چگونه یک پیرو از آنتونی van Dyck آمد به ایجاد یک پرتره قانع کننده چارلز

‘پرتره پادشاه چارلز من (1600-1649),’ توسط یک پیرو از Sir Anthony van Dyck. حسن نیت ارائه میدهد از کریستی

در میان همه گیر جهانی است که محدود همه ما به خانه های ما و ما مجبور به اساسا دوباره تصور کنید راه های جدید به یک “زمان خوب” آن را جالب به نظر گرفتاری های انسان است که قرن ها پیش زندگی می کردند و کسی که تا به حال برای مقابله با مشکلاتی مانند بیماری های عفونی با چیزی جز نماز و یک کتاب خوب برای خواندن در یک sickbed. جاست در پنجشنبه کریستی لگد کردن فقط آنلاین کارشناسی ارشد نقاشی و مجسمه سازی حراج که شما اجرا از طریق جولای 30, و آن را برجسته آثار هایی که از دوران قرون وسطی به زمان neoclassicism; یک زمان که در آن تناقضات زندگی بیشتر شد به درستی منتقل و از طریق نقاشی.

همچنین نگاه کنید به: کریستی ارائه می دهد $40 میلیون بارنت نیومن در چهار شهرستان فروش مجموعه به شکستن رکورد

یکی از جالب ترین آثار برای فروش تخمین زده شده برای حدود 50.000 ££80,000 پوند ($63,000 به $100,000) است پرتره ای از شاه چارلز اول (1600-1649), نقاشی های ساخته شده توسط یک پیرو از Sir Anthony van Dyck پادشاه مشهور نقاش دادگاه. این تصویر نشان می دهد که پادشاه در یک sumptuously تزئین اتاق در حالی که دست خود را است بخور معمولی بیش از یک فوقالعاده-ارائه شفاف گوی که به نظر می رسد برای جذب و شکست همه رنگ در تصویر. “پرتره از چارلز من بسیار قابل توجه تصویر از شاه زمانی که او در اوج قدرت خود, احاطه شده توسط نمادهای حق امتیاز و با دست خود در حال استراحت بر روی یک کریستال جهان” میلو دیکنسون از فروش در حراج کریستی گفت: ناظر. “این تاریخ جالب است آن را به عنوان بخشی از یک گروه از پرتره در کارشناسی ارشد تصاویر و مجسمه فروش سلطنتی و نجیب ارقام قبلا با آمیلیا از منچستر در Kimbolton قلعه. 2 ارل از منچستر بود دوست دوران کودکی چارلز اما به پایان رسید تا پیشرو نیروهای مجلس علیه او در جنگ داخلی. اعتقاد ما آن است که به احتمال زیاد 2 ارل راه اندازی این پرتره از چارلز من زمانی که چارلز دوم را به دست آورد قدرت برای نشان دادن وفاداری خود را به تاج.”

بنابراین اگر شما در حال پیدا کردن خود را در نظر بگیرد و در عین حال یکی دیگر از شب خسته کننده از Netflix و اجتماعی فاصله آن ممکن است کمک به شما به یاد زمانی که یک تصویر از یک کریستال گوی بود به اندازه کافی قانع کننده به اسیر کل دادگاه های سلطنتی: به این ترتیب شما می توانید آموزش خود را سیناپس به قدر یک نوع متفاوت از محرک.

جدید در بلوک یک سری است که به نظر می رسد قابل توجه ترین و یا موارد غیر معمول برای رفتن به حراج هر هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>