Star Wars: The Clone Wars

جنگ ستارگان: جنگ های کلون بازده با قسمت جدید در دیزنی+. دیزنی+

به درک که در آن ما در حال رفتن ما نیاز به دانستن که در آن ما شده است. آگاهی از این گذشته آیا این ریشه در موفقیت یا شکست روشن آینده. چنین زندگی است. عجیب است که همان grand حکمت امر به مشکل جهت یابی از سرگرمی های بسیاری از صمیم قلب در نظر گرفته ملک: جنگ ستارگان.

این فراز و نشیب زندگی از یک کهکشان دور است که به خوبی شناخته شده توسط تمام غیر ممکن است پیشگامانه اوج دوران کودکی باعث خرابی پایین و همه چیز را در میان. این هفته یکی دیگر از تخته سنگ از جنگ ستارگان محتوای پرده برداری خواهد شد را برای مخاطبان به قضاوت و تجزیه و تحلیل و ارزیابی است. با جدید مدتها در انتظار فصل هفتم از سری انیمیشن Star Wars: The Clone Wars (که در اصل پخش از سال 2008 تا 2013) پس از رسیدن در دیزنی+ 21 فوریه طرفداران خواهد شد سفر در زمان به عقب یک بار بیشتر اما همچنین به طور بالقوه نگاه اجمالی به آینده امکانات جنگ ستارگان.

همچنین نگاه کنید به: داخل اسکی فیلم کمدی “سراشیبی” با ستاره ها و نویسندگان و مدیران

اما قبل از اینکه ما را hyperjump به آنچه در پیش روست در حق ما برای اولین بار نیاز به دوباره جنگ های کلون‘ ارزش بسیار زیاد برای حق رای دادن گذشته. هر علاوه بر جدید به جنگ ستارگان lore درمان شده به عنوان مقدس توسط برخی از گوشه fandom. در عین حال Clone Warsهمراه با بعد سری انیمیشن Star Wars: Rebelsاست فضل صرفه جویی در بسیار تمسخر prequel عصر. هر چند اخیر تاریخ بازنگری کرده George Lucas’ prequel trilogy در مهربان, نور, واقعیت این است که سری فیلم های چپ بسیاری از طرفداران نا امید و تخلیه. اما کلون جنگ را تحت وزین شخصیت های موجود در حالی که همچنین معرفی محبوب شخصیت های جدید و انسانی که قبلا وصف ناپذیر پیراهن قرمز گوشت دم توپ. نبود یک قطعه کامل از سرگرمی—20-علاوه قسمت فصل تا به حال مقدار زیادی از فیلر—اما آن را لعنت نزدیک است.

“من فکر می کنم جنگ ستارگان: جنگ های کلون یک عهد به تخیلی طبیعت از ستارگان خود را به چنین درجه ای است که آن را ثابت می کند یکی فرض می تواند به مفهوم جنگ ستارگان” جیسون Ward, بنیانگذار و سردبیر ساخت جنگ ستارگان گفته ناظر. “جنگ ستارگان است مانند پروتون اژدر هواپیمای بی موتوری پرواز در امتداد ترانشه به راکتور ستاره مرگ. هر داستان یک واکنش زنجیره ای است که منجر به رشد نمایی در نظر رویاها و طرفداران جدید.”

تمرکز بر شخصیت, شخصیت, شخصیت

بیشترین بهره را از این جنگ های کلون , مسلم Anakin Skywalker; سری انیمیشن های گرد کردن شخصیت خود را بطور قابل توجهی. او هنوز مبارزات با خشم سوالات اقتدار جدی شورا و نمایشگاه تاریکی هنگام رفتن به اقدامات شدید اما قهرمانی خود را و گرما هستند به همان اندازه آشکار تعریف صفات. خود واقعی دوستی با Obi-Wan Kenobi و خود را به تازگی معرفی شده padawan Ahsoka Tano که رشد کرده است به یکی از محبوب ترین شخصیت ها در همه جنگ ستارگاندلایل او را با واقعی و ملموس ارتباط عاطفی است. آنها نشان می دهد ما تکمیل شخصیت و نه صرفا به ما بگویید.

این درست نیست که Anakin شخصیت دوست داشتنی تر در جنگ های کلونآن است که او را قابل فهم تر (همان را می توان گفت برای چندین live-action شخصیت که به نظر می رسد). انگیزه خود و انتخاب هر دو خوب و بد حس را در چارچوب روایت (نگاه کنید: Season 2 “The Zillo وحش”) به جای او فشار به یک نقطه از پیش تعیین شده مانند لذت ببر. این همچنین باعث می شود که روانی خرید اینترنتی خود را به نوبه خود به سمت تاریک و خیانت از متحدان سابق بیشتر از همه روح خرد کردن. ما در واقع, شما می دانید, لذت می برد, روابط خود را!

عاطفی شخصیت توسعه Anakin Obi-Wan و Ahsoka; شکوفایی کلون سربازان به عنوان منحصر به فرد افراد به جای بیچهره تلفات (نگاه کنید به: فصل 1 “Rookies”); nitty-ریگ دار طرح پیشرفت کنند جنگ های کلون (که لذت ببر نیست در واقع کشف همه که زیاد است); و زیبایی شناسی بصری همه علامت نقطه بالا در prequel عصر داستان سرایی که برد مكيدند برای Lucasfilm.

Star Wars: The Clone Wars Season 7 Preview

Star Wars: The Clone Wars: The Final فصل دیزنی+

خالق بود که جورج لوکاس را دست پرورده و حق رای دادن به آینده

دیو filoni داخل ایجاد شده هر دو کلون جنگ و شورشیان. Lucasfilm شده است نظافت او را برای یک نقش بزرگتر را با قرار دادن او را از طریق یک live-action کارگردان بوت کمپ و داشتن او سکان قسمت از دیزنی+’s hit سری به Mandalorian. به گزارش خبرنگار هالیوود, filoni داخل Jon Favreau و لوکاس فیلم ارشد معاونت live-action توسعه و تولید میشل Rejwan خواهد شد که “بسیاری می گویند بیش از آینده جنگ ستارگان.

Filoni داخل موفق به رسوخ کردن داستان خود را با منحصر به فرد خود را خصیصه های ذاتی و شخصیت در حالی که حفظ آن درخواست تجدید نظر جمعی و ذاتی جنگ ستارگان-yness. این لوکاس فیلم داستان گروهی است که به شدت مراقب و در عین حال filoni داخل خروجی شده است refreshingly متعادل بین شرکت حکم مستقل و شکوفا (نگاه کنید: فصل 5 را “Ahoska خروج”). بالا بردن او را به یک داستان در جهت سطح برای ارائه یک پرچمدار چشم انداز جنگ ستارگان à la مارول کوین فیگ باعث می شود مقدار مشخصی از حس.

“هنگامی که کلون جنگ آغاز شد هیچ کس انتظار می رود که دیو filoni داخل جورج لوکاس دست برداشت شاگرد را تبدیل به یکی از مهم ترین ذهن های خلاق در جنگ ستارگان, اما در نگاه به گذشته چرا با ما نیست؟” برایان جوان یک نویسنده و فیلمساز و روزنامه نگار که منجر به StarWars.com گفت: ناظر.

او ادامه داد: “او می داند که فرهنگ بهتر از هر کسی و کمک های خود را به افسانه هاو روایات قومی از جنگ ستارگان را تغییر داده اند همه ما فکر می کنیم می دانستند. او تا به حال دست خود را در برخی از محبوب ترین شخصیت های که هرگز دیده می شود بر روی صفحه نمایش بزرگ و طرفداران باید سطح بی سابقه ای از اعتماد به او.”

Anakin Skywalker in The Clone Wars disney plus

Anakin اسکای واکر در جنگ های کلون. دیزنی+

Goldmine از داستان nuggets است که دیگر ستارگان در حال حاضر غارت

بررسی جنگ های کلونروشن است که فرم روایت از تلویزیون فعال عمیق تر شخصیت توسعه و سرمایه گذاری است که گسترش در هر دو طراحی هنری از این فیلم به عنوان به خوبی به عنوان آن داستان سرایی زاویه. این استراتژی دیزنی به نظر می رسد استقبال از به عنوان چند دیزنی+ جنگ ستارگان نشان می دهد که در توسعه و ویژگی های مجموعه ای در یک کهکشان دور باقی می ماند در یک وقفه موقت. این Boba Fett مستقل تصویر reimagined به این Mandalorianکه اولین فصل دوم آن در ماه اکتبر. بلند gestating Obi-Wan Kenobi spinoff شد مجهز به خود دیزنی+ سری (هر چند از آن است که در حال حاضر رو به تاخیر). دیگو لونا شخصیت از Rogue One نیز خود به خود از سری مجموعه برای شروع فیلمبرداری این سال است. به عنوان کلون جنگ را لوکاس فیلم توسط استقراض بهترین عناصر از صفحه نمایش بزرگ و طراحی مجدد آنها را برای این کوچک.

کلون جنگ نیز در اطراف نقش با درک ما از قدرت در این جهان است. “این Nightsister سه گانه” و “Mortis سه گانه” از فصل 3 معرفی جذاب چین و چروک های جدید از زور به کانن عناصر که انجام شده به شورشیان بودند و به طور غیر مستقیم اشاره در دیزنی عاقبت سه گانه است.

بیشتر به طور خاص وجود دارد متعدد داستان که فصل 7 می (و در برخی از موارد را انتخاب کنید تا برای هموار کردن راه آینده. شورشیان فن های مورد علاقه Kanan Jarrus های جدی که در قطار شخصیت عزرا Bridger است به طور خلاصه دیده می شود ایستاده در کنار استاد جدی Depa Bilaba (یک شخصیت برجسته در جدی شورای The Phantom Menace) به عنوان یک جوان padawan در فصل 7 تریلر. ما می دانیم که از مکمل کمیک که Depa کشته شده است در مقابل Kanan در طول سفارش 66 که دوباره مواضع شورشیان به عنوان یک عاقبت سری به کلون در راه میدان.

Star Wars: The Clone Wars Season 7 Preview

Ahsoka Tano است به بازگشت در فصل 7 از جنگ های کلون. دیزنی+

Giancarlo Esposito را Moff Gideon ظهور به عنوان بزرگ بد از این Mandalorian در اواخر فصل 1. او را دیده و دارای حق اعمال Mandalorian Darksaber که یک نماد مشهور در صنعت برق به آن قبیله (و محبوب طرح دستگاه در جنگ های کلون). فصل 7 ممکن است ویژگی های gideon’s اولین برخورد با سلاح آن را به عنوان تایید شده است که قسمت جدید را پوشش محاصره Mandalore. این می تواند بیشتر به هم پیوسته داستان سرایی بین حق رای دادن را در سری های مختلف.

تریلر نیز به نمایش گذاشته Darth Maul, که تبدیل به یکی از محبوب ترین prequel دوران شخصیت با تشکر از retcon که دیدم او برای زنده ماندن خود را در نبرد با Obi-Wan در The Phantom Menace. در حالی که ما می دانیم او زنده می ماند از طریق شورشیانطول می کشد که تقریبا 15 سال بعد از جنگ های کلون, ما نمی دانیم که چگونه او از دست می دهد و قدرت خود را بیش از Mandalore و نه چگونه او می آید به رهبری سندیکای جرم و جنایت طلوع سرخ به عنوان دیده می شود در انفرادی: جنگ ستارگان داستان. شایعاتی وجود دارد که یک Crimson Dawn دیزنی+ سری است که مورد بحث در Lucasfilm هر چند که همچنان تایید نشده است. اگر چه در یک لحظه مناسب به مجموعه ای است که نشان می دهد تا.

Clone Force 99 the bad batch star wars the clone wars

تجربی کلون نیروی 99, همچنین شناخته شده به عنوان “بد دسته ای” در جنگ ستارگان: جنگ های کلون. دیزنی+

بسیاری از پتانسیل بکر برای کهکشان دور

آینده فیلم ها و سریال ها در جنگ ستارگان جهان می تواند مقابله با هر یک از این مواد و همچنین رسیدگی به سوالات پاسخ داده نشده از شورشیان آخر که در آن سابین رن و Ahsoka سر به مناطق ناشناخته به جستجو برای از دست رفته عزرا Bridger و دریاسالار بزرگ Thrawn. (Thrawn محبوب افسانه شخصیت به طور رسمی معرفی به کانن از طریق یک 2017-2019 کتاب سه گانه و نقش بسیار مهمی در Rebels. در مه, او در اولین کتاب از یک prequel trilogy به جای انتظار عاقبت که نشان می دهد که لوکاس فیلم در حال برنامه ریزی برای استفاده از او را بر روی صفحه نمایش در برخی از ظرفیت رفتن به جلو).

“در جنگ ستارگان , فیلم متحرک را نشان می دهد, کمیک, همه از آن باز می شود تا به نامحدود بالقوه” بخش گفت. “در حالی که جنگ های کلون به خودی خود ممکن است قرار دادن تا این سال ما بیشتر از آن روزی. این است که در حال حاضر جنگ های کلون‘ سوم تکرار و من شک دارم آن را در آخرین تصویر بزرگ است.”

وجود فضای بی پایان به پوشش مقدار از آن را به راه اندازی جنگ های کلون و خلاق آن جهت که بیان کلمات از فکر و معدن غنی بافت تاریخچه تولید مسلما اکثر همواره لذت بخش Star Wars داستان از همه است. حتی اگر آینده داستان به طور مستقیم متصل به محبوب تلویزیون نشان می دهد filoni داخل را درک شخصیت, فن, خدمات, طرح پیشرفت و حیله گر تحویل باید حمل به قصه. جنگ های کلون ممکن است یک یادگاری از گذشته اما همچنان بهترین استدلال به نفع آینده از جنگ ستارگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im