پرتره از یک زن جواناست که به تازگی نسبت به رامبراند. NBC10 فیلادلفیا / YouTube

زمانی که کوچک پنسیلوانیا موسسه Allentown موزه هنر اول به دست آورد قابل توجه نقاشی از یک آبرن دختر با موهای در سال 1961 آن را بلافاصله به عهده گرفت که مشخص بوم نقاشی شده توسط استاد هلندی رامبراند. اما یک سازمان به نام رامبراند پروژه تحقیقاتی آمد به اختلاف این مفهوم این ادعا که نقاشی بود به جای آن به احتمال زیاد ساخته شده توسط کسی که در رامبراند استودیو مانند یک دستیار یا شاگرد اما نه توسط خود انسان. در حال حاضر چند دهه بعد و در نتایج گسترده ای حفاظت از محیط زیست تلاش به نظر می رسد که موزه اصلی فرض شده اند ممکن است درست است که تصویری از یک زن جوان در واقع ممکن است یک رامبراند که پنهان شد در طول سال با لاک الکل زدن به.

NYU موسسه هنرهای زیبا کنسرواتور شان کوانگ مشغول به کار در پروژه حفاظت و رله به سی ان ان که چند تن از کارشناسان ایم که مطالعه نقاشی در سوال که در حال حاضر اعتبار آن به رامبراند. اما در یک ایمیل به ناظر کوانگ همچنین تاکید کرد که “حفاظت و تحقیقات فنی نیست و نمی-‘اثبات’ صحت یک نقاشی نفسه. بلکه آنها ارائه بینش تازه به نقاشی اعدام و مهمتر اصلاح برخی از قبل از مشاهدات و برداشت های غلط.”

“این مد در دهه 1920 به گونه بافت” کوانگ گفته سی ان ان هنگامی که بحث در مورد سطح نقاشی و چگونه آن را تغییر داده شده است در طول سال. “ما آن را یک “بازتاب سطح’مردم می خواستند به دیدن خود در آینه که واقعا شمارنده به چه رامبراند باید مانند نگاه. اعاده و خیلی نا امید ایجاد این لایه از لاک الکل زدن به بافت ناپدید می شوند که او در واقع ریخت و آن را در. آن را قوام ملاس و شما در واقع می تواند دیدن چکه علائم.”

همچنین نگاه کنید به: آپارتمان لوکس ساکنان خواهید تیت مدرن بازدید کنندگان برای جلوگیری از خیره در آنها

با توجه به کوانگ آن این تغییر سطح است که تا به حال منجر به رامبراند پروژه تحقیقاتی ناظران به این باور است که نقاشی در سوال می تواند امکان پذیر نیست ساخته شده توسط رامبراند. دلیل سازمان داد و در زمان خود اخراج شد که نقاشی زن جوان لباس مبهم به نظر می رسد زمانی که رامبراند بود که همیشه بسیار دقیق در تفاسیر.

خیلی سر و صدا ساخته شده است در دنیای هنر به تازگی در مورد این اثر که در بستر مرمت تلاش می تواند بر روی آثار ارزشمند هنری است. در ماه ژانویه یک مجموعه ای از تصاویر از معروف Van Eyck گنت Altarpiece ویروسی رفت و با توجه به ظاهر به شدت تغییر چهره از عارف بره مرکزی شکل آثار هنری است. اگر چه مردم به عهده گرفت که بره انسان نما در صورت اضافه شده بود توسط مدرن بازگرداننده در واقع بره تا به حال نوشته شده است با رنگ چشم های بزرگ و بیتوجه به محیط درمانگاه و پس از آن پنهان در قرن 16 توسط یکی دیگر از سرنوشت ساز کت از لاک الکل زدن به.

پرتره از یک زن جوان خواهد شد بر روی صفحه نمایش در اللنتون موزه هنر از 7 ژوئن تا نوامبر 1, اگر شما می خواهید برای دریافت یک نگاه در د-بافت بوم نزدیک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im