چگونه می توانید یک کودک به نوبه خود, خلاق, اعتماد به نفس & پررنگ? اینجا چرا تئاتر است پاسخ

آموزش کودکان و نوجوانان برای بیش از ده سال من را دیده و ملاقات همه نوع از بچه ها از خجالتی و درونگرا به صریح و با اعتماد به نفس. من احساس می کنم که تئاتر یک فعال درگیر متوسط را تشویق می کند که یک درونگرا کودک به صحبت می کنند و دیگران را به خود بیان مثبت.

Why است که تئاتر خوب برای کودکان و نوجوانان?

این سوال من اغلب خواسته. پاسخ من این است که ثابت: تئاتر کامل آموزش و پرورش. حتی بهتر از تئاتر است که یک آموزش کامل در خود است.

تئاتر یک خودرو را قادر می سازد که یک کودک به کشف استعدادهای ذاتی و خود را بیان ناگفته احساسات و بدون هر گونه موانع.

باور من در تئاتر مبتنی بر آموزش از زمانی شروع شد که من تا به حال دختر من رفتن را از طریق آن. آن را انجام داده بود برای کمک به او برای باز کردن و کشف توانایی های پنهان. نتایج شگفت انگیز است. در سن مناقصه از پنج دختر من راه می رفت این مرحله به عنوان استاد در مراسم سالانه روز از مدرسه HeadStart آموزشی آکادمی!

به شدت من متقاعد شده است که من به خودم و در نتیجه تولد ‘تئاتر نقطه در سال 2012 به کمک تعداد زیادی از بچه ها با اعتماد به نفس و شاد!


تئاتر نقطه در حال انجام آنلاین کارگاه های آموزشی برای کودکان در تابستان امسال است. با کلیک بر روی این لینک به کتاب حافظه خود.


theatre dots online workshopمنبع: تئاتر نقطه/Instagram

آموزش برای بیش از ده سال در حال حاضر من خودم موافقت با آلبرت اینشتین که معروف گفت: “تخیل مهمتر از دانش است.”

درست است. هر کودک نیاز به تخیل به رشد خلاقانه و تئاتر است که یک محرک بزرگ برای آن است. علاوه بر این تئاتر فراتر از آن می رود به عنوان به خوبی. می شود آن را انجام نقش های ساده-بازی و یا یک شخصیت در مقابل مخاطب تئاتر کمک می کند تا کودکان غلبه بر ترس مرحله صحبت کردن در مورد آنها محفوظ است و یا بیان خود را مثبت اگر آنها صریح.

theatre dots online workshop

به بسیاری از کودکان تئاتر بوده است نجات دهنده از نظر پیدا کردن یک مخاطب و یک خروجی برای بدون مانع بیان. علاوه بر این پس از درام با تمرکز بر ارتباطات به عنوان یک کل و عملکرد نمی تواند موثر باشد مگر اینکه ما می توانیم در تعامل با مخاطبان ما تئاتر کمک می کند تا در ساختمان بی باک بیان و درخشان مى شود ،

به عنوان یک فعال و تعامل با رسانه تئاتر کمک می کند تا به همه – بچه ها و حتی بزرگسالان – بیان ایده های خود را با اطمینان. این است که چرا شرکت ها بیش از حد در حال حاضر گرفتن به تئاتر مبتنی بر آموزش برای کارکنان مختلف تعامل برنامه ها. آموزش در تئاتر نه تنها ساخت بزرگ ارتباط برقرار بلکه instils مهارت های زندگی مانند خلاقیت و همدلی و کار تیمی و همکاری غلظت گوش دادن و فرهنگی مجموعهای.

آموزش داشتن بیش از یک هزار نفر از کودکان و نوجوانان توصیه می کنم که هر پدر و مادر ثبت نام کودکان خود را برای سرگرم کننده درام کلاس و ببینید آنهایی که کمی تکامل به اعتماد به نفس و شاد افراد است. مهمتر از آن کمک می کند اعتماد به نفس می شود.

برنامه های ما در حال حاضر آنلاین و هر کسی از هر شهرستان در جهان می تواند بپیوندید. آیا باید یک نگاه.

(نوشته شده توسط Pooja سینگ و ویرایش شده توسط Vinayak Hegde)

Pooja سینگ is a ارتباطات مربی. به دانستن بیشتر در مورد تئاتر نقطه خود را بررسی کنید Facebook صفحه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>