مجلس اعیان بحث کا شورش; همسالان به دنبال بریتانیا مداخله

لندن: برگزاری یک بحث بیش از تاثیر هند شهروندی (متمم) قانون (CAA)به همسالان در مجلس شورای پارلمان بریتانیا به دنبال تضمینی توسط دولت انگلستان به همتایان خود در هند بیش ناشی از نگرانی ها در مورد حقوق اقلیت ها.

بحث شد که توسط crossbench نظیر جان مونتاگ ارل ساندویچ در لندن در روز سه شنبه شب. وی از دولت بریتانیا به اصرار نخست وزیر نارندرا مودی به انجام یک بررسی از کا و اثرات آن در جامعه هند در میان مرگ و میر مرتبط با تظاهرات توده ای علیه این قانون در کشور است.

در پاسخ به بحث دولت بریتانیا گفت که آن شده و از نزدیک وضعیت را به عنوان قانون است “واضح است تفرقه در هند” و وجود دارد برخی از نگرانی ها بیش از آن تاثیر کامل.

بارونس لیز Sugg های پارلمانی در امور خارجی و مشترک المنافع (FCO) نقل شده است که گفت: “در جریان تظاهرات در برابر قانون در سراسر هند ترک شکی نیست که این قانون است که تفرقه. من می دانم که مردم در این کشور – از جمله در این خانه به عنوان ساخته شده روشن امروز – احساس می کنم به شدت در مورد آن. برای ما بخشی از دولت انگلستان کرده است نگرانی هایی در مورد تاثیر این قانون است.”

او افزود: “در آن تاثیر نامشخص باقی مانده است. ما امید و اعتماد است که دولت هند به آدرس نگرانی ها و حفاظت از حقوق مردم از همه ادیان در همراهی با هند قانون اساسی دموکراتیک و ارزش های آن را شامل سنت.”

بارونس لیز Sugg اطمینان داد که دولت بریتانیا ادامه خواهد داد به “پیگیری و نظارت بر رویدادهای نزدیک” و بالا بردن هر گونه نگرانی با “دوست نزدیک و شریک” هند است.

ارل از ساندویچ که باز بحث به مراجع زمان خود را صرف در هند. او نیز یک ارزیابی از کا و تاثیر آن بر شهروندان بریتانیا با توجه به قوی هند-انگلستان ارتباط است.

مونتاگ با اشاره به این که تابعیت (متمم) قانون 2019 که به تصویب از طریق Lok سبها در ماه دسامبر اعطا عفو به مهاجران غیر قانونی از سه کشور همسایه پاکستان و افغانستان و بنگلادش – اما نه به مسلمانان از آن کشور است. وی افزود: “جای تعجب نیست وجود داشته است شورش و تظاهرات در دهلی نو علیگر و سراسر کشور و نه تنها از جامعه مسلمان.”

هر چند دیگر هند-منبع همسالان به نام واکنش به این عمل یک “حدسی ترس” یکی دیگر از هند منشاء نظیر خداوند Indarjit سینگ هشدار داد که قانون جدید می تواند یک مسیر قانونی به تبعیض علیه مسلمانان و در نهایت در برابر همه غیر مسلمانان. او گفت: “من درخواست تجدید نظر به دولت خود ما به کار به طور مستقیم و از طریق کشورهای مشترک المنافع برای اضافه کردن به این حرکت مثبت برای تحمل و احترام برای همه مردم در یک کشور فوق العاده”.

هندی-منبع همکار خداوند Indarjit سینگ هشدار داد که قانون جدید می تواند یک مسیر قانونی به تبعیض علیه مسلمانان و در نهایت در برابر همه غیر مسلمانان

ابراز نگرانی های خود را بیش از قساوت و خشونت در نظر گرفتن محل در هند, سرمایه, عضو پارلمان بریتانیا خالد محمود به نام برای یک واکنش رسمی از دولت انگلستان. او گفت: “دهلی نو شده است و سوزش در دست هندو افراط گرایی 24 نفر مرده اند و تا کنون صدها نفر مجروح شده تحت این خشونت شدید”.

طراحی خانه توجه نسبت به اردوگاه های بازداشت محمود گفت: “دولت هند به تصویب این که همچنین تولید اردوگاه های کار اجباری که در آن مردم قرار داده خواهد شد که زندگی در این کشور برای سال.” او در ادامه افزود: “خشونت در حال وقوع است در برابر مسلمانان در روز و روز را بسیاری از ضرب و شتم و شکنجه و مرگ و میر گرفتن در خیابان و همچنین ظلم و ستم کشمیری مردم”.

“خشونت در حال وقوع است در برابر مسلمانان در روز و روز را بسیاری از ضرب و شتم و شکنجه و مرگ و میر گرفتن در خیابان و همچنین ظلم و ستم کشمیری مردم”

درخواست رهبر از خانه به بحث و گفتگو در مورد جنایات مرتکب شده در هند به نام محمود به صورت یک بیانیه رسمی از سوی دولت بریتانیا در مورد این موضوع.

از او پرسیده شد که توسط رهبر از خانه یعقوب ریس-the lean lab به افزایش نگرانی های خود را در ماه آینده نشسته چه کسی گفت که آنها نه تنها نگران مسیحیان اما اقلیت های دیگر نیز هست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>