قاهره: مصر دادگاه تبرئه علا و جمال مبارک فرزندان رییس جمهور حسنی مبارک در یک مورد فساد.

بر اساس گزارش دادگاه جنایی قاهره روز شنبه تبرئه علا و جمال و دیگران در مورد شناخته شده در رسانه ها به عنوان “دستکاری در بورس” گزارش Xinhua news agency

متهمان در مواجهه با اتهام نقض قوانین این کشور در بازار بورس و بانک مرکزی مصر است.

آنها همچنین متهم به ساخت غیر قانونی سود از طریق قبرس بر اساس شرکت در کنترل خود را به دست آورد که اکثریت سهام در بانک های مختلف از طرف آنها برای فرار از نظارت بر بازار سهام است.

دادستان گفت: متهم ساخته شده غیر قانونی سود مالی از بیش از 493 میلیون پوند مصر (31 میلیون دلار) با اجازه دادن به یک پوند قبرس شرکت به بانک ملی سهام از طریق معاملات.

در سپتامبر سال 2018 یک دادگاه جنایی قاهره دستور آزادی به قید وثیقه از دو پسر از سرنگون جمهور فقط پنج روز پس از بازداشت بیش از اتهامات در همان مورد است.

پس از مبارک ایران در اوایل سال 2011 جمال و علا بودند در بازداشت تعدادی از متهمان فساد جنایات.

همراه با پدر خود آنها محکوم شدند در مارس 2015 به مدت سه سال در زندان به اختلاس بودجه به معنای برای حفظ کاخ ریاست جمهوری.

آنها شده اند به صورت رایگان برای چهار سال گذشته پس از محکومیت خود بودند تحت پوشش این سال آنها در حال حاضر در خدمت موقت بازداشت شدند منتشر شده در همان سال است.

در ماه مارس سال 2017 مبارک بود تبرئه از اتهام کشتار معترضان در سال 2011 اخوان المسلمین قیام که منجر به بیمارستانها در حال تمام شدن.

منبع: IANS

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im