چگونه یک پونا شرکت کمک کرد تا 65 درصد از کودکان جهان خود را دریافت واکسن دوز

در حال حاضر در کانون توجه است که ممکن است COVID-19 واکسن این شرکت تولید شده است کم هزینه دوز از سال 1966.

ارتقاء

تیاو امید میلیون ها نفر در یک همکاری بین پونا مبتنی بر سرم موسسه هند (SII) است که بزرگترین تولید کننده واکسن در نظر حجم (1.5 میلیارد دوز واکسن یک سال) و انگلیسی-سوئد غول دارویی AstraZeneca به تولید آزمایشی COVID-19 کانديد واکسن حاوی در دانشگاه آکسفورد.

اگر انسان آزمایشات اثبات موفق در هر دو کشور SII مدیر عامل اژدر helen clark گفت که آنها راه اندازی این واکسن تحت نام ‘Covidshield’ در اوایل سال آینده.

در اوایل این هفته گزارش های پدید آمده در مورد یک مطالعه در مجله پزشکی لانست که نشان می دهد که در اوایل آزمایش های انسانی این واکسن را به دست آورد برخی از موفقیت است.

Vaccine
برای بازنمودی اهداف تنها. (حسن نیت ارائه میدهد تصویر شاتر/PhotobyTawat)

“محاکمات مربوط به 1,077 مردم نشان داد که تزریق به آنها منجر به ساخت آنتی بادی ها و سلول های T که می تواند در مبارزه با کروناویروس. این یافته ها بسیار امیدوار کننده است اما هنوز هم بیش از حد به زودی به می دانم که اگر این به اندازه کافی برای ارائه حفاظت و بزرگتر محاکمه در حال انجام…از آن ساخته شده است از مهندسی ژنتیک ویروس است که باعث سرماخوردگی در شامپانزه ها…این واکسن باعث عوارض جانبی جدی ندارد و بدستآمده آنتی بادی و سلول T پاسخ ایمنی بدن با قوی ترین پاسخ دیده می شود در افرادی که دریافت دو دوز” یادداشت های یک سی گزارش.

بیش از 10 ، 000 نفر شرکت خواهند کرد در مرحله بعدی این دادگاه در بریتانیا است.

در ضمن در هند آزمایش های انسانی تا به 5000 داوطلب در پونا یک شهر ویران شده توسط این بیماری همه گیر است که انتظار می رود برای شروع در پایان ماه اوت. این AstraZeneca-SII مشارکت است که انتظار می رود برای کمک به تولید و عرضه واکسن به هند و بیش از 60 سازمان ملل.

“واکسن در حال توسعه خواهد بود تزریق 4,000-5,000 داوطلبان در پونا و بمبئی که نرخ بالایی از عفونت کروناویروس به عنوان بخشی از فاز مهم سه آزمایشی که تعیین خواهد کرد اگر پادزهر را می توان در بازار معرفی شد یا نه گفت:” اژدر helen clark زبان به نشریات مختلف.

او در ادامه برای اضافه کردن که در سه ماهه اول سال 2021 واکسن را به شهروندان هند است و انتظار می رود در قیمت 1,000 تومان. او همچنین در رفته به ادعا می کنند که SII قرار داده است نزدیک به 200 میلیون دلار از آن پول خود را در معرض خطر با تولید حدود 300 میلیون دوز از این واکسن آزمایشی حتی قبل از نهایی گواهی عدم سوء پیشینه داده شده توسط تنظیم کننده در هر دو کشور هند و انگلستان است.

تاسیس شده توسط اژدر پدر و میلیاردر دکتر کورش helen clark (75) SII است برای بیش از پنج دهه تولید انتقادی واکسن برای بیماری ها از جمله کزاز سرخک و مننژیت در میان دیگران هستند که پس از به فروش می رسد که عمدتا در کشورهای در حال توسعه.

Vaccine
دکتر کورش helen clark (در سمت راست) (حسن نیت ارائه میدهد تصویر توییتر)

تاریخچه

قبل از helen clark خانواده به کسب و کار تولید واکسن آنها بازیکنان اصلی در ملی اسب مسابقه مدار از طریق خود helen clark گل میخ مزارع. اما در آن زمان او 20 سال, دکتر کورش helen clark متوجه شد که اسب مسابقه تا به حال “هیچ آینده سوسیالیستی هند از زمان”.

وجود دارد dalliance با ایده تولید تجاری ماشین های اسپرت, اما او به زودی متوجه آن نبود یک کسب و کار ماندگار گزاره. آن را یک “فرصت گفتگو” با یک دامپزشک در مزرعه خود را که الهام گرفته از دکتر helen clark برای رسیدن به کسب و کار از واکسن.

“در آن زمان مزرعه بازنشسته اسب اهدا شد به دولت متعلق به Haffkine موسسه در بمبئی ساخته شده است که واکسن از سرم اسب. دکتر helen clark که او می تواند این چالش را از جلسه تقاضا برای واکسن در کشور با استخراج سرم از اسب های خود و تولید واکسن ارزان تر. در سال 1966 Dr helen clark تاسیس موسسه سرم از هند (SII) که راه اندازی اولین درمانی ضد کزاز سرم در عرض دو سال و شروع به تولید ضد کزاز واکسن” یادداشت زندگینامه خود را.

پس از SII نمایی رشد کرده در واکسن تولید کسب و کار از واکسن DTP (1974) به سرخک واکسن M-Vac (1989). آنها ادعا می کنند اعتبار برای حصول اطمینان از هند به خودکفايی در واکسن سیاه سرفه و دیفتری و کزاز در 1980s. توسط نوبه خود از ’90s SII حال تبدیل شدن به بزرگترین تولید کننده واکسن در هند.

به رسمیت شناختن به زودی به دنبال از سازمان جهانی با SII دریافت مجوز رسمی از سازمان بهداشت جهانی در سال 1994 برای صادرات با کیفیت واکسن و تامین سازمان جهانی مانند یونیسف (صندوق کودکان سازمان ملل متحد). توسط 1998 SII شد صادرات واکسن به بیش از 100 کشور و به خصوص کسانی که در پایین براکت درآمد و به نوبه خود از قرن 21 “یک نفر از هر دو کودک در جهان بود واکسینه با واکسن از SII”.

چگونه SII موفق شوند ؟

امروز SII قادر به تامین بخش قابل توجهی از 1.5 میلیارد دوز واکسن یک سال و با تشکر از مشارکت آن را جعلی با امثال GAVI, the Vaccine Alliance تاسیس توسط بیل و ملیندا گیتس در سال 2000.

با توجه به وب سایت خود را هدف گاوی است “را با هم بخش دولتی و خصوصی با هدف مشترک ایجاد دسترسی برابر به جدید و کم استفاده واکسن برای کودکان در فقیرترین کشورهای جهان است.” آنچه در آن می کند این است که استفاده از اهدا کننده پول برای خرید واکسن در مقادیر فله برای کشورهای فقیر است که نمی توانیم آنها را.

در حالی که پول می آید از GAVI, شرکت های مثل SII تحویل که استاندارد واکسن. بر اساس برخی برآوردها 4 از 10 واکسن که GAVI وجوه عرضه شده توسط SII. به عنوان یک نتیجه از چنین کراوات یو پی اس این شرکت ادعا می کند که حدود 65 درصد از کودکان از سراسر جهان دریافت حداقل یک واکسن تولید شده توسط SII.

Vaccine
SII مدیر عامل اژدر helen clark با نخست وزیر نارندرا. (حسن نیت ارائه میدهد تصویر Instagram)

این شرکت مدل کسب و کار مراکز در ایجاد کم هزینه و با کیفیت بالا هستید.

“ارزان تر از هزینه های تولید در هند بخشی از آنچه helen clark می گوید سرم موسسه استفاده بیش از بازیکنان بزرگ غربی مانند شرکت سانوفی و گلاکسو. هنوز سرم موسسه هرگز ایجاد یک از یک نوع واکسن — معنای کل آن مدل کسب و کار است که بر اساس آن دانشمندان کول در تحقیقات اولیه از شرکت های دیگر برای درک بیماری و پاسخ ایمنی بدن است. یک بار سرم موسسه تولید کرده است یک نسخه با کیفیت از همان واکسن ایجاد شده توسط داروسازی بزرگ آن است که قادر به تولید تعداد زیادی از دوز سرعت و ارزان می گوید:” یک سیاسی گزارش.

در حالی که برخی از واکسن آن را تولید می کند به طور خاص متناسب با نیاز از کشورهای فقیر مانند دهان واکسن روتاویروس که بدون نیاز به سردخانه دیگران اساسا نوع از محصولات توسعه یافته توسط جهانی مواد مخدر غول.

ارتقاء

آن است که قادر به تولید نسخه با کیفیت واکسن ایجاد شده توسط داروسازی بزرگ در حجم عظیمی ارزان. SII چرخ کردن “پزشکی قابل مقایسه knockoffs از نام تجاری محصولات در کسری از هزینه برای فروش در فقیرترین کشورهای جهان” یادداشت سیاسی. به عنوان یک نتیجه بزرگ داروسازی است انبوه مقاومت SII ورود به بازار های اروپایی و آمریکایی.

در گذشته بنیاد گیتس اعتبار است SII برای کمک به خلاص شدن از شر مننژيت در بدترین قسمت های آسیب دیده از آفریقا است. اما اشتباه نکنید این شرکت بسیار سود آور نیز هست. با توجه به خودی کسب و کار, آن را با سنجش زمان درآمد از اطراف تومان 5,900 کرور در FY19.

“سرم علمی تخصص و قدرت مالی توانایی تولید واکسن در مقیاس گسترده و شبکه توزیع. این همه آن را جذاب به صورت بالقوه مجوز معاملات” گفت: داروسازی تحلیلگر زبان به Moneycontrol.

Vaccine
برای بازنمودی اهداف تنها. (حسن نیت ارائه میدهد تصویر شاتر/dkroy)

آنچه در آینده در افق?

صحبت به GQ ماه گذشته اژدر helen clark گفت: “[ما] به منظور توسعه و تولید و حتی بیشتر واکسن و monoclonals. برای مثال من یک درمان برای تب دانگ که ما احتمالا راه اندازی در پایان این سال است. هیچ کس در این جهان است. تا کنون هیچ یک دانگ واکسن. اما هیچ مونوکلونال درمان است که شما می توانید هنگامی که شما در بیمارستان است.”

در عین حال ما امیدواریم که که آنها ارائه یک Coronavirus واکسن.

(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)


ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>