چگونه یک پرچین منابع و مدارک به ثمر رساند 10000% بازگشت در میان Coronavirus بازار بحران

لایحه Ackman رسید تقریبا 10,000 درصد بازگشت او مصون سازی مواضع در میان coronavirus بازار تار و مار. Sylvain Gaboury/پاتریک McMullan via Getty Images

در چند هفته گذشته coronavirus باعث بحران بازار دارای هزینه بالا در امریکا یک درصد از صمیم قلب. هر بلومبرگ است, تعداد, جهان 500 ثروتمندترین مردم از دست داد در ترکیب $1.3 تریلیون دلار از آغاز سال 2020 پس از اخیر سهام selloffs محو همه در اوایل ماه سود. اما یکی هوشمند آنومالی صندوق های تامینی میلیاردر لایحه Ackman موفق به سود سخاوتمندانه در زمانی که همه از دست دادن پول است.

در آغاز ماه مارس Ackman نشان داد که شرکت سرمایه گذاری Pershing مربع و مدیریت سرمایه خریداری کرده بود $27 میلیون ارزش اعتباری حمایت جهانی سرمایه گذاری با درجه بالا-عملکرد اعتبار شاخص در اواخر فوریه به حد نمونه کارها از دست دادن در میان coronavirus-موجب نوسانات بازار.

همچنین نگاه کنید به: بیل گیتس در Coronavirus در مقابل اقتصاد: ‘واقعا وجود دارد هیچ میانه’

زمان آن سرمایه گذاری شده نمی تواند بهتر است. عمده شاخص های سهام خود را آغاز کرد سقوط آزاد در مارس 6 و اصابت موشک پایین در روز دوشنبه. همان روز Ackman به پایان رسید انهدام آن هجز و رسید $2.6 میلیارد دلار درآمد حاصل.

“درآمد حاصل از هجز باید ما را قادر به تبدیل شدن به یک قابل ملاحظه ای بزرگتر سهامدار تعدادی از نمونه کارهای ما در شرکت و به اضافه کردن برخی از سرمایه گذاری های جدید در عمیقا با تخفیف قیمت” Ackman نوشت: در نامه ای به سهامداران در روز چهارشنبه. Pershing مربع عمده سهام شامل Agilent Technologies, برکشایر هاتاوی هیلتون در سراسر جهان منابع و لاو و رستوران مارک های بین المللی است.

با وجود برد در مقابل سرمایه گذاری, Ackman عمیقا نگران دولت و پاسخ (و یا فقدان آن) به COVID-19 بیماری همه گیر. آوازی حامی شدید قرنطینه اقدامات Ackman بارها حمایت برای 30 روز در سراسر کشور مستند به مبارزه با این ویروس مرگبار است.

“هماهنگ فدرال-چراغ خاموش برای 30 روز و پس از آن به تدریج بازگشایی با تست تست تست بنابراین ما می تواند کشتن ویروس زمانی که آن را دوباره ظاهر” سرمایه گذار توییتی روز دوشنبه در پاسخ به یک بحث پست سابق گلدمن ساکس مدیر عامل شرکت لوید Blankfein خواستار آمریکایی ها برای بازگشت به کار در چند هفته.

“این ویروس نمی تواند زنده ماندن بدون میزبان” Ackman توضیح داد: در یک جداگانه جیر همان روز. “با یک هماهنگی ملی برای خاموش کردن همه اما ضروری خدمات و تولید و خرده فروشی ، برای 30 روز این ویروس تا حد زیادی محو شده. زمانی که اقتصاد بازگشایی تست کردیم و به طور گسترده ای به طوری که ما می توانیم قرنطینه شیوع زمانی که آنها می انجامد.”

پیشنهاد خود را تکرار می شد توسط بیل گیتس که به پیشنهاد شش هفته “افراطی خاموش” در مصاحبه ای در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>