چگونه یک موزه الهام گرفته از یک کتاب است که به نوبه خود به هنگام تولد به یک نقاشی

بکی Suss, به عنوان, 2019 با الهام از کتاب از Mixed-Up Files of Mrs. Basil E. Frankweiler. بکی Suss

هزاران نفر از کودکان و نوجوانان در مقیاس بزرگ 5th Avenue پله ها که منجر به موزه متروپولیتن انتظار برای دیدن یک چشمه پر از سکه مزین قرن 16 تاج تخت و یک برنز مجسمه های مصر باستان گربه. آنها retracing مراحل کلودیا و جیمی Kincaid—قهرمانان محبوب فصل کتاب از Mixed-Up Files of Mrs. Basil E. Frankweiler, سال 1967 که در آن دو فراری از کانکتیکات مخفیانه زندگی می کنند به طور موقت در یاد نیویورک موزه که جشن سالگرد 150 سال جاری است.

معاصر نقاش بکی Suss رفت و به ملاقات بسیاری به عنوان یک کودک. پدربزرگ و مادربزرگ خود زندگی می کردند در این نزدیکی هست و آن را تبدیل به یک قسمت به طور پیش فرض در خانواده بازديد از فیلادلفیا. “ایده کمپینگ و یا پنهان کردن در یک موزه, وقتی که من بچه بودم خیلی رزونانس ایده” Suss گفت: ناظر. “این کتاب واقعا با من گیر کرده چرا که آن را لمس در این محل بود که من با آن آشنا بود اما هنوز هم واقعا عجیب و غریب و از دنیای دیگری است.”

همچنین نگاه کنید به: جدید ویتنی نمایشگاه نشان می دهد نقاشان دیواری مکزیک’ تاثیر عمیقی بر هنرمندان آمریکایی

Suss به تازگی ایجاد یک زندگی به اندازه نقاشی بر روی یک صحنه از رمان کلاسیک به عنوان بخشی از یک سری از مقیاس بزرگ داخلی از کتاب های کودکان است که او به عنوان خوانده شده به عنوان یک بچه. سری آغاز بکار در تاریخ 21 فوریه در یک نمایشگاه انفرادی “که در آن آنها” در نیویورک جک Shainman گالری و شامل صحنه های از سلمان رشدی را هارون و دریای قصه, تعداد ستاره ها لوییس لوری و مرد کوچک کمی مرد توسط جیمز بالدوین, در میان دیگران.

داخلی او انتخاب رنگ برای از Mixed-Up Files of Mrs. Basil E. Frankweiler نیست از این موزه به عنوان یکی ممکن است انتظار داشت اما از خانم Frankweiler را از کف تا سقف سنگ مرمر سیاه حمام—یک فضای مجلل که Suss در بر داشت سخت به مقاومت در برابر. (به یاد ماندنی ترین صحنه ملاقات که گرفتار خوانندگان-تبدیل-museumgoers دهه ممکن است بهترین جوان تصورات به هر حال.) نقاش می کند چشمک در موزه هر چند با accessorizing لبه غرق وان حمام با رنسانس ایتالیایی تزئینی از ملاقات مجموعه است.

“تصمیم گیری برای این نقاشی در مورد [Frankenweiler] در صفحه اصلی و نه ملاقات, من فکر کردم من واقعا می خواهم به اشاره من می خواهم به حرکت به سمت آن فضا هم می گوید:” Suss. “من این ایده را دوست داشت از داشتن این لنگر که نشان می دهد یک رابطه به موزه و یک رابطه به کسی که جمع آوری هنر از این دوره زمانی و از این محل به طور کلی از میکل آنژ.” در حالی که چمباتمه در دیدار کلودیا و جیمی سعی کنید برای حل این هنر تاریخی راز یک مجسمه است که ممکن است یا نه ممکن است ساخته شده توسط میکل آنژ. این تزئینی از یک صحنه در پایان کتاب می تواند کمک سرنخ کلودیا به پاسخ.

شده همچنین ویژگی در این کتاب که برادر و خواهر جفت مخفی کردن وسایل خود را در یک طول این موزه باز کردن ساعت. اما بسیاری از ملاقات صحنه که بچه ها به یاد داشته باشید بهترین دیگر وجود داشته باشد. تاج تخت که در آن بچه ها خواب است و در حال حاضر در ذخیره سازی و چشمه Muses که پس از تزئین موزه رستوران (که کلودیا و جیمی غرق در استفاده از پودر صابون از دستشویی) در حال حاضر زینت Brookgreen باغ در کارولینای جنوبی است.

برخی از نشانه ها هنوز هم در اطراف ، “تابوت که در آن کلودیا مخفی لباس های خود را هنوز هم وجود دارد” ایلین Lobl Konigsburg کتاب را Newbury, برنده جایزه, نویسنده, نوشت, بعد, ویژه نشریه های تولید شده توسط این ملاقات کرد. “و پس از آن کوزه که در آن جیمی خود را پنهان می کردند ترومپت.”

Konigsburg می دانستند ملاقات هست. برای یک سال تمام در حالی که او در زمان شنبه کلاس های هنری در شهر او کاهش یافته و بچه ها او را در موزه. او به آنها پیوست و پس از آن به قدم زدن از طریق گالری ها با هم. بازدیدکننده داشته است خود را در نهایت با الهام از این کتاب پس از Konigsburg کشف یک قطعه واحد از پاپ کورن روی یک صندلی عتیقه پشت طناب مخملی—و اجازه دهید افکار خود را اجرا وحشی.

“چگونه بود که تنها قطعه ای از پاپ کورن وارد بر روی صندلی که آبی ابریشم صندلی ؟ تا به حال کسی مخفیانه در یک شب—آن را نمی تواند اتفاق افتاده در طول روز—تضعیف پشت سد نشسته در صندلی و snacked در ذرت بو داده؟؟” Konigsburg mused. “برای مدت زمان طولانی پس از خروج از موزه آن روز فکر کردم که قطعه ای از پاپ کورن در آبی ابریشم صندلی و چگونه آن وجود دارد.”

او استفاده می شود که هسته به سادگی یک کتاب ساخته شده است که نسل کنجکاو جوانان گرسنه برای بازدید از این ملاقات کرد—یا واقعی یا فرضی.

از Konigsburg به Suss و فراتر از این ملاقات پایدار است منبع الهام بخش. برای بچه ها به اندازه کافی خوش شانس برای صعود چشمگیر گرانیت پله قرن-و-یک-نیمه-پیر موسسه موزه است و حتی در مواردی ارائه تور و فعالیت های مبتنی بر از Mixed-Up Files of Mrs. Basil E. Frankweiler. آن را نمی تواند پوشش آن گالری با کیسه خواب ، “شما نمی توانید, البته, اردوگاه اینجا” ویژه Mixed-Up Files موضوع ملاقات موزه کودکان و نوجوانان, مجله خوانندگان هشدار داد. “اما شما می توانید یک ماجراجویی هر بار بازدید شما از.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر