چگونه می توانم شکست COVID-19? پیشرو اپیدمیولوژی سهام مراحل را برای آینده

با پیروی از قوانین ساده از شستن دست با پوشیدن ماسک و فیزیکی فاصله هر یک از ما می تواند ایجاد اختلاف و کمک به نجات جان هزاران نفر.

ارتقاء

Last هفته روزنامه ها پر شد با امید به عنوان کشورهای مختلف آغاز شده نمودار از برنامه های خود را برای باز کردن مستندات خود را. در اینجا در هند که ما کار بر روی این masterplan برای 1/8th از جمعیت جهان که ما باید با در نظر گرفتن عوارض متعدد.

اما در حالی که در حال انجام چه کاری می تواند هر یک از ما انجام دهید ؟

“در پایان روز هر یک از ما باید درک کنند که قدرت به کاهش شدت این بیماری همه گیر نهفته است در دست ما می گوید:” Dr Jayaprakash Muliyil. او هند را پیشرو اپیدمیولوژی و مدیر سابق مسیحی کالج پزشکی در وللر, Tamil Nadu.

او ادامه می دهد: “ما به مبارزه با این بیماری همه گیر با هم. من نمی خواهم عبارت ‘اجتماعی فاصله’. آنچه مهم است این است فیزیکی فاصله’ یعنی نگه داشتن 1-2 متر فاصله از یکدیگر برای جلوگیری از انتقال این کروناویروس جدید است که اسپرد از فرد به فرد از طریق قطرات است. اگر ما دور از مردم دیگر این ویروس نمی تواند گسترش. هر فرد می تواند مطمئن شوید این انتقال آسان نیست.”

در اکثر موارد اطلاعات از سراسر جهان نشان داده اند که ویروس باعث می شود که علائم خفیف. “اما در برخی افراد این توسعه به یک بیماری شدید که در آن وجود دارد نامناسب پاسخ ایمنی بدن در برابر ویروس” دکتر Muliyil توضیح داد.

همانطور که با بسیاری از بیماری های عفونی با گذشت زمان تعداد افرادی که ایمنی به ویروس را افزایش می دهد.

“ما شروع با 100 درصد افرادی که در معرض این بیماری است. در طول روز و هفته و ماه ها بسیاری از افرادی که آلوده می شوند را افزایش می دهد. و کسانی که مستعد کاهش می یابد. در این نقطه زمانی که این ویروس می یابد آن را دشوار است برای پیدا کردن یک میزبان جدید جامعه است گفت: برای رسیده اند ‘گله ایمنی’. این است که شیوع این بیماری را متوقف خواهد کرد.”

بسیاری از مردم در یک جامعه است که نیاز به ایمنی به بیماری برای کل جمعیت محافظت می شود متفاوت است و برای بیماری های مختلف.

“برای COVID-19 من تخمین می زنند که حدود 60-70 درصد است. این به این معنی است که اگر 60 درصد از مردم هستند که سیستم ایمنی بدن به COVID-19 ویروسی انتقال متوقف خواهد شد و کل جامعه را محافظت خواهد شد.”

بهترین راه برای رسیدن به این 60 درصد و در نتیجه گله ایمنی برای COVID-19 در واقع بدون آلوده کردن بخش بزرگی از جمعیت است که توسط واکسيناسيون. “ما باید دست گله ایمنی از طریق واکسیناسیون برای بسیاری از بیماری هایی مانند سرخک است.”

توسط واکسیناسیون بسیاری از مردم نه تنها ما رسیدن به گله ایمنی, اما ما همچنین محافظت از کسانی که نمی توانند واکسینه شوند برای مثال در بچه های کوچک و افراد مسن و زنان باردار و همچنین به عنوان کسانی که با ضعف سیستم ایمنی بدن.

“گله ایمنی یک مفهوم دشوار–چگونه X & Y آلوده شدن/واکسینه می تواند منجر به Z محافظت می شود. و به همان اندازه دشوار است برای رسیدن به گله ایمنی. محاسبه گله ایمنی بستگی به عوامل مختلفی از جمله چگونه عفونی ویروس است. برای مثال گله ایمنی مورد نیاز برای سرخک در حدود 9 درصد است, که بدان معنی است که مگر اینکه 95 درصد از جمعیت ایمنی بدن, سرخک را مستعد ابتلا فرد است. برای آنفلوانزا حتی با 40 درصد از افراد آلوده به این ویروس از دست می دهد نبرد.”

بنابراین در نهایت ما می خواهیم برای رسیدن به گله ایمنی برای COVID-19. اما ما نمی توانیم این کار را انجام سریع به دلیل این که هزینه های زیادی از زندگی.

“خیلی سریع دستیابی گله ایمنی با عفونت یک گزینه نیست” دکتر Muliyil تاکید کرد. یک راه ایده آل برای رسیدن به جامعه حفاظت می شود توسط واکسيناسيون اما این را چند ماه به عنوان دانشمندان مسابقه به توسعه موثر و ایمن واکسن برای COVID-19. البته یک انتقادی چیزی که ما باید به یاد داشته باشید–همه از این است که بر اساس این فرض است که هنگامی که یک فرد آلوده و یا واکسینه آنها محافظت می شود. در حالی که این درست است برای بسیاری از باکتری ها و ویروس ها دانشمندان هنوز در تلاش برای ایجاد این رمان coronavirus.”

بنابراین چه چیزی ما در حال حاضر انجام دهید?

“ما نیاز به کم کردن سرعت همه گیر.”

با پیروی از قوانین ساده از شستن دست با پوشیدن ماسک و فیزیکی فاصله هر یک از ما می تواند ایجاد اختلاف و کمک به نجات جان هزاران نفر. کاهش این بیماری همه گیر از طریق کاهش انتقال نیز آنچه مستند است دستیابی به.

“اما مستند نمی تواند خلاص شدن از شر virus. و مستند نمی تواند برای همیشه لطفا برای آخرین. هیچ کشور می توانیم این,” گفت,,,, Dr Muliyil.


همچنین بخوانید: مبارزه با COVID-19: کارشناسان پاسخ به 5 سوال همه ما در مورد پوشیدن ماسک


بنابراین به عنوان بزرگترین دموکراسی جهان به آرامی وزن خود استراتژی خروج از این مستند بسیار مهم است برای ما به:

  1. ادامه تمرین خوب بهداشت جسمی و فاصله زمانی که در خارج به کم کردن سرعت گسترش این بیماری و
  2. نگه داشتن بزرگان و آسیب پذیر از آلوده شدن توسط تمرین خوب بهداشت جسمی و فاصله حتی در درون خانواده ها است. این را کاهش می دهد بار بر روی سیستم های سلامت با کاهش تعداد موارد شدید و همچنین کاهش بیماری و مرگ و میر.

(ویرایش شده توسط Shruti Singhal)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

درباره نویسنده: Priyamvada Chugh یک سرطان شناسی, دانشمند, با آموزش, با تجربه در آزمایشگاه های سراسر بمبئی آلمان و انگلستان بیش از نه سال گذشته. او در حال حاضر مشغول به کار به عنوان یک متخصص ارتباطات در یک سازمان بهداشت جهانی در ژنو است که سرمایه گذاری بهتر و بیشتر مقرون به صرفه راه حل های بهداشت و درمان در برابر جهان بیماری های مهم. او پرشور در مورد استفاده از او را درک علمی برای بالا بردن سطح آگاهی عمومی و تأثیر تغییر رفتار در مورد مشکلات سلامت عمومی.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>