چگونه بیل گیتس فکر می کند ما باید در پاسخ به شیوع کروناویروس

بیل گیتس’ بنیاد خیریه بزرگترین خصوصی کمک کننده برای حمایت از Covid-19 تلاش های مربوط به تاریخ. جان Lamparski/گتی ایماژ

ماه گذشته یک میامی مردی که فقط می خواهم دوباره از یک سفر کاری به چین رفت و به یک بیمارستان محلی برای آزمایش برای coronavirus پس از ابتلا به آنفولانزا مانند علائم. خوشبختانه, آن را تبدیل به یک آنفولانزا نمی مرگبار Covid-19. اما دو هفته بعد او موفق به دریافت یک لایحه از $3,270 برای آزمایشات ساده او در بیمارستان است. و حتی پس از پوشش بیمه, او هنوز هم می تواند مسئول $1,400.

که داستان عمیقا نگران کننده برای آمریکایی ها به عنوان Covid-19 به سرعت در سراسر کشور گسترش می یابد. وجود دارد در حال حاضر نزدیک به 1000 نفر را تایید کرد که در تماس با این ویروس در ایالات متحده اما به شدت بالا و قیمت گرفتن تست شده باعث شده است که بسیاری را به تعجب که چگونه بسیاری از افراد آلوده ناشناس در چشم ساده.

همچنین نگاه کنید به: ایلان ماسک فکر می کند ‘Coronavirus وحشت گنگ” در میان تسلا مشکلات

در حال حاضر وجود دارد امید لطف بیل گیتس که سخاوتمندانه اختصاص داده شده به کمک به جهان در مقابله با Covid-19 شیوع به تازگی. به آزمایش coronavirus آسان تر و ارزان تر از آنچه که ما آموخته شده از میامی داستان یک پروژه بودجه توسط بنیاد بیل و ملیندا گیتس بنیاد توسعه یافته در خانه تست کیت آماده به رول از به ساکنان منطقه سیاتل منطقه سخت ترین ضربه به کروناویروس در آمریکا تا کنون.

به عنوان اولین گزارش سیاتل تایمز روز دوشنبه دروازه-تامین پروژه با هدف “در نهایت قادر به پردازش هزاران نفر از آزمون در روز” و گسترش فراتر از سیاتل به مناطق بیشتر.

کسانی که گمان می برند که آنها ممکن است تماس coronavirus نیاز به پر کردن یک فرم آنلاین درخواست یک کیت تست. آنها خواسته خواهد شد که برای ارسال یک بینی سواب نمونه به آزمایشگاه برای تجزیه و تحلیل. نتایج در دسترس خواهد بود در یک یا دو روز و اگر مثبت بود به طور کامل به اشتراک گذاشته شده با محلی مقامات بهداشت برای پیگیری این ویروس.

تست در خانه نیز کاهش نیاز به افراد بیمار به بازدید از یک بیمارستان در نتیجه کاهش احتمال گسترش ویروس به دیگران است.

“اگر چه وجود دارد بسیاری به کار کرده و از این پتانسیل عظیم به نوبه خود جزر و مد از این بیماری همه گیر” اسکات Dowell رهبر coronavirus پاسخ در بنیاد بیل و ملیندا گیتس گفت: سیاتل تایمز.

در آخرین پست وبلاگ با عنوان “چگونه برای پاسخ به Covid-19,” برای اولین بار منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلنددروازه گذاشته و از آنچه او تصور می شود ملاحظات مهم برای سیاست گذاران و محققان پزشکی در این زمان از یک بلندی همه گیر—که در تسریع راه حل های فنی (از جمله واکسن و داروهای ضد ویروسی) فرم بین المللی تلاش و آماده کردن بودجه دولت است.

“در هفته گذشته Covid-19 آغاز شده است به رفتار بسیاری مانند یک بار-در-یک-قرن پاتوژن ما شده ایم در مورد نگران است. من امیدوارم که آن است که بد نیست اما ما باید فرض کنیم که از آن خواهد شد تا زمانی که ما می دانیم در غیر این صورت” دروازه نوشت: در این پست به تاریخ فوریه 28.

بشردوست با تاکید بر اهمیت کمک به کشورهای در حال توسعه که در حال برخورد با این بیماری همه گیر. “علاوه بر کمک به شهروندان خود پاسخ دهنده دولت باید کمک به پایین و کشورهای با درآمد متوسط آماده شدن برای این بیماری همه گیر” او نوشت. “سلامت سیستم در بسیاری از این کشورها در حال حاضر نازک کشیده و یک پاتوژن مانند coronavirus می تواند به سرعت پایمال them…By کمک به کشورها در آفریقا و جنوب آسیا آماده در حال حاضر ما می تواند صرفه جویی در زندگی و همچنین کاهش جهانی گردش ویروس.”

در مطبوعات وجود دارد 1,037 موارد Covid-19 در آمریکا و بیش از 100 ، 000 در سراسر جهان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>