اگر چه هوراس اعطای بود در میان بسیاری از اعضای سابق شیکاگو بولز’ شش قهرمانی تیم برای به اشتراک گذاشتن خاطرات خود را از بازی در کنار مایکل جردن در ESPN آخرین رقص, سابق همه قدرت دفاعی به جلو ظاهرا نیست یک فن از مستند تحسین شده. او نیز تا به حال برخی از انتخاب کلمات برای اردن خود خواستار پنج-زمان NBA MVP یک “دله دزدی” و دوباره انکار است که او در میان منابع اولیه برای بحث کتاب در مورد گاو’ 1990-91 قهرمانی فصل است.

به نقل Bleacher Report, Grant, به نظر می رسد در روز سه شنبه نسخه ای اس پی 1000 Kap & Co. پادکست که در آن او با اشاره به آخرین رقص به عنوان یک به اصطلاح “مستند” و اصرار داشت که هر گونه اتهامات که او اطلاعات ارائه شده به روزنامه نگار سام اسمیت برای 1992 بگو همه کتاب اردن قوانین هستند “کاملا, آشکار, کامل دروغ است.” او تاکید کرد که در حالی که او و اسمیت اند دوستان دیرین او هرگز نقض “حرمت” از اتاق قفل ریختن لوبیا در پشت صحنه درام در آن زمان به عنوان اردن را متهم کرده بود که او را از انجام آخرین رقص.

“این واقعیت که سام اسمیت یک خبرنگار تحقیقی که او تا به حال دو منبع برای نوشتن یک کتاب, چرا MJ فقط به من اشاره کردن باشه ؟ آن را تنها یک کینه مرد من به شما گفتن.”

سابق گاو standout ادامه داد: با تمرکز بر چگونه اردن ظاهرا او را به نام “دله دزدی” نشان می دهد که NBA نماد تا به حال در واقع انجام کاری مشابه در آخرین رقص. به طور خاص, اعطای مراجعه کننده به اردن خاطره ای از خود rookie فصل در شیکاگو جایی که او نگاه به عقب در زمان او را دیدم چند نفر از اعضای 1984-85 گاو آشکارا انجام مخدر و اقدام promiscuously در حالی که در جاده ها است. در این نقطه در این مستند اردن فراموش نشدنی گفت که گاو شد یک “سفر کوکائین سیرک” قبل از او به این تیم پیوست به عنوان سومین کلی انتخاب در سال 1984 NBA پیش نویس است.

“چرا جهنم را از او می خواهید به ارمغان می آورد که تا؟” کمک مالی خواست. “آنچه را که برای انجام با هر چیزی ؟ منظورم این است اگر شما می خواهید به تماس کسی یک دله دزدی که لعنت کش رفتن سمت راست وجود دارد.”

علاوه بر کمک مالی بیشتر به نام سازندگان از آخرین رقص برای تنها شامل چند بازیکن که ایستاده بود تا برای خود هر زمان که اردن خواهد ظاهرا انتخاب کنید در آنها را در طول تمرین.

به عنوان نقل قول به طور جداگانه توسط Yahoo Sports, Grant اظهار داشت که او هرگز از این نوع به مرعوب اردن. او همچنین اظهار تاسف کرد که آن را “دلخراش” برای دیدن NBA افسانه گفته قلدر امثال خواهد Perdue, Steve Kerr و اسکات بارل دومی از آنها بود و اغلب دیده می شود در پایان دریافت از اردن را با طعنه در چند قسمت از آخرین رقص.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de