Hong Chau در تیراندازی احساس خوب وآمد’ با Brian Dennehy

hong chau driveways

Hong Chau تصویر اینجا در 74 فیلم ونیز, جشنواره, ستاره ها در Driveways. فیلیپو مونتفورت/خبرگزاری گتی ایماژ

این هفته جدید فیلم مستقل وآمد لمس بر چیزی است که بسیاری از ما نیاز به در حال حاضر در یک coronavirus قرنطینه جهان: ارتباط انسانی ، این فیلم به دنبال کتی (Hong Chau از HBO را “نگهبانان”) یک مادر تنها که همواره به شمال ایالت نیویورک با هشت سال کودی (تازه وارد جای لوکاس) به فروش او خواهر مرحوم ، پس از کشف خواهرش بود محتکر کتی متوجه می شود که او نمی دانست خواهرش در همه. در ضمن کودی دوست Del کره جانباز و مرد زن مرده بعد بازی تونی برنده جایزه Brian Dennehy—که گذشت ماه گذشته در 81.

وآمد یک درونگرا آسان رفتن فیلم که مظهر زیبا رابطه دوستانه است که می تواند ساخت بین غریبه ها از اقشار مختلف جامعه. آن را نامزد دریافت جایزه بود برای دو روح مستقل جوایز از جمله بهترین سرب (Chau) و بهترین فیلمنامه (هانا Bos و پل Thureen).

Chau به صحبت کرد ناظر از خانه اش در لس آنجلس در مورد درخواست تجدید نظر از اسکریپت فیلم, کار با Dennehy و چرا, برای, تماشای وآمد بود “گاز گرفتن به شکلات تحت پوشش نور خورشید.”

همچنین نگاه کنید به: حتی موفقیت عظیم دیزنی+ می تواند صرفه جویی در دیزنی در حال حاضر

ناظر: با تشکر از شما بسیار برای صحبت کردن با من در مورد وآمد.

Hong Chau: من بسیار افتخار از این فیلم است. هنگامی که من به تماشای آن من با خودم بود. بعد از آن من ایمیل مدیر ما (اندرو Ahn) و من به او گفتم این بود که با گاز گرفتن به شکلات پوشیده از آفتاب. من نمی دانم که چگونه او آن را انجام داد. او ساخته شده آن را بسیار آسان به دلیل آن را نبود در همه آنچه که من انتظار داشتم.

driveways hong chau lucas jaye

در DrivewaysHong Chau نقش کتی مادر به کودی (Lucas Jaye), وظیفه تمیز کردن خانه از او جدا اخیرا خواهر مرحوم. FilmRise

واقعا فیلم زیبا را تماشا کنید. این فیلم نیست آب گرفتگی با گفت و گو است. چه شما فکر می کنم که خواندن این اسکریپت ؟

وقتی که من خواندن اسکریپت, من می دانستم که این فیلم خواهد بود ما باید آرام مشاهدهای با کیفیت به آن است. یک مثال وجود دارد توضیحات که گفت: “کودی است که به دنبال در یک دشنه در مقابله با” هنگامی که ما در فروشگاه های سخت افزاری. من می دانستم که در آن دوربین در حال رفتن به. بیننده را خواهید برای دیدن جزئیات کوچک است که می خواهم. من قطعا می دانستند که ما از رفتن به بسیار ملایم و مشاهده داستان.

شما تا به حال واقعا بزرگ شیمی با کودی خود را 8 سال در فیلم. چقدر زمان شما صرف با او قبل از فیلمبرداری?

لوکاس تنها بازیگر کودک من به عنوان خوانده شده ، به طوری که یک سورپرایز شیرین و لذت بخش چون من فکر کردم من می خواهم که برای ملاقات با یک انگشت شماری کوچک از کودکان و نوجوانان. من عصبی مورد آن به دلیل آن را مانند شما می توانید می گویند چیزی شبیه “من متنفر بودم از این یکی.” دکتر کافمن ما مصاحبه مدیر واقعا یک کار بزرگ انتخاب که او فکر می تواند حق را برای این نقش است. اندرو Ahn به من گفت که لوکاس مناسب و او می خواست برای دیدن چگونه ما کلیک.

زمانی که من برای اولین بار ملاقات لوکاس آن را فقط در مورد گرم کردن به او را از نظر جسمی. آیا او به او اجازه دهید او را لمس کرد و یا در آغوش او ؟ او پیچ و تاب خوردن به دور و احساس می کنم واقعا ناراحت کننده است ؟ این احساس واقعا آسان و طبیعی است. من خوش شانس بود. این بود که من اول بازی هم یک مادر و من مشغول به کار با یک کودک بازیگر گسترده قبل از این. Lucas’ پدر و مادر بزرگ بودند به خاطر آنها وجود دارد و از حمایت, اما آنها همچنین نمی توانید در این راه از روند داشتن خود من در رابطه با لوکاس. این واقعا برای ما مهم است که ما با هم و برای من به گفتگو با او و قادر به شوخی با او را بدون پدر و مادر خود را وجود دارد. من فکر می کنم که واقعا کمک کرد با شیمی است که شما بر روی صفحه نمایش.

Brian Dennehy 1987

اواخر Brian Dennehy که به نظر می رسد در Driveways عکس برای تورنتو استار در سال 1987. ارین شانه/تورنتو استار از طریق گتی ایماژ

دیگر چیزی که من قدردانی نمایندگی از افراد مسن در فیلم است. خارج از دوربین چگونه بودند و پویایی در بین تمام بازیگران ؟

عالی بود. من فیلم برداری یکی دیگر از فیلم مستقل درست قبل از Driveways. زمانی که من وارد مجموعه لوکاس و برایان در حال حاضر فیلمبرداری شده است برای چند روز یا شاید یک هفته قبل از من وجود دارد به طوری که آنها buddy-دوستان من وارد شدند.

برایان دوست داشت به صحبت در مورد نوه او. شما می توانید بگویید که او را دوست داشت که در اطراف افراد جوان و او را ستایش لوکاس. برایان و من هم صحبت کردیم در مورد اقدام است. او به من گفت در مورد در حال رشد در نیویورک است. من به یاد داشته باشید او گفت: “هر زمان که من در اطراف درایو در نیویورک در حال حاضر چیزی که فقط مرا ناراحت می کند این است که هیچ بچه ها خارج است. وجود دارد استفاده می شود بچه ها در همه جا و در حال حاضر من فقط آنها را نمی بینید.”

او همچنین به نظر می رسید که تا به حال بسیار جوان رفتار است. زمانی که من با او بود و نزدیک به 80 و ما به ضرب گلوله در طول تابستان [2018]. بازگشت به سوال شما در مورد اینکه چرا از دیدن افراد مسن در فیلم نوع نادر است. من فکر می کنم بدون قند پوشش آن را از نظر جسمی دشوار است برای کسی که 80 سال به یک مجموعه فیلم است. وآمد بود و یک ریز بودجه و ما حتی نمی تریلر. برایان معمولا قطع و استراحت در اتاق نشیمن این خانه دیگر [در فیلم] که ما نبودند با استفاده از آن. تحرک موضوع بود اما او واقعا دوست داشت که وجود دارد و او قرار داده و همه چیز او تا به حال به آن است. که الهام بخش بود برای من.

یکی از بزرگترین میراث های مورد Brian Dennehy بازیگری حرفه ای است که هر کس یک فیلم از خود را که آنها دلتنگ مورد. من فیلم تامی پسر و شریک زندگی من است که اولین خون.

اندرو [آهن] دارای یک برادر بزرگتر که نمی مراقبت در مورد کار خود را به عنوان یک فیلم حرفه ای به عنوان یک مدیر به او perked تا زمانی که او شنیده ام که اندرو قرار بود به کارگردانی یک فیلم با Brian Dennehy در آن است. او مانند “اوه خدای من کلانتر در رمبو?”

چگونه می توانم به شما فکر می کنم این فیلم را با موضوع ارتباط انسان امر به رویدادهای جاری با کروناویروس و quarantining?

من فکر می کنم آن را بیش از فقط در مورد ارتباط انسانی ، نجابت و گرما از این فیلم خواهد بود چیزی که مردم واقعا می تواند لذت بردن از است. این نه یک فیلم که در آن هر چیزی بد اتفاق می افتد به هر یک از شخصیت. شما لازم نیست که به ترس برای آنها وجود دارد و هیچ پیچش و یا چرخش یا چیزی شبیه به آن. آن را فقط در فیلم آسان است که فقط اجازه می دهد تا شما را به نظاره نشست و فقط با این شخصیت. این باعث می شود من احساس می کنم مثل من نشسته در ایوان نوشیدن چای سرد. من نمی دانم آنچه که مردم در حال تماشای این روزها, اما من فکر می کنم وآمد است یک چیز خوب به تماشای زمانی که ما همه قرنطینه در خانه ما است.

این مصاحبه را ویرایش شد برای اختصار و وضوح.

وآمد در دسترس خواهد بود در مه 7 به جریان و یا دانلود در آیتونز و آمازون نخست تصویری کابل بر روی تقاضا و Google Play.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>