چگونه بنگلور روش می تواند کمک به هند در مترو مقابله با COVID-19 موثر

“رهبران ایستاده بود پشت دانشمندان و پزشکان و محققان اجازه دادن به آنها را انجام آنچه آنها بهترین می دانم. این راه ایده آل برای اجرای همه گیر پروتکل می گوید:” دکتر Vishal رائو.

ارتقاء

Wمرغ همه گیر وارد در شروع سال 2020 آن آمد بدون هیچ گونه هشدار است. و در حال حاضر شش سال به سال آن را احساس می کند مانند یک مهمان ناخوانده overstaying خود خوش آمدید. شاید هیچ کس پیش بینی کرده بود میزان انتقال است.

من برای یک, هرگز فکر نمی کردم ما با آن تحت تاثیر قرار. اما مانند بسیاری دیگر, من در اشتباه بودم.

مورد اول در هند گزارش شده در ژانویه 30 در Thrissur, Kerala. در طی چند روز آینده تعداد موارد مثبت شروع به افزایش است. به زودی آن را گسترش موجی از وحشت و همه ما شروع به پرسیدن یک سوال: “چگونه ما مبارزه ناشناخته؟”

همانطور که از ژوئن 9, هند, ثبت 2.66 لاخ موارد مثبت آن را پنجم-بدترین آسیب دیده کشور در جهان است. دولت منابع نشان می دهد که از این مورد 129,917 موارد فعال هستند موارد مثبت در حالی که 1,29,215 افراد درمان شده است/مرخص/مهاجرت تا کنون. و در مورد 7,466 مردم باید در برابر این بیماری است.

منبع: بنگلور یکی از معدود شهرهای مترو که گزارش شده حداقل تعداد موارد مثبت.

هنگامی که آن را به گسترش COVID-19, مترو شد و نقاط انتقال می باشد. یک گزارش خبری منتشر شده دیروز صحبت در مورد چگونه چهار شهرهای هند–بمبئی, دهلی نو کلکته و چنای–اختصاص 50 درصد از COVID-19 عفونت در کشور است.

اگر شما نگاه در ماهاراشترا وجود دارد 88,528 مثبت موارد فراتر چین 83,040. بمبئی به تنهایی گزارش حدود 50000 موارد مثبت.

اما یکی از شهرستان های ایستاده در مبارزه با این رمان coronavirus–هند دره سیلیکون بنگلور.

با جمعیت 1.2 کرور شهرستان ثبت 501 COVID-19 موارد و 19 تن رسیده است. از سوی دیگر کل موارد در کارناتاکا ایستاده در 5,213.

پس چه بنگلور آیا درست است ؟

ما در چند نکته است که به کمک بنگلور مدیریت آن نرخ انتقال و چگونه این روش می تواند نمونه ای برای دیگر شهرها و ایالات متحده. ما نیز با نگاه به آینده به عنوان فاز من از “unlockdown” و یا “باز کردن 1.0′ آغاز می شود.

در حال حرکت به اقدام سریع

منبع: با حمایت پزشکان و دانشمندان و محققان بنگلور قادر به استخدام یک رویکرد عملگرایانه که آن را به برخورد با کروناویروس (EPS/Nagaraja Gadekal)

Dr Giridhar ببو عضو ICMR تحقیقات نیروی کار می گوید که بیش از 50 درصد موارد در کشور گزارش شده از مترو. به طور طبیعی هر بار کارناتاکا حال باید از بنگالور اما این بود که چنین نیست.

44 ساله که یک عضو از ویژگی های گروه مشورتی می گوید که در آن بدون درز هماهنگی بین ذینفعان مختلف و استقلال با توجه به ویژگی های کارشناسان مانند پزشکان و محققان که منجر به بنگلور ، این هم یک موفقیت برای دولت است.

Dr Vishal رائو بخشی از COVID-19 مشورتی گروه مستقل فکر می کنم تانک و محقق اصلی از مراقبت های بهداشتی جهانی (HCG) تکرار کرد. او می گوید که کارناتاکا دولت رویکرد را می توان تعریف شده توسط ‘Wolf Pack تئوری”.

“نظریه مبتنی بر این فلسفه است که رهبران باید منجر به از پشت و نه از جلو. به این معنی که آنها باید به کمک جامعه علمی منجر به جنگ. رهبران ایستاده بود پشت دانشمندان و پزشکان و محققان اجازه دادن به آنها را انجام آنچه آنها بهترین می دانم. این راه ایده آل برای اجرای همه گیر پروتکل می گوید:” محقق اصلی از HCG.

بنگلور گزارش اول خود را COVID-19 مورد در مارس 9. دکتر رائو اطلاع داد که در ماه مارس 10, COVID-19 مشورتی گروه متشکل از حداقل 20 کارشناسان به دولت برای یک استراتژی روشن برای مقابله با آنچه بعدها اعلام کرد به عنوان یک جهانی همه گیر.

چند چیز بسیار روشن است. اولا این بیمارستان مورد نیاز برای آماده سازی آنها نیاز به سهام کافی از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) کیت داروها پنکه تخت بیمارستان و کیت تشخیص.

در مرحله دوم یک “دیوار چین” مورد نیاز ساخته شود برای جلوگیری از انتقال جدا کردن موارد مثبت از بقیه مردم است. و این نیاز به یک نظام ردیابی و آزمایش روش.

“ما در دیدار با حداقل یک بار در دو یا سه روز و نگاهی به دستورالعمل های عملیاتی استاندارد–سیاست در تست روش برای قرنطینه انزوا–همه چیز را از نظر ویژگی های ورودی مورد بحث قرار گرفته است” اظهار Dr Giridhar ببو.

او اضافه می کند که او “هرگز دیده می شود بهتر و بیشتر هماهنگ ساز و هر جای دیگری.”

ردیابی ردیابی و تست

با تماس با ردیابی و آزمایش گسترده بنگلور بود قادر به مهار آن نرخ انتقال.

در حال حاضر بسیار مسری طبیعت SARS-CoV-2 شناخته شده است به ما.

“اولین فرد متخصصین و اهل فن که تشخیص داده بود در تماس با 2,666 مردم است. آن را بسیار مهم برای ردیابی افراد از طریق تماس با ردیابی که 80 درصد از بیماران بدون علامت هستند. و از این رو لازم بود برای پیگیری آنها را به ایجاد یک “دیوار چین’,”, می گوید دکتر رائو.

و این چیزی است که بنگالور انجام داد.

Dr ببو اطلاع است که حتی قبل از این مستند دولت در بخش بهداشت و درمان و Bruhat بنگلور Mahanagara Palike (BBMP) تا به حال تهیه یک لیست از افرادی که آمده بودند به هند از بالا بار کشور.

در بسیاری از کشورها تحقیقات “آینده نگر” به این معنی است که تمام تماس نزدیک بیمار شدند, دنبال, به, آزمون, از بین بردن امکان عفونت و یا ارائه درمان در مورد یک نتیجه مثبت است.

اما ژاپن و بنگلور به دنبال یک رویکرد متفاوت است. آنها به تصویب رسید “گذشته نگر” تماس با ردیابی پس از فروش مانند یک کارآگاه برای پیدا کردن منبع عفونت است. به این ترتیب آنها می تواند سند زنجیره ای از انتقال و ردیابی خوشه از افراد مرتبط با یک منبع.

روش دیگری بود به نام “سندرومی نظارت’. در اینجا هر کسی که نشان داد آنفلوانزا علائم مانند سرفه و سرما ترسیم شد.

برای شناسایی این موارد پزشکی فروشگاه ها توصیه می شد توجه داشته باشید که اطلاعات در افرادی که خرید دارو برای درمان آنفلوانزا و شدید تنفسی حاد بیماری (ساری). و در مارس 15, Karnataka دولت تصمیم گرفت برای تست همه این افراد است.

آزمایش های گسترده کمک به تشخیص موارد همراه با بهتر نظارت بر بهداشت عمومی.

“بنگالور گزارش یکی از بالاترین آنفلوانزا مانند بیماری (ILIs). این لزوما به این معنی نیست که ما باید بیشترین تعداد موارد اما نشان می دهد که ما گزارش آنها را بهتر. این تست ممکن است نرخ بهبود یافته در کشورهای دیگر اما پس از آغاز بنگلور, آزمایش 3,500 در هر میلیون نفر است. این یکی از بالاترین نرخ های تست و کمک در شناسایی زود هنگام از موارد مثبت” می گوید: Dr ببو.

اجازه دادن به علم را با سرب

Dr Vishal رائو

علم نقش بسیار مهمی در برخورد با مبهم Coronavirus که ویژگی های متعددی همچنان یک راز است. اما, آن است که قدرت از محققان و دانشمندان و پزشکان با حمایت دولت و ماشین آلات است که به کمک در کشف و ابداع راه های مقابله با آن.

در اینجا دو منحصر به فرد درمان می شوند مورد بحث — نقاهت پلاسما درمانی و سايتوکين درمانی است. Dr Vishal رائو در خط مقدم انجام آزمایش های بالینی (فاز 1) برای هر دو.

در نخستین جلسه از مارس 10, COVID-19 مشورتی گروه در جریان وزیران در مورد این درمان است. از وزیر بهداشت خواست پزشکان و محققان به درخواست برای مجوز برای انجام آزمایش های بالینی.

این نیاز به هماهنگی بین دولت مرکزی این داروهای کنترل کننده به طور کلی از هند (DCGI), شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) همراه با پزشکان. “این است که یک مجموعه فرایند طولانی با چند بررسی و scrutinies و بحث” به اطلاع دکتر رائو.

با کمک از دولت دکتر رائو و تیم خود را از محققان کردم Elsevier لانست منابع مرکز پردازنده.

“آنها به عنوان یک دانشگاهی شریک برای حمایت از کار ما و بمباران ما با مواد تحقیق اثبات می کند که چرا ما باید به شدت دنبال آزمایش های بالینی برای پلاسما درمانی است. به همین دلیل است که ما در آن مرحله از یک ماه بعد” به اطلاع دکتر رائو.

نقاهت پلاسما درمانی یک درمان استفاده می شود که قبلا برای آنفولانزای خوکی و ابولا ویروس. در اینجا پلاسما (خون با سلول های, سلول های سفید و پلاکت ها حذف شده) از یک نقاهت (کسی که بهبود از بیماری) است که با استفاده از آنها به عنوان آنتی بادی که می تواند به مبارزه با ویروس.

بنگلور یکی از شهرستانها به اداره کارآزمایی بالینی در بیمارستان ویکتوریا با دکتر رائو در راس. تا کنون درمان تجویز شده برای دو نفر.

اولین بيمار بستری شده در مارس 10 و بسیار مهم است که چرا او را در یک ونتیلاتور. در مارس 12, آنها تصمیم به اداره پلاسما درمانی به عنوان وضعیت خود بود به سرعت رو به وخامت است. در 48 ساعت او نشان داد نشانه هایی از بهبود. اما به دلیل سابقه بیماری قلبی و دیابت و فشار خون او دچار ایست قلبی.

“تقریبا 86 درصد از بیماران در هواکش انجام آن را ندارد و متاسفانه این بیمار عوارض از آنجا که او یک قلب بیمار است. اما دومین بیمار که او نیز مهم پاسخ مثبت. آنها مرخص شده از بخش مراقبتهای ویژه منتقل شد و به این بخش به عنوان ما صحبت می کنند” به اطلاع دکتر رائو.

ارتقاء

Dr Gururaj رائو سلولی و مولکولی زیست شناس و دکتر Jythosna رائو, درمان کار کرده اند با دکتر Vishal رائو در مطالعه خود برای سايتوکين درمانی است. آزمایش های بالینی این درمان آغاز شد طبق دستورالعمل دولت در هفته گذشته شش نفر از افراد سالم.

“من خوشحال هستم که به اطلاع شما برسانیم که این افراد سالم بودند که تجویز, تزریق انجام می دهند و این به ما داده است بسیاری از امید,” او می گوید.

اجرای دقیق دستورالعمل ها

منبع: مقامات پلیس تضمین وجود دارد حداقل جنبش به خصوص در مناطق مهار

با همه گیر وجود آمد نیاز به مجموعه ای از دستورالعمل های مناسب برای کنترل نرخ انتقال است. سازمان های اجرای قانون مانند پلیس نقش مهمی در پیاده سازی.

عشا شلوار DCP فرماندهی مرکز و سابق dodol افسر در بنگلور برای COVID-19 شیوع مورد بحث چگونه پلیس مشغول به کار دور ساعت به اطمینان حاصل شود که دستورالعمل های دقیق شد و به دنبال آن ساکنان شهرستان.

هر منطقه با حتی یک مورد مثبت اعلام شد به عنوان ” مهار منطقه و همه جاده های منتهی به آن مسدود شد. DCP شلوار سهام چگونه افسران پلیس مشغول به کار 24 ساعت در سه شیفت surveilling این مناطق اطمینان حاصل کرد که هیچ ورود و خروج در این مناطق بدون اجازه (به جز در موارد اضطراری پزشکی).

علاوه بر این 200 چک-پست ها در اطراف شهر بیشتر تحت نظارت جنبش مردم عبور می کند و تنها با توجه به ضروری کارگران است.

صفحه اصلی قرنطینه نیز به شدت به دنبال پس از تماس با ردیابی. “پلیس رفت و درب-به-درب همراه با BBMP مقامات. ما یک لیست از وزارت بهداشت و درمان است که تهیه یک لیست از مسافران از فرودگاه. ما موفق شد در حصول اطمینان از حدود 20 ، 000 نفر که در حال سفر به کشورهای خارجی بودند خانه قرنطینه به مدت 14 روز به عنوان در هر دستورالعمل,” او می گوید.

برای این کار آنها نیز با صدور اعلامیه به ساکن انجمن رفاه (RWAs) و همسایگان و کسانی که خواسته به خانه قرنطینه تا به حال علائم در انگشتان دست خود را با همان جوهر مورد استفاده در انتخابات است.

با کمک از BBMP و داوطلبان اجتماعی فاصله نشانگر کشیده شد در سراسر شهر. در مورد 272 گشت پلیس وسایل نقلیه, معمولا شناخته شده به عنوان Hoysalasشد کمک به مردم (افراد مسن و زنان باردار و دیگران) حرکت در اطراف در مورد شرایط اضطراری.

علاوه بر این ایمنی از پرسنل پلیس در انجام وظیفه نیز دارای اولویت. این است که چرا به طور منظم آزمايشات انجام شده برای پرسنل پلیس که او نیز تا به حال دسترسی به صورت سپر sanitisers و ماسک.

عمده آموخته و راه پیش رو

اصلی وجود دارد که از آموخته های پس از برخورد با ويروس جديد از ماه مارس ،

وقتی که می آید به خرید و فروش با رمان coronavirus اپیدمی هیچ چیز خاصی, احساس,,,,, Dr ببو. یکی نمی تواند همیشه به دنبال یک استراتژی به ویژه هنگامی که شرایط به طور مداوم در حال تحول است. اما او به یک اشاره گر چند که می تواند مفید باشد و به آن گسترش یافته است.

“اولا تجمعات مذهبی را می توان عمده نقاط مهم برای چیزی به عنوان مسری COVID-19. و من احساس می کنم دولت باید اطمینان حاصل شود که چنین مکان باقی می ماند بسته به این موسسات در حال بازدید توسط گروههای در معرض خطر مانند افراد مسن,” او می گوید.

نکته دوم او برجسته است سخت قرنطینه اقدامات برای مسافرت داخلی (هفت روز نهادی قرنطینه و 14 روز از خانه قرنطینه پس از آن) به خصوص برای کسانی که سفر از بالا, بار, متحده, مثل, Maharashtra.

برای Dr Vishal رائو همه گیر شده است یک درس در نظر گرفتن اقدامات مثبت.

“تعریف زمان تغییر کرده است و در طول این بحران به خصوص در جهان علمی. تحقیقات علمی می تواند تا زمانی که 17 سال به حرکت از آزمایشگاه به عمل. اما این بیماری همه گیر به ما آموخته است که در زمان های بسیار مهم, می توان آن را تنگ پایین به 17 روز. نگاه کنید که چگونه ما باید به سرعت تجویز آزمایش های بالینی,” او می گوید.

دکتر رائو نیز مذاکرات در مورد اهمیت اطلاعات در زمینه فعلی. این COVID-19 مشورتی که او بخشی از شامل کارشناسان و دانشمندان داده کار با کارشناسان بین المللی از دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه هاروارد و Elsevier. یافته های خود را می تواند راه را برای اقدامات آینده و مذاکرات.

  • محافظت از سالمندان

از مجموعه داده های آنها دریافتند که آسیب پذیر ترین گروه که گرفتار این ویروس در بین سنین 20-40 سال است. اما کشنده گروه متشکل از افراد بالای سن 65 سال و کسانی که ضعف سيستم ايمنی با توجه به زمینه بیماری های غیر واگیر.

“در چنین شرایطی ما باید به دنبال اقدامات “معکوس قرنطینه’ که در آن ما محافظت از این افراد است. آن است که فرد مسئولیت برای حفاظت از افراد مسن و ضعف سيستم ايمنی. این است که چرا من می گویند که این یک جنگ است ما نیاز به مبارزه از خانه” او صرفا.

  • آیا چشم پوشی از بیماری های غیر واگیر

“ما دریافته اند که ویروس است که به طور خاص خطرناک برای کسانی که رنج می برند از زمینه بیماری های غیر واگیر از قلب و ریه و دیابت, فشار خون, سرطان, بیماری مزمن انسدادی ریه (COPD), در میان دیگران. و بسیاری از مرگ و میر در این گروه همبود” او اطلاع.

افزایش آگاهی در مورد این گروههای در معرض خطر کمک می کند در مصرف مناسب اقدامات پیشگیرانه و تقویت ضعف سیستم ایمنی بدن.

  • معکوس مشاوره

دانشجویان و دانشمندان باید در تعامل با تحقیقات در برابر COVID-19 می گوید: دکتر رائو.

“این زمانی است که ما تبادل ایده ها و نوآوری. ما در حال حاضر میزبانی نوآوری چالش های است که شامل پزشکان و مهندسین و دانشجویان و محققان به طوری که ما می توانید پیدا کردن یک راه حل و حاوی این ویروس با هم,” او می گوید.

اگر چه این رمان coronavirus ممکن است به ارمغان آورده اند جهان را به یک وقفه دکتر رائو معتقد است که این بیماری همه گیر است که یک درس ما باید که فراموش نکنید.

“در میان سرمایه داری, جماعت, فساد, و, گرم شدن کره زمین coronavirus است برانگیخته حس نوعدوستى و با توجه به فشار بزرگ برای نوآوری است. آن را به ما نشان داده قدرت علم و روح انسان. ما نمی توانیم بازگشت به روش های قدیمی ما. وقت آن است که برای دیدن دنیا را از طریق یک جفت چشم تازه,” او می گوید.

شاید دکتر رائو مناسب است. شاید این تنها راه رو به جلو است.

(ویرایش شده توسط Shruti Singhal)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort GorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbetHovardahttps://gelsincicek.com/BetvoletulipbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma