چگونه می توانید یک اتحادیه دقیقه بماند بعد از قانون اساسی زبان: Mamata

کلکته: پله تا او حمله بی جی پی به رهبری, دولت مرکزی, West Bengal وزیر Mamata بانرجی در روز چهارشنبه به طور غیر مستقیم هدف اتحادیه وزیر Anurag Thakur به عنوان او تعجب که چگونه کسی می تواند همچنان به اشغال صندلی وزارت پس از استفاده از قانون اساسی زبان است.

بانرجی ظاهرا با اشاره به شعار “Desh ke gaddaron ko” مطرح شده توسط Thakur در یک مبارزه جلسه برای دهلی مجمع انتخابات است ،

“چگونه می توانید یک اتحادیه با وزیر همچنان در دفتر پس از صحبت کردن با چنین قانون اساسی زبان است ؟ … در شاهین باغ وجود دارد بسیاری از زنان که در حال نشستن در اعتراض و حتی در کشور ما در آنها در حال برگزاری تحصن در تظاهرات در چند مکان. مرکزی وزیر گفت که بروید و ساقه آنها را.

“پس از گفت و این که چگونه او می تواند نگه دارید به موقعیت خود را? در یک دموکراسی, شما فقط می توانید بروید و به مردم شلیک” این Trinamool کنگره supremo گفت: در حالی که پرداختن به حزب کارگران کنوانسیون در نادیا منطقه کریشننگر.

نوری همچنین در مورد اوتار پرادش وزیر یوگی Adityanath گفت: “افرادی که نمی خواهد گوش دادن به ‘بلی’ (کلمات از مشاوره) را به صورت پلیس گلی (گلوله)”.

توصیف BJP به عنوان یک “feku حزب” است که می چرخد “خبر جعلی” او را متهم کرد و آن را به “تلاش برای تقسیم مردم بر اساس دین” و “تهدید با اسلحه و گلوله”.

من متولد هندوستان نه در یک کشور توسط اداره BJP که حملات مردم با اسلحه و گلوله.”

ارائه یک انتخابات سخنرانی در 27 ژانویه Thakur را مطرح کرده و شعار “Desh ke gaddaron ko” با مونتاژ مخاطبان پاسخ در کر “گلی maaro saalon ko”.

این باعث شد که کمیسیون انتخابات به کف دست زدن نشان می دهد علت توجه او قبل از محرومیت او را از مبارزه برای دهلی نو سنجی برای 48 ساعت.

پیش بینی که بی جی پی از دست بدهند دهلی انتخابات بانرجی گفت: حزب بود “shameless” و با وجود درد و رنج یک رشته از نظرسنجی ضرر و زیان شد و هنوز هم آوردن ضد مردم ،

منبع: IANS

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر