چگونه یک 14 قرن مجسمه مریم باکره کشف شد توسط یک ماهیگیر در اسپانیا

مجسمه دروغ گفتن بود که در آن کشف شده در Sar رودخانه. Conchi باز/گالیسیایی منطقه ای دولت

پیش از آن در ماه ژوئن یک مرد ماهیگیری برای ماهی قزل آلا در بانک ها از Sar رودخانه در نزدیکی سانتیاگو د کمپوستلا در کشور اسپانیا به طور تصادفی افتاد بیش از یک عجیب به شکل خزه پوشیده از سنگ است که به او زده به عنوان عجیب شکل گرفته است. پس از بررسی در این شهر محلی زیارت موزه سنگ شده آزمایشی شناسایی به عنوان یک مذهبی آیکون به تصویر می کشد مریم باکره و کودک عیسی مسیح است که می تواند بیش از 700 سال است.

“در هر دو طرف باکره, توسط هر یک از شانه های او هستند دو فرشته یا ق,” دولت منطقه ای گالیسیا, توضیح داد, در بیانیه ای. “آنها نسبتا فرسوده دور, اما شما هنوز هم می توانید از هر یک از چهره خود و یک دست نگه داشتن یک جسم و یا باکره خود اسکودوی کیپ. چهره باکره رفته است به عنوان سر کودک. این است که احتمالا به دلیل یک ضربه وارده در تلاش برای desanctify قطعه.” محققان همچنین بر این باورند که این مجسمه پس از آراسته دیوار با توجه به این واقعیت است که پایه آن تزئین شده است با یک منحصر به فرد petalled تکیه گل و برگ کنگر سازگار با قرن 14 گالیسی سبک گوتیک است.

همچنین نگاه کنید به: نادر رامبراند خود پرتره از مجموعه خصوصی می رود تا برای فروش

13 و 14 قرن اتفاقی شد این دوره از زمان که در آن ادبی استفاده از زبان گالیسی به آن نقطه بالا نشان می دهد که این منطقه بود در شکوفایی فرهنگی در آن کشش. جالب است پس از آن به در نظر گرفتن عمر از مجسمه و به همین دلیل ممکن است کسی تعیین شده برای محو کردن این خاص مجسمه مریم باکره. در سال 2020 همه مردم در سراسر جهان در حال ساخت خود احساسات و دیدگاه های بخشی از رکورد های عمومی توسط defacing و اعتراض در برابر مجسمه سازی. آن را کاملا امکان پذیر است که به طور مشابه پرشور انگیزه سوار یک فرد به اعتقادات خود در این تازه-بهبود مذهبی مصنوع حدود 700 سال پیش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>