی.

در یک صدای جیر جیر در مارس 26, Benioff گذاشته یک سری از مراحل لازم برای یک ماه ژوئن 1 بازگشایی از جمله الزامی ماسک در دفاتر و ارائه کمک مالی به کارکنان مانند فدرال مراقبت برنامه و در دسترس بودن گسترده از COVID-19 و تست آنتی بادی.

از آن پس او را برجسته پنج اقداماتی که او تلقی مهم: ماسک برای همه, مهاجم, شستن دست ها, اجتماعی, فاصله, تست زمانی که علامتی و تماس با ردیابی.

Benioff همچنین توصیه می کند شرکت های بزرگ طراحی مجدد خود را به دفتر طرح و کارکنان در تیم های مختلف در روز برای جلوگیری از متراکم کرده است.

“ما یک Salesforce برج در نیویورک و ما نیز باید در سان فرانسیسکو. ما باید این چیزها را به نام آسانسور. داشتن ده نفر این ماجرا در یک آسانسور بزرگ نیست در این وضعیت همه گیر” او صحبت کرد در Salesforce خود وضعیت در مصاحبه با یاهو امور مالی در هفته گذشته.

“شاید تنها بسیاری از مردم می تواند اجازه داده می شود در یک آسانسور در یک نقطه,” او اضافه شده است. “شاید مردم تنها می تواند نشستن در نقاط خاصی از کار. و احتمالا وجود خواهد داشت تغییرات برای برخی از کارکنان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>