چگونه ناشناخته شرکت داروسازی رسید از 2500% در Coronavirus شرط

یک مدل کامپیوتری نشان دادن ساختار پروتئین های بالقوه COVID-19 واکسن در Novavax labs در Gaithersburg, مریلند در مارس 20, 2020. اندرو CABALLERO-رینولدز/خبرگزاری گتی ایماژ

وجود دارد بیش از یک دوجین شرکت های مسابقه به منظور توسعه یک COVID-19 واکسن به طوری که ما می تواند برای پایان دادن به ravaging coronavirus همه گیر یک بار و برای همه است. به طور کلی سال طول می کشد برای پیدا کردن یک واکسن اما پیشرفت در حال ساخته شده و در چندین جبهه. و سرمایه گذاران در حال تماشای همه آنها را.

مریلند مبتنی بر زیست فناوری راه اندازی Novavax مثلا دیده است ارزش خود را به موشک وار رفتن در طول چند ماه گذشته. پس از اعلام آن COVID-19 واکسن پروژه در ژانویه Novavax در قیمت سهام افزایش یافت بیش از 25 برابر از 4 دلار در هر سهم به بیش از 100 دلار که از روز شنبه با وجود این واقعیت است که این شرکت است نه یک حزب سوسیالیست در واکسن محاکمه و آورده هرگز هر گونه محصولات به بازار است.

Novavax باور نکردنی سهام رونق است تا حد زیادی رانده شده توسط یک سری از دولت و مشهور تاییدیه از جمله عمده سرمایه گذاری توسط بیل گیتس.

در صبح روز سه شنبه Novavax سهام شروع به پریدن کرد بیش از 30 درصد پس از این شرکت اعلام کرد که 1.6 میلیارد دلار قرارداد با دولت فدرال به عنوان بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن اداره عملیات سرعت در پیچ و تاب یک نیروی کار با هدف ایجاد COVID-19 واکسن و درمان های در دسترس برای آمریکایی ها به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

بودجه به Novavax تا کنون بزرگترین فدرال سرمایه گذاری به بخش خصوصی شرکت در coronavirus پروژه های مرتبط. Novavax گفت: بودجه دولت استفاده خواهد شد برای ساخت و تولید تا 100 میلیون دوز از این شرکت تجربی COVID-19 واکسن در اوایل سال آینده. در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ساخته شده مشابه واکسن شرط بندی در بریتانیا داروسازی AstraZeneca با اعطای این شرکت تا به $1.2 میلیارد دوز تولید.

چهار واکسن توسعه دهندگان از جمله مدرن, Johnson & Johnson, مرک و شرکت سانوفی نیز دریافت کمک های فدرال تحت عملیات با سرعت پیچ و تاب.

“اضافه کردن Novavax نامزد به عملیات سرعت در پیچ و تاب است نمونه کارها متنوع از واکسن را افزایش می دهد شانس که ما باید امن واکسن موثر به عنوان به زودی به عنوان پایان این سال” الکس آذر رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن سلامت و خدمات انسانی وزیر در بیانیه ای گفت: در روز سه شنبه.

Novavax را واکسن پروژه نیز حمایت $388 میلیون نفر از ائتلاف برای اپیدمی آمادگی و نوآوری (CEPI), یک سازمان غیر انتفاعی تاسیس شده توسط بیل گیتس در سال 2015.

“خطر آنها در حال گرفتن است که یک شرکت مانند ماست—که ندارد یک خط لوله در حال حاضر تجاری از محصولات—می تواند ما را در رسیدن به لیگ های بزرگ و مقیاس ، من فکر می کنم آنها با قرار دادن این شرط که ما می توانیم” Novavax مدیر عامل استنلی C. Erck گفت: از شرکت سرمایه گذاری خارجی در مصاحبه با نیویورک تایمز.

Novavax را COVID-19 واکسن NVX‑CoV2373 شروع فاز 1 کارآزمایی بالینی در استرالیا در اواخر ماه مه در حدود 100 داوطلب. نتایج اولیه انتظار می رود این ماه است. و اگر موفق Novavax را راه اندازی فاز 2 دادگاه در بیشتر کشورها از جمله ایالات متحده آمریکا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>